Kauno technikos kolegija vs Sparta (92:83)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ namų aikštelėje įveikė „Sparta“ komandą

2018 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 19:03 val., peržiūros: 956

Trečiadienį KTK sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno technikos kolegija“ („KTK“) ir svečių teisėmis atvykę „Sparta“.

Rungtynės prasidėjo vangiai, tačiau Rokas Staškūnas tempė „KTK“ į priekį ir šeimininkai susikrovė 6 taškų pranašumą ( 15:9). Po minutės pertraukėlės „Sparta“ toliau strigo gynyboje ir puolime, o R.Staškūnas iš 23 taškų komandos pelnė net 21 tašką ( 23:13). Antrame ketvirtyje „Sparta“ bandė gintis zonine gynyba, tačiau „KTK“ toliau smeigė žudančius tritaškius ir komandas skyrė 24 taškai – 55:31.

Po ilgosios pertraukos „Sparta“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti, kur surengė įspūdingą spurtą ir prieš lemiamą kėlinuką sumažino deficitą iki 16 taškų ( 71:55). Ketvirtame kėlinyje „KTK“ toliau niekaip neišlipo iš duobės, kur po dviejų minučių išnaudojo minutės pertraukėlę ( 76:65). Per likusį laiką „KTK“ atlaikė varžovų šturmą, kur vos neprisižaidė ir neišleido pergalės iš rankų – 92:83 (23:13, 32:18, 16:24, 21:28)

Po laimėtų rungtynių „KTK“ ekipos treneris, R.Navickas, teigė:

„Mūsų diena, mūsų salė. Vos neprisižaidėm.“

„Kauno technikos kolegija“ kiek netikėtai įveikė „Tie geresni“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:10 val.)„Kauno technikos kolegija“ trečiose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Feniksą“ ir žengė į ketvirtfinalį (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 19:50 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno technikos kolegija“ įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:22 val.)„Kauno technikos kolegija“ susitvarkė su „VDU ‒ ŽŪA“ (71:51) (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Grande“ po įtemptos kovos įveikė „Spartą“ (2018 spalio 26 d., penktadienis, 06:28 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Artilerijos batalijoną“ (92:68) (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:22 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:07 val.)Kauno technikos kolegija savų sienų neapgynė nuo Feniksas vyrukų. (2018 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 01:01 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Arkus“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Spartos“ krepšininkus (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:17 val.)