PARTIZANAI vs KAUNO LIBERALAI (65:55)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Partizanai“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno liberalus“

2012 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 23:41 val., peržiūros: 2901

Pirmadienį (12.10), J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „Top sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Partizanai“ (šeimininkai) ir „Kauno liberalai“ (svečiai). Rungtynių pradžia geriau susiklostė „Kauno liberalams“, kurie iki pirmojo kėlinio vidurio buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje (7:8), tačiau netrukus inicatyvą perėmę „Partizanai“ ėmė diktuoti rungtynių sąlygas ir pirmavo beveik visą laiką. „Kauno liberalai“ nuolat „lipo varžovams“ ant kulnų, bet „Partizanai“ sugebėjo išlaikyti pranašumą savo pusėje bei iškovojo pergalę rezultatu 65:55.

Rungtynės, kuriose netrūko emocijų bei kietos kovos ir buvo užfiksuotos 2 techninės pražangos, prasidėjo taikliais Vytauto Rukuižos ir Andriaus Vasaičio tolimais metimais po kurių rezultatas buvo lygus (3:3). Įpusėjus pirmajam kėliniui minimaliu skirtumu (7:8) dar pirmavo „Kauno liberalai“, tačiau per likusį pirmojo ketvirčio laiką „Partizanų“ komandos kapitonas Tomas Kivyta pelnė 10 iš 12 savo komandos taškų, varžovai įmetė vos 4 taškus ir po pirmojo kėlinio 7 taškų pranašumą (19:12) turėjo „Partizanai“.

Sužaidus 3 minutes antrajame ketvirtyje „Partizanų“ ekipos pranašumas šoktelėjo jau iki 10 taškų (24:14), o įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė jau 11 taškų (29:18). Likus žaisti 2 minutes antrajame kėlinyje „Partizanų“ komandos pranašumas šoktelėjo iki 15 taškų (35:20). Kėlinio pabaigoje „Kauno liberalų“ ekipos žaidėjams pavyko sumažinti skirtumą, kuris po dviejų kėlinių siekė 10 taškų (35:25).

Trečiasis kėlinys geriau prasidėjo šeimininkams, „Partizanų“ komandos krepšininkams, kurie po spurto 6:0 atitolo jau 16 taškų skirtumu (41:25). Vis dėlto svečiai nei neketino lengvai pasiduoti ir pradėję aktyviau rungtyniauti tiek puolime, tiek gynyboje ėmė mažinti skirtumą iki besibaigiant trečiajam ketvirčiui skirtumas ištirpo iki 5 taškų (50:45).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje, po keturiu Tomo Kivytos taškų skirtumas vėl šoktelėjo iki 9 taškų (54:45), tačiau „Kauno liberalams“ pavyko dar kartą sumažinti atsilikimą iki 4 taškų (56:52) įpusėjus ketvirtajam kėliniui. Vis dėlto tai buvo viskas, ką „Kauno liberalams“ pavyko nuveikti šiose rungtynėse. Rungtynių pabaigoje tiksliau rungtyniavę „Partizanai“ iškovojo pergalę rezultatu 65:55.

Po laimėtų rungtynės „Partizanų“ komandos treneris kalbėjo: „Pergalę lėmė priešininkų silpnumas. Nors mes nesam labai stiprūs, bet pradžioje varžovai išvis nieko neįžaidė, nors ir pataikė kelis tolimus metimus. Iš pat pradžių matėsi, kad priešininkai nelabai stiprūs, turbūt, pirmą sezoną žaidiantys. Mūsų komandoje yra tik keturi lygiaverčiai žaidėjai, neturim jiems pakeitimų, todėl kitose rungtynėse ir pralaimime. Šios rungtynės didelį pražangų skaičių lėmė priešininkų meistriškumo trūkumas, jie nemokėjo normaliai gintis, o mes juos todėl ir provokavom“.

„Kauno liberalų“ komandos atstovo pakalbinti nepavyko.

„Partizanai“: Tomas Kivyta 30 tšk. (8 atk. kam., 13 išpr. praž., 31 naud. bal.), Vaidas Dambauskas 12 tšk. (8 atk. kam., 6 išpr. praž., 16 naud. bal.), Andrius Vasaitis 10 tšk. (6 atk. kam., 5 išpr. praž.).

„Kauno liberalai“: Liutauras Sakalauskas 14 tšk., Leonas Stirbys 11 tšk., Vytautas Rukuiža 9 tšk. (6 atk. kam., 5 asm. praž.).

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2012 gruodžio 11 d., 13:01 val.

Tomas monstras :)

dzebaras2012 gruodžio 11 d., 10:31 val.

Oho kaip bebriukas padirbejo.. :)

Atkaklioje kovoje "Lituanica" nugalėjo "Kauno liberalus" (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 01:14 val.)Tik po atkaklios kovos "Partizanai" iškovojo pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 20:52 val.)"Partizanai" penkiese neatsilaikė prieš "Veiverių Amberį" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 19:03 val.)BC "Gazuotas pienas" sunkiai susitvarkė su "Kauno liberalais" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 23:48 val.)Kaunas lengvai susidorojo su Kauno Liberalais (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 19:49 val.)"BC Gazuotas Pienas" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Partizanus" (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 18:16 val.)Permainingose rungtynėse pergalę šventė "Kauno Liberalai" (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Partizanai" neprilygo "Rokų keramikai" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 05:19 val.)Tik po pratęsimo "Kauno liberalai" nugalėjo "Krepšininkas.net" ekipą. (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 20:45 val.)"Partizanai" nepasigailėjo KK "Persvaros -2" ekipos (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:35 val.)