KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA vs LIETUVOS GELEŽINKELIAI (92:63)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 spalio 25 d., Antradienis, 20:00 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

"Kauno Orouostas" sezoną pradėjo triuškinančia pergale

2011 spalio 25 d., Antradienis, 21:45 val., peržiūros: 2800

Antradienį, spalio 25 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos susitikimas tarp "Kauno Orouostas" (šeimininkai) ir "Lietuvos Geležinkeliai" (svečiai) ekipų. Šeimininkai savo pranašumą įrodė jau per pirmąjį kėlinuką ir susikrovę nemažą pranašumą sutriuškino varžovus rezultatu 92:63 (20:8, 28:14, 25:11, 19:30).

Jau nuo pat pirmųjų rungtynių akimirkų šeimininkai pradėjo įrodinėti, jog jie yra daug pranašesni. Po spurto 7:0 kėlinuko pradžioje jie įgijo penkių taškų pranašumą, kurį vėliau nesunkiai padidino iki aštuonių taškų. Svečiai sumažino atsilikimą iki šešių, tačiau neilgam, nes "Kauno Orouosto" krepšininkai sėkmingai sužaidė pirmojo kėlinuko pabaigą ir įgijo dvylikos taškų persvarą (20:8). Savo spurtą šeimininkai pratęsė antrame kėlinuke, pelnydami dar šešis taškus iš eilės bei įgydami jau net aštuoniolikos taškų pranašumą. Į svečių du taiklius baudos metimus "Kauno Orouosto" ekipos žaidėjai atsakė dar viena sausa atkarpa 6:0, kuri leido jiems išsiveržti į priekį jau 22 taškų skirtumu. Vėliau "Lietuvos Geležinkelių" krepšininkai, po taiklių dvitaškio ir tritaškio, apmažino, prieš tai dar labiau padidėjusį deficitą, iki 21 taško, tačiau ilgai laukti nereikėjo, kol šeimininkai vėl surengs spurtą, nes po dviejų iš eilės taiklių E.Pavalkio tritaškių metimų, skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 26 taškų 48:22.

Antrojoje rungtynių pusėje nugalėtojas jau buvo aiškus. Nors tai suprato ir šeimininkai, jie vistiek nesiliovė organizuoti greitų kontraatakų į važovų krepšį, ko pasekoje skirtumas tarp komamdų išaugo iki 31 taško. Trečiojo ketvirčio viduryje žaidimas kiek išsilygino, tačiau svečiams niekaip nepavyko sumažinti atsilikimo, priešingai, deficitas tik augo ir po trijų kėlinukų komandas jau skyrė keturiasdešimt taškų. Paskutinioji rungtynių dalis truputį sėkmingesnė buvo svečiams, nes jie sugebėjo ją laimėti venuolikos taškų skirtumu. Tai, tikriausiai, įvyko todėl, kad "Kauno Orouosto" krepšininkai visiškai atsipalaidavo. Rungytnių pabaigoje svečių treneris dar paprašė dviejų minutės pertraukėlių, kas labai papiktino šeimininkus, tačiau jos "Lietuvos Geležinkelių" jau nebeišgelbėjo ir rungtynės baigėsi rezultatu 92:63.

Nugalėtojų ekipos trenerio komentaras : " Sutriuškinom. "Slabakai" ir dar "išsikalinėja", mes nesam kvaili, todėl nereikia taip daryti ".

Tikėjotės laimėti tokiu dideliu skirtumu?

" Tai aišku, realiai šnekant, tai nėra prieš ką žaisti. Kaip jie, taip ir mes ".

"Kauno Orouostas" : K.Bliūdžius 18 (11 atk.kam.), H.Butkus 15 (11 atk.kam.), K.Čepanonis 13 (11 atk.kam., 5 rez.perd., 6 per.kam.), M.Dubrovas (6 rez.perd.) ir E.Pavalkis – po 12, M.Nevas 11 taškų.

"Lietuvos Geležinkeliai" : A.Grabauskas 24 (6 išprov.praž.), T.Žvirblis 13 (6 išprov.praž.), M.Kulys 8 taškai.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2011 lapkričio 03 d., 17:27 val.

Topiko nuotraukoj toks vaizdas, kad zaidejas soka Haka - Naujosios zelandijos maoriu soki :)

Ankeris2011 spalio 25 d., 23:26 val.

Nugalejot , tai nugalejot , nera net ka gincytis , bet kad slabakai ar issikalineja , gal nesportiskai vaikinukai snekat - kamuolys apvalus .Triuskinimas nera toks jau rezultatas , yra komandu kur pralosia po 50 , 60 , net po 100 tasku beveik - cia skaitau triuskinimu - 29 taskai taip yra daug , bet sezonas tik prasidejo - piktas frazes svaidydami - ziurekit patys nepaslyskit .Sekmes ir toliau zeminant varzovus komentaruose , o ne aikstelej

"Kauno Orouostas" sunkioje kovoje palaužė "Argensta & AKS" (2011 lapkričio 08 d., antradienis, 22:05 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:15 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" įtikinamai įveikė "Vijorą" (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 00:20 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Kauno Švara" (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 21:50 val.)II-ąjį turą "Lietuvos dujos" pradėjo nelengva pergale (2012 sausio 04 d., trečiadienis, 20:58 val.)"Lietuvos geležinkeliai" ketvirtfinalių seriją pradėjo pergale (2012 kovo 30 d., penktadienis, 23:08 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" iššvaistė solidžią persvarą, bet pergalės neišleido iš savo rankų (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 22:47 val.)"Argensta & AKS" pelnė užtikrintą pergalę (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 20:16 val.)Kauno orouostas & Lana lecta" atsirevanšavo "Celsiui" (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 22:43 val.)