Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazija vs Vilkijos gimnazija - Ecowood (63:50)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 9 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 balandžio 25 d., Trečiadienis, 13:00 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko vidurinė mokykla, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

Sėkmingo paskutiniojo ketvirčio dėka "Kaišiadorių A.Brazausko gimnazija" žengė į finalą

2012 balandžio 25 d., Trečiadienis, 21:10 val., peržiūros: 1904

Trečiadienį balandžio 25 dieną, Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Basketnews.lt Lietuva" taurės 2012m. 9 klasių pusfinalio rungtynės tarp aikštės šeimininkų "Kaišiadorių A.Brazausko gimnazija" ir svečių "Vilkijos gimnazija – Ecowood" ekipų. Pirmasis kėlinukas kiek sėkmingesnis buvo svečiams, tačiau jau antrojo kėlinuko eigoje šeimininkai persvėrė rezultatą. Trečiame ketvirtyje žaidimas klostėsi apylygiai ir prieš paskutinę rungtynių dalį šeimininkai turėjo keturių taškų persvarą. Ketvirtasis kėlinukas daug sėkmingesnis buvo kaišiadoriečiams ir šie iškovojo pergalę bei teisę žaisti finale. 63:50 (9:14, 16:9, 19:17, 19:10).

Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė svečiai, pelnydami keturis taškus iš eilės, tačiau netrukus šeimininkų žaidėjai atsakė taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar keturi iš eilės "Vilkijos gimnazijos – Ecowood" ekipos taškai, kurie leido jiems pirmauti penkių taškų skirtumu. Vėliau žaidimas išsilygino ir komandos žaidė taškas į tašką, ko pasekoje skirtumas tarp jų nepakito. Antrojo kėlinuko pradžioje svečių krepšininkai padidino pranašumą iki septynių taškų, tačiau netrukus jis ištirpo iki trijų, nes L.Sidaras pataikė keturis iš keturių galimų baudos metimų. Į tai svečiai atsakė vos vienu taikliu baudos metimu iš keturių galimų. Kiek vėliau "Vilkijos gimnazija – Ecowood" sužaidė sėkmingą atkarpą ir padidino savo pranašumą iki šešių taškų, tačiau ilgai netrukus šeimininkai surengė spurtą 6:0 ir išlygino rezultatą. Į tai svečiai atsakė trimis taškais iš eilės, bet "Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijos" gimnazistai nepasimetė ir kėlinuko pabaigoje spurtavo 5:0 bei persvėrė rezultatą savo naudai. 25:23.

Antroje rungtynių pusėje veiksmo taip pat netrūko. Jau pačioje trečiojo ketvirčio pradžioje svečiai išlygino rezultatą, tačiau ilgai netrukus, po poros sėkmingų epizodų "Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijos" krepšininkai įgijo trijų taškų persvarą. "Vilkijos gimnazijos – Ecowood" žaidėjai nesnaudė ir pelnydami keturis taškus iš eilės persvėrė rezultatą bei įgijo minimalų pranašumą. Vėliau pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, kol galiausiai rezultatas tapo lygus ir toks išsilaikė kelias minutes, kol šeimininkai surengė spurtą 8:2 bei įgijo šešių taškų pranašumą. Iki kėlinuko pabaigos svečiams pavyko sumažinti deficitą iki keturių taškų. Lemiamoje rungtynių dalyje šeimininkai galutinai palaužė varžovus. Nors kėlinuko pradžioje žaidimas dar klostėsi apylygiai, tačiau maždaug trečią žaidimo minutę "Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijos" krepšininkai surengė spurtą 10:0 ir įgijo dvylikos taškų pranašumą. Tokio atsilikimo svečiams panaikinti nebepavyko, ko pasekoje pergalę šventė šeimininkų ekipa. 63:50.

"Kaišiadorių A.Brazausko gimnazija" : P.Bauras 19 (8 rez.perd., 8 per.kam.), E.Karpavičius 15, T.Mockevičius 11 (10 atk.kam.) taškų.

"Vilkijos gimnazija – Ecowood" : P.Pustelninkas 17, R.Vaičiūnas 15 (34 naud., 19 atk.kam., 7 išprov.praž.), T.Vyšniauskas 6 taškai.

Mažąjame finale bronzos medaliais pasipuošė "Vilkijos gimnazija - Ecowood" (2012 balandžio 25 d., trečiadienis, 21:29 val.)"Basketnews.lt Lietuva" taurės 2012 metų 9-tų klasių čempionais tapo "Žiežmarių gimnazija" (2012 balandžio 25 d., trečiadienis, 21:40 val.)