ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs BC SPORTO FĖJA (55:61)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 22 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Rokai

BC Sporto Fėja po atkaklios kovos privertė pasiduoti Rokų Keramika ir Krovinių pervežimas.lt

2012 sausio 22 d., Sekmadienis, 21:15 val., peržiūros: 3687

2012 sausio 22 dieną, C lygos dvikovoje susitiko Rokų Keramika ir Krovinių pervežimas.lt (šeimininkai) ir BC Sporto Fėja (svečiai). Rungtynes po atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 55:61 (19:12, 10:14, 16:22, 10:13) laimėjo Sporto Fėjos vyrai.

Rungtynėse pirmuosius taškus pelnė svečių komandos žaidėjas Tomas Gudžiūnas. Į tai šešiais taškais be atsako atsakė šeimininkai. 5:8 atkarpą Rokai pralaimėjo, tačiau išlaikė vieno taško pranašumą 11:10. Dar po du taškus apsikeitė abi komandos, o tuomet šeimininkai laimėjo atkarpą 6:0 ir pirmojo kėlinio pabaigos švilpukas užfiksavo rezultatą 19:12.

Antrąjį ketvirtį po 4 taškus apsikeitė abi komandos ir skirtumas nepakito- 23:16. Keturis taškus pelnė šeimininkai, svečiai į tai atsakė septyniais – 27:23. Iki ketvirčio pabaigos vyko padrikas žaidimas su daug klaidų ir po dviejų kėlinių rezultatu 29:26 priekyje Rokai.

Trečiąjį kėlinį 6:5 geriau pradėjo Rokų ekipa. Rokai kitą dviejų minučių atkarpą pralaimėjo 4:9 ir Sporto fėja išsiveržė į priekį 40:39. Trečiasis kėlinys buvo pats rezultatyviausias iš visų ir kur kas sėkmingesnis Sporto Fėjai. Jį 8:6 sėkmingiau pabaigė svečiai ir po trijų kėlinių 45:48 priekyje Fėja.

Lemiamame ketvirtyje geriau pradžia susiklostė Fėjai ir sužaidus tris minutes jie įgijo 9 taškų persvarą. Dviem baudos metimais atsakė Rokai, tačiau skirtumas išliko nemažas. Po du taškus apsikeitė abi komandos ir kėlinukas artėjo prie pabaigos, kas buvo palankiau svečiams turėjusiems pakankamai saugią persvarą. Kėlinys užsibaigė rezultatu 10:13 ir galutinis rungtynių rezultatas užfiksavo nelengvą svečių pergalę rezultatu 55:61.

Po rungtynių Sporto Fėjos atstovas Darius Gvildys teigė – Tiek varžovai tiek mes nebuvo pagrindinių sudėčių. Intriga išsilaikė iki pat galo, džiaugiamės kad laimėjom, nepaisant to kad žiauriai nukraujavę.

Pralaimėjusių gretose pasižymėjo – Evaldas Jančauskas (18, 14 atk. kam., 5 išpr. pr.), Rimantas Kaziura (14), Mindaugas Žarys (9) taškai.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Arūnas Rimas (17, 12 atk. kam., 5 per. kam., 5 išpr. pr.), Tomas Gudžiūnas (12, 5 išpr. pr.), Tomas Skardžius (11) taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2012 sausio 23 d., 23:59 val.

Sporto feja tai man atvirai pasakius, tiesa sakant gera komanda man atrodo sporto feja

Anonimas2012 sausio 23 d., 18:06 val.

Aciu uz sveikinimus, tik daug nepilkit

Anonimas2012 sausio 23 d., 16:51 val.

Didziausi sveikinimai BC Sporto Fejos sielai Dariui Gvildziui!

BC "Rykliai" po atkaklios kovos privertė kapituliuoti BC "Rokų Keramiką & Kroviniupervezimas.lt" (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)Tik po atkaklios kovos "Ragai" įveikė "Rokų kerarmikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipą (2012 vasario 21 d., antradienis, 23:42 val.)Dėl muštynių nutrauktose rungtynėse pergalė buvo užskaityta „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ komandai (2012 gegužės 04 d., penktadienis, 01:17 val.)Nors ir iššvaistė turėtą pranašumą, „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ vis tiek iškovojo pergalę (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:14 val.)"Sporto fėja" antrą kartą įveikė "Kauno Rami" ir pateko į pusfinalį (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 23:56 val.)BC "Sporto Fėja" pasiekė užtikrintą pergalę ir išsiveržė serijoje 1-0 (2012 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:17 val.)BC "Sporto fėja" parklupdė "Ragų" krepšininkus (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 20:17 val.)BC "Sporto Fėja" eliminavo varžovus ir išsikovojo vietą finale (2012 gegužės 15 d., antradienis, 21:39 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" pasiekė nesunkią pergalę (2012 vasario 07 d., antradienis, 20:19 val.)"BC Sporto fėja" atsirevanšavo "Kaunui" ir iškovojo teisę žaisti ketvirtfinalyje (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:40 val.)