LSMU ‒ „Statybų vizija“ vs Kauno švara (85:90)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 31 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

LSMU ‒ „Statybų vizija“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“pranašumą

2016 sausio 31 d., Sekmadienis, 17:41 val., peržiūros: 1095

Sausio 31 dieną Vydūno pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai LSMU ‒ „Statybų vizija“ priemė svečius „Kauno švarą“. LSMU ‒ „Statybų vizija“ buvo iškovoję aštuonias pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję. „Kauno švaros“ sąskaitoje buvo dvylika vienuolika pergalių ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „Kauno švara“. svečiai antrą minutę pirmavo rezultatu 0:8. Baigiantis antrai minutei pirmus taškus pelnė LSMU ‒ „Statybų vizija“ (2:8). Ketvirtą minutę komandas skyrė šeši taškai (9:15), o sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 7:0 laimėjo LSMU ‒ „Statybų vizija“ (16:15). Baigiantis šeštai minutei tritaškį pataikė „Kauno švara“ (16:18). Aštuntą minutę komandas skyrė keturi taškai (18:22). Netrukus spurtą pradėjo LSMU ‒ „Statybų vizija“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (26:22). Baigiantis kėliniui „Kauno švara“ sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (26:24).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė apylygiai. Trečią minutę komandas skyrė trys taškai (34:31). Netrukus spurtą pradėjo LSMU ‒ „Statybų vizija“, kuri pelnė septynis taškus be atsako (41:31). Septintą minutę varžovų spurtą nutraukė „Kauno švara“. Svečiai pelnė 10 taškų be atsako ir devintą minutę rezultatas tapo lygus (41:41). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė LSMU ‒ „Statybų vizija“, kuriem pavyko įgyti penkių taškų pranašumą (48:43).

Trečią trečio kėlinio minutę komandas vis dar skyrė penki taškai (52:47). Voliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė šeši taškai (59:53). Septintą minutę spurtą pradėjo LSMU ‒ „Statybų vizija“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (65:53). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos šeimininkų persvara buvo sumažėjusi iki aštuonių taškų (66:58). Per likusį laiką komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (68:60).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė 10 taškų (76:66), o minutės pertraukėlės paprašė LSMU ‒ „Statybų vizija“. Po jos komandos apsikeitė taikliais metimais (78:69). Po jų spurtą pradėjo „Kauno švara“, kuri pelnė devynis taškus be atsako (78:76). LSMU ‒ „Statybų vizijos“ lyderis M.Petrauskas gavo penktą asmeninę pražangą, o be jo žaidę šeimininkai kurį laiką neblogai laikėsi. Devintą minutę LSMU ‒ „Statybų vizija“ turėjo dviejų taškų pranašumą (85:83). Prasidėjus paskutinbei kėlinio minutei „Kauno švara“ pasivijo varžovus (85:85). Per likusį laiką svečiai gynėsi be klaidų, o L. Ivanovo taiklūs baudos metimai ir dvitaškis padėjo pergalę iškovoti „Kauno švarai“.

“Kauno švara“ iškovojo dvyliktą pergalę, o LSMU ‒ „Statybų vizija“ pralaimėjo šeštą kartą.

Abiejų komandų atstovai atsisakė komentuoti rungtynes.

LSMU ‒ „Statybų vizija“: Marius Petrauskas – 27 tšk. (6 išpr. praž.), Dainius Bakanas – 19 tšk. (10 atk. kam.), Virgilijus Lapėnas – 17 tšk. (10 atk. kam.), Tautvydas Švedas – 13 tšk.

Kauno švara: Gediminas Simanavičius – 24 tšk., Šarūnas Kryžius – 20 tšk. (7 rezult. perd.), Leonardas Ivanovas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Olberkis – 11 tšk.

LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:19 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įtikinamai nugalėjo „Kauno oro uosto & KAMS“ ekipą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:51 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse palaužė „Sanitex“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:50 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:04 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ nugalėjo Legama (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Kauno švara“ sungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:45 val.)„Kauno švara“ rungtynių pabaigoje įveikė „Ryterną“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:17 val.)„Vieningas Kaunas“ po gražios kovos privertė pasiduoti „Kauno švaros“ ekipą. (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:23 val.)„LSMU – statybų vizija“ iškovojo triuškinančią pergalę (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:32 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Kauno Technologijos Universiteto“ komanda rungtynių pabaigoje nusileido „Kauno Švarai“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:13 val.)