Kauno Rami vs BC „Ambi“ (70:66)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami“ pasiekė svarbią pergalę

2014 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 21:38 val., peržiūros: 1196

Sekmadienį, gruodžio 7 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių C pogrupio rungtynės, tarp vietos "Kauno Rami" (5/4) ir svečių BC "Ambi" (3/6) ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios komandos žaidė gana atkakliai, tačiau priekyje nedideliu skirtumu vis buvo aikštės šeimininkai, kurie, sugebėjo išlaikyti persvarą ir pasiekti svarbią pergalę rezultatu 70:66 (16:11, 25:20, 17:19, 12:16).

Rungtynių pradžioje į priekį išsiveržė BC "Ambi", tačiau netrukus aikštės šeimininkai surengė kelis rezultatyviai pasibaigusius išpuolius ir perėmė iniciatyvą į savo rankas, kurią sugebėjo išlaikyti iki pirmojo kėlinuko pabaigos. 16:11.

Antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę svečių krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau "Kauno Rami" ilgai stovėti vietoje neliko ir netrukus spurtavę susigrąžino iniciatyvą. Per likusį laiką žymiai geriau atrodė aikštės šeimininkai, kurie sugebėjo padidinti skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. 41:31.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau vieną atkarpą sėkmingiau sužaidę BC "Ambi" ekipos žaidėjai šiek tiek sumažino atsilikimą, tačiau prieš lemiamą ketvirtį aikštės šeimininkai sugebėjo išlaikyti aštuonių taškų pranašumą. 58:50.

Paskutinėje rungtynių dalyje veiksmo netrūko. Jau pačioje pradžioje, taiklių tolimų metimų dėka, svečiai sumažino skirtumą tarp komandų iki keturių taškų, o dar kiek vėliau ir iki dviejų taškų. Laiku susiėmę aikštės šeimininkai nepanikavo ir ramiai bei užtikrintai sužaidę rungtynių pabaigą iškovojo pergalę rezultatu 70:66.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Šarūnas Petraitis kalbėjo: "Pergalę iškovoti padėjo ilgas atsarginių suolelis, varžovai labai gerai žinomi, visi pažįstami, esame labai daug kartų su jais žaidę. Manau, kad didžiausią įtaką turėjo ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis, dažnai keitėme žaidėjus. Pabaigoje varžovai dar pasivijo, tai ir sėkmė šiek tiek prisidėjo prie pergalės".

"Kauno Rami": Saulius Matusevičius – 14 tšk. (11 atk. kam.), Aleksandras Sankauskas – 11 tšk. (11 atk. kam.), Gytis Mikėnas – 10 tšk.

BC "Ambi": Dominykas Apšega – 14 tšk. (13 atk. kam.), Julius Povilaitis – 12 tšk. (11 atk. kam.), Saulius Grebliauskas – 12 tšk., Vytautas Čypas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Kolpingo kolegijos“ penketukas pasiekė pirmą pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 23:58 val.)„Kauno Rami“ pergalei pasiekti prireikė pratęsimo (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 21:53 val.)Šarūno Petraičio vedama „Kauno Rami“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:18 val.)„Kauno Rami“ antroje rungtynių pusėje išlaikė persvarą prieš „Nepyk“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Sporto manija“ toliau skina pergales (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:31 val.)Kauno „Rami“ rungtynių pabaigoje sugebėjo išlaikyti trapią persvarą ir laimėti (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 23:42 val.)„Kauno Rami“ užtikrintai nugalėjo „Naujokus“. (2014 lapkričio 15 d., šeštadienis, 16:00 val.)„Kauno rami“ neturėjo vilčių prieš „Compensa“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Krepsininkas.net“ paskutiniame kėlinyje atlaikė „Kauno Rami“ šturmą ir pasiekė pirmąją pergalę antrajame etape. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 23:35 val.)„BC Ambi“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:40 val.)