ACME vs KMT (76:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Atkakliose rungtynėse „ACME“ įveikė „KMT“

2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 23:02 val., peržiūros: 1258

Lapkričio 11 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "ACME" priemė svečius "KMT". "ACME" buvo pralaimėjusi vieną kartą, o "KMT" savo sąskaitoje turėjo tris pralaimėjimus.

Rungtynes geriau pradėjo "KMT". Sužaidus pirmas dvi minutes svečiai buvo priekyje rezultatu 1:5, o netrukus D.Vaitkevičius pataikė tritaškį (1:8). Ketvirtą minutę "ACME" sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (5:8). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems su puse minutės iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė šeši taškai (11:17). Per likusį kėlinio laiką geriau rungtyniavo "ACME". Jie buvo pasivyję varžovus, bet baigiantis kėliniui D.Vaitkevičius taikliu baudos metimu į priekį išvedė "KMT".

Antro kėlinio pradžioje svečių persvara padidėjo iki penkių taškų (17:22). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė keturi taškai (22:26). Po penkių iš eilės pelnytų taškų "ACME" įgijo vieno taško persvarą (27:26). Likus dviems su puse minutės iki kėlinio pabaigos komandas skyrė trys taškai (31:28). "KMT" paprašė minutės pertraukėlės, po kurios svečiai gynėsi be klaidų, o du taiklūs tolimi metimai jiems padėjo laimėti pirmą rungtynių pusę (31:34).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis be klaidų gynėsi "ACME", o patys pelnė septynis taškus be atsako (38:34). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė "KMT" (38:36). Į tai "ACME" atsakė dar penkiais be atsako pelnytais taškais (43:36). Baigiantis penktai minutei spurtą pradėjo "KMT", kurio metu svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (43:44). Devintą minutę rezultatas buvo lygus (47:47). Per likusį laiką "ACME" gynėsi be klaidų, o penki pelnyti taškai jiems leido įgyti pranašumą prieš lemiamą ketvirtį (52:47).

Ketvirto kėlinio pradžioje penkis taškus iš eilės pelnė I.Plečkaitis, po kurio metimų šeimininkų persvara tapo dviženklė (57:47). Penktą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (61:53). Netrukus šeimininkų persvara šoktelėjo iki 14 taškų (67:53). Aštuntą minutę "KMT" buvo priartėję prie varžovų iki 10 taškų (73:63). Per likusį laiką "ACME" persvarą išsaugojo ir įveikė varžovus rezultatu 76:67.

"ACME" iškovojo pirmą pergalę, o "KMT" pralaimėjo ketvirtą kartą.

"ACME" treneris Audrius Kmita: "Šiandien iškovojome pergalę, kaip ir tikėjomės. Nebuvo kelių pagrindinių žaidėjų, bet susikaupėme ir laimėjome. Traumą šiandien gavo vienas pagrindinis žaidėjas. Daugiau pataikėme tritaškių antroje rungtynių pusėje, todėl ir laimėjome."

ACME: Ignas Plečkaitis – 29 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Audrius Kmita – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Aurimas Kmita – 8 tšk.

KMT: Arvydas rudžianskas – 15 tšk. (10 atk. kam.), Darius Vaitkevičius – 15 tšk., Eimantas Šabonas – 13 tšk. (14 atk. kam.)

Gynybinio stiliaus rungtynėse "Omega" įveikė "ACME" (2015 kovo 10 d., antradienis, 22:19 val.)„KMT“nesunkiai įveikė „Lesto“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:49 val.)„ACME“ palaužė „KTU“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:52 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ lemiamose rungtynėse dėl ketvirtfinalio įveikė „ACME“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:26 val.)„Baubilas“ be vargo įveikė „ACME“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:27 val.)„LESTO“ nusileido „KMT“ ekipai (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 01:18 val.)„KMT“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 21:49 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ sunki „ASU & NMA AgroVIS“ pergalė (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 19:13 val.)„Autotoja & Ekodora“ nesunkiai įveikė „Acme“ ekipą (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 01:57 val.)„Acme“ neatsilaikė prieš „Omegą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 02:15 val.)