Kauno Rami vs ICE (80:93)Vasaros „Sportturas“ taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 liepos 09 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ICE“ paliko „Kauno Rami“ ekipą be pergalių

2020 liepos 09 d., Ketvirtadienis, 21:39 val., peržiūros: 776

Ketvirtadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2020 rungtynės, kuriose susitiko „Kauno Rami“ ir „ICE“ ekipos.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą perėmė „ICE“ krepšininkai, kurie iškart įgijo dviženklį pranašumą ir po pirmo kėlinio buvo priekyje 15:29.

Antrajame kėlinyje „Kauno Rami“ puolimas atsigavo ir po dviejų G. Džiaugio tritaškių šeimininkai priartėjo iki 30:36. Kėlinio antroje pusėje ir toliau svečiai sunkiai rado kelius prie „Kauno Rami“ ekipos krepšio, kuo šie pasinaudoję dar sušvelnino savo deficitą. Po dviejų kėlinių – 41:44.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Kauno Rami“ sugebėjo persverti rungtynių rezultatą minimaliu pranašumu, bet tada „ICE“ krepšininkai surengė įspūdingą spurtą ir vėl įgijo dviženklę persvarą – 54:72.

Ketvirtas kėlinys jau nieko nebelėmė, komandos keitėsi taikliais metimais, o rungtynės baigėsi rezultatu 80:93 (15:29, 26:15, 13:28, 26:21).

Tautvydas Laugalaitis

Alytaus „Vakarai“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Kauno Rami“ ekipą (2020 liepos 06 d., pirmadienis, 21:50 val.)KM „Žalgiris“ III įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ krepšininkus (2020 birželio 30 d., antradienis, 22:33 val.)„ICE“ nesunkiai įveikė savo jaunuosius varžovus (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Remza“ triumfavo Vasaros „Sportturas“ taurėje 2020! (2020 liepos 16 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)Alytaus „Vakarai“ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2020 liepos 13 d., pirmadienis, 20:18 val.)„ICE“ gana lengvai prasibrovė į finalą (2020 liepos 15 d., trečiadienis, 20:50 val.)Alytaus „Vakarai“ pergale užbaigė grupės varžybas įveikdami „ICE“ (2020 liepos 07 d., antradienis, 20:14 val.)