Celsis vs Lietuvos geležinkeliai (82:90)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 10 d., Antradienis, 20:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Lietuvos Geležinkeliai“ palaužė „Celsį“

2015 vasario 10 d., Antradienis, 23:36 val., peržiūros: 1032

2015 vasario 10 dieną, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybėse, Garliavos Jonučių vidurinėje mokykloje susitiko "Celsis" (šeimininkai) ir "Lietuvos Geležinkeliai" (svečiai). Pirmame kėlinyje kiek geriau sekėsi svečiams, kurie per pirmas dešimt minučių susikrovė 6 taškų pranašumą - 16:22. Antrą kėlinį "Celsis" laimėjo penkių taškų skirtumu ir po 20 minučių atsilikinėjo vos vienu tašku – 41:42. Trečią kėlinį vėl kiek geriau sužaidė šeimininkai ir jau po trijų kėlinių jie pirmavo trim taškais – 63:60. Ketvirtame kėlinyje jau visiškai dominavo ir laikė iniciatyvą savo rankose "Lietuvos Geležinkeliai" ir laimėjo rungtynes rezultatu – 82:90.

Rungtynės prasidėjo komandoms apsikeitus po keturis taškus, o tada "Geležinkeliai" spurtavo 10:0 ir rezultatas tapo – 4:14. Dar po penkis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko dviženklis – 9:19. Toliau žaidimas vyko lygiai ir skirtumas išliko dešimt taškų – 12:22. Kėlinį užbaigė keturi šeimininkų taškai ir po pirmo kėlinio rezultatas – 16:22.

Antrą kėlinį dvitaškiu pradėjo Žilvinas Balynas, o tada keturiais atsakė svečiai ir vėl kiek nutolo – 18:26. Penkis taškus surinko "Celsis", septyniais atsakė "Geležinkeliai" ir skirtumas vėl dviženklis – 23:33. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos, o tada "Celsis" surengė spurtą 12:0 ir išsiveržė į priekį – 39:37. Iki kėlinio pabaigos svečiai sugebėjo atstatyti sau vieno taško pranašumą – 41:42.

Trečias kėlinys prasidėjo lygiai, tačiau sužaidus tris minutes svečiai vėl kiek nutolo – 46:52. Atkarpą 9:2 laimėjo "Celsis" ir išsiveržė į priekį – 55:54. Dar šešis taškus be atsako surinko šeimininkai ir susikrovė septynių taškų pranašumą – 61:54. Iki ketvirčio pabaigos svečiai sumažino deficitą iki trijų taškų – 63:60.

Ketvirtame kėlinyje "Lietuvos Geležinkeliai" netruko rezultatą išlyginti – 70:70, o netrukus ir pabėgti į priekį – 70:77. Per kitas tris minutes skirtumas nepasikeitė – 76:83. Iki rungtynių pabaigos niekas nepasikeitė, svečiai neleido "Celsiui" net pagalvoti apie pergalę - 82:90.

"Celsis": Audrius Bartkus – 26 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž., 32 naud. bal.), Žilvinas Balynas – 22 tšk. (12 atk. kam.), Gediminas Pečkaitis – 13 tšk., Ignas Krukonis – 11 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

"Lietuvos geležinkeliai": Povilas Kliauza – 29 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Grabauskas – 18 tšk., Tomas Žvirblis – 13 tšk. (11 atk. kam., 8 rezult. perd., 6 perimt. kam., 30 naud. bal.), Dovydas Blinkus – 12 tšk. (12 atk. kam.), Mindaugas Visockis – 11 tšk.

„Lietuvos geležinkeliai“ paskutiniajame ketvirtyje įveikė „Celsį“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:23 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Chemcentras“ (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:02 val.)Tragiškai paskutinį kėlinį sužaidę „Lietuvos geležinkeliai“ suklupo pireš „KTU“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 17:17 val.)Tris kėlinius pirmavę „Lietuvos geležinkeliai“ ketvirtame turėjo pripažinti „ACME“ pranašumą (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:26 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Acme“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:46 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ sezoną pradėjo įtikinama pergale prieš lygos debiutantus (2014 spalio 28 d., antradienis, 01:08 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „KTU“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 16:55 val.)„Kauno Švara“ eliminavo „Lietuvos Geležinkelius“ (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 00:46 val.)„KTU“ tik po pratęsimo įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:53 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkeliai“ ekipą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:46 val.)