Celsis vs Požeminės linijos ‒ POLI (81:100)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 05 d., Antradienis, 19:50 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Celsis teko pripažinti Požeminės linijos ‒ POLI pranašumą

2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 00:47 val., peržiūros: 600

Antradienio vakarą Įmonių lygos antrajame etape ginklus surėmė Celsis bei Požeminės linijos ‒ POLI komandos. Varžybų pradžioje po permainingos jų pradžios įsibėgėjant kėlinukui neženklų pranašumą įgijo Požeminės linijos ‒ POLI 11:6, tačiau ilgai išsaugoti jo nepavyko, nes po nepilnų poros minučių 13:11 priekyje jau buvo Celsis kolektyvas. Atkakli ir lygi kova tęsėsi toliau iki pat kėlinuko galo, o galutinį tašką jame dėjo M.Čekanavičius dvitaškiu išvedęs savo komandą į priekį 20:22. Vaizdas aikštėje nesikeitė ir antrajame ketvirtyje toliau vyko kova taškas į tašką, nei vienai komandai nepavykstant pabėgti į priekį. Kėlinukui persiritus į antrą pusę M.Geštautas dvitaškiu padidino savo komandos pranašumą iki 6 taškų ribos, tačiau sėkmingesnė pabaiga vėl atstatė vieno metimo deficitą Celsis komandai pralaimint 42:44.

Trečiajame ketvirtyje rezultatyvus žaidimas ir taiklūs tolimi metimai ir toliau tęsėsi. G.Pečkaitis ir M.Sinkevičius tempė Celsis komandą, tuo tarpu Požeminės linijos ‒ POLI komandos lyderio estafetę puolime prisiėmė puikiai tai daręs M.Eglinskas. Nors didžiąją trečiojo ketvirčio dalį priekyje buvo Celsis vis gi paskutinėmis sekundėmis pataikytas D.Petkevičius dvitaškis vėl atstatė „status quo“ į varžybas ir dėsningai po trijų ketvirčių vėl buvo lygu 65:65. Ketvirtojo kėlinuko pradžia toliau tęsė prieš tai matytą trisdešimties minučių „trilerį“ . Likus kiek daugiau nei 6 minutėms po G.Pečkaitis dvitaškio Celsis dar pirmavo 75:73, tačiau nuo šio momento krito į gilią duobę tris sekančias minutes rodydami „sausą“ puolimą jie pralaimėjo atkarpą 0-14 taip palaidodami viltis dar pakovoti dėl pergalės. Pabaigoje jau viviškai sutrikę Celsis vyrai padovanojo dar keletą kamuolių varžovams ir skirtumas išaugo iki solidaus, nors galutinis rezultatas visiškai neatspindėjo tos kovos kuri virė 35 minutes aikštėje 81:100 Požeminės linijos ‒ POLI pergalė.

Varžovų klaidos lėmė „Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Ryterna“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 20:26 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ po permainingos kovos įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)„KTK ‒ Enerstena“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:42 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įtikinamai įveikė „Celsį“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 00:17 val.)Tik po atkaklios kovos „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:50 val.)Grupės lyderių dvikovoje atkaklus mūšis ir „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipos pergalė prieš „Admą“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Ryterna“ nugalėjo „Požeminės linijos ‒ Poli“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:16 val.)Antroje rungtynių pusėje „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Omegą“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:22 val.)