ASS & Endress H vs Lemora (65:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 13 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Lemora“ po permainingos kovos palaužė „ASS & ENDRESS H“ ekipą.

2015 lapkričio 13 d., Penktadienis, 23:13 val., peržiūros: 971

Penktadienį, lapkričio 13 dieną, A. Sabonio krepšinio mokykloje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko "ASS & ENDRESS H" ir "Lemora" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "ASS & ENDRESS H" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (20:15). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko išlaikyti minimalią persvarą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (31:28). Trečiasis kėlinys kiek geriau susiklostė "Lemoros" ekipai, bet priekyje vis dar buvo "ASS & ENDRESS H" ekipa – (43:41). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, komandos ėmė žaisti taškas į tašką, bet nei vienai komandai įsiveržti taip ir nepavyko. Po keturių kėlinių rezultatas buvo lygus – (60:60). Per pratęsimą "Lemorai" pavyko sužaisti geriau, kas leido įsiveržti į priekį ir laimėti rungtynes rezultatu – (65:67).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "ASS & ENDRESS H" ekipos spurtu – (12:0), vėliau po 3 minučių savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir "Lemora" ekipai. Prabėgus dar porai minučių ir kėliniui įpusėjus priekyje 6 taškais buvo šeimininkai – (14:8). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko vienu tašku sumažinti atsilikimą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (20:15).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Lemoros" laimėtą atkarpa – (2:11), po kurios pirmaujanti komanda pasikeitė – (22:26). Sužaidus dar kelias minutes ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė tie patys 4 taškai – (24:28). Antroje kėlinio dalyje "ASS & ENDRESS H" ekipa surengė spurtą – (8:0), po kurio vėl priekyje buvo šeimininkai. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (31:28).

Trečiasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, komandos daugiau susikoncentravo gynyboje. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes rezultatas buvo lygus – (37:37). Antroje kėlinio dalyje šiek tiek geriau sužaidus "ASS & ENDRESS H" ekipai, po trijų kėlinių turėjo 2 taškų pranašumą – (43:41).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų laimėtą atkarpa – (7:2). Vėliau sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 9 taškų – (56:47). Visgi antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje ėmė keistis. "Lemora" ekipa po truputi ėmė mažinti skirtumą. Likus žaisti nepilnas 2 minutes rezultatas buvo lygus – (60:60). Per likusį laiką komandos nepelnė nė taško ir teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu pirmieji taškus pelnė "ASS & ENDRESS H" ekipa, bet ilgai laukti nereikėjo kada "Lemoros" ekipai vėl pavyko išlyginti rezultatą – (63:63). Per likusį laiką "Lemoros" ekipai pavyko įsiveržti į priekį ir išsaugoti pirmaujančios ekipos statusą. Rungtynės baigėsi rezultatu – (65:67).

ASS & Endress H: Giedrius Prabulis – 29 tšk. (5 perimt. kam., 11 išpr. praž.), Artūras Nausėda – 24 tšk. (10 išpr. praž.), Marijus Dimša – 9 tšk. (5 perimt. kam.)

Lemora: Martynas Švelnys – 30 tšk. (6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Žygimantas Gudas – 15 tšk., Giedrius Merkevičius – 6 tšk.

„Lemora“ ekipa po atkaklios kovos palaužė „Omegos“ komandą. (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Omegos“ penketukas nepaliko vilčių „ASS & Endress H“ komandai (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Hidraulinių Sistemų“ penketukas tiesiog nušlavė „ASS & Endress H“ krepšininkus (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)Omega palaužė ASS & Endress H penketuką (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 23:56 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „ASS & Endress H“ komandos pranašumą (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Lemora“ įveikė „Vilmista“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Lemora“ kiek netikėtai palaužė iki tol be pralaimėjimų žygiavusią „Hidraulinių sistemų“ ekipą (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ lengvai pasivaikščiojo su „ASS & Endress H“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Lemora“ nepasipriešino „Kauno tiltams“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 23:50 val.)Antroje rungtynių pusėje „Omega“ įrodė pranašumą prieš „ASS & Endress H“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 19:10 val.)