Randeris vs Jonavos LSK „Technoera“ (55:84)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 20 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Jonavos LSK „Technoeros“ penketukas įtikinamai įveikė „Randerį“

2015 lapkričio 20 d., Penktadienis, 22:27 val., peržiūros: 1371

Lapkričio 20 dieną, 19:30 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Randeris“ (šeimininkai) ir Jonavos LSK „Technoera“ (svečiai). Šiose rungtynėse svečiai vertėsi vos 5 žaidėjais, tačiau tai nesutrugdė jiems viso susitikimo metu demonstruoti greitą ir veržlų žaidimą, o antroje rungtynių pusėje jiems pavyko pabėgti nuo varžovų ir pasiekti solidų pranašumą. Susitikimo pabaigoje Jonavos LSK „Technoera“ jau turėjo ir 29 taškų persvarą, bei nesunkiai laimėjo rungtynes rezultatu 55:84.

Rungtynių pradžioje abi komandos sunkiai rinko taškus, gausybė metimų skriejo pro šalį, o pats žaidimas vyko taškas į tašką. Vis tik jau antrojo ketvirčio metu Jonavos LSK „Technoera“ sugebėjo sužaisti aštriau, o sėkmingai provokuojamos pražangos ne kartą leido pelnyti taškus nuo baudų metimo linijos. Tačiau patys svečiai neturėjo nei vieno keitimo, tad turėjo būti ypač atsargūs gindami savo krepšį ir tai suteikė taip pat puikių progų „Randeriui“. Ilgoji pertrauka prasidėjo vos 2 taškeliais pirmaujant Jonavos LSK „Technoera“ krepšininkams, rezultatu 33:35.

Po ilgosios pertraukos „Randerio“ žaidimas visiškai išsiderino, o svečiai rungtyniavo tarsi visiškai nejaustų nuovargio ir didelis tempas tiek ginantis, tiek ir puolant leido spurtuoti, o skirtumas tarp ekipų žaibiškai išaugo. Komandas labai greitai skyrė daugiau nei 10 taškų, o šeimininkų negelbėjo niekas, nepadėjo nei keitimai, nei pertraukėlės. Jonavos LSK „Technoera“ varžovus pribaigė ketvirtąjame kėlinuke, kuomet surengė spurtą 4:26 ir visiškai palaužė varžovus. Rungtynės baigėsi rezultatu 55:84.

Žilvinas Radzevičius (Jonavos LSK „Technoera“):

„kitame etape bus labai sunku“.

Randeris: Laimonas Steponavičius – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Deividas Leonavičius – 6 tšk. (10 atk. kam.), Edgaras Armonavičius – 6 tšk.

Jonavos LSK „Technoera“: Tautvydas Banys – 27 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Egidijus Vaitekauskas – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Martynas Čekanavičius – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Linas Mecelis – 15 tšk. (10 atk. kam.)

Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 16:38 val.)A. S. K. „Persvara“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 01:24 val.)Jonavos LSK „Technoera“ kovingame mače nukovė „Kaišiadorys“ (2016 sausio 29 d., penktadienis, 09:48 val.)Jonavos LSK „Tecnoera“ pasiekė revanšą, tačiau į aštuntfinalį žengė „Akademija“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 00:26 val.)„MRU VSF“ po pratęsimo įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 21:55 val.)„Laipsniai“ ketvirtąjame kėlinyje įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 23:54 val.)Tik ketvirtajame kėlinyje Jonavos LSK „Technoera“ įveikė „Laipsniai“ ekipą (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)Komandiškai žaidę SK „Neveronys“ neturėjo vargo dvikovoje su „Randeriu“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:15 val.)„Asu“ po permainingos kovos nugalėjo „Randerį“ (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:14 val.)