Elmova vs ASS & Endress H (65:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „ASS & Endress H“ komandos pranašumą

2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 22:08 val., peržiūros: 949

Sausio 25 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elmova“ priemė svečius „ASS & Endress H“. „Elmova“ buvo iškovoję dvi pergales ir vienuolika kartų buvo pralaimėję. „ASS & Endress H“ komandos sąskaitoje buvo penkios pergalės ir devyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Trečią minutę rezultatas buvo lygus (5:5). Vėliau komandos toliau kovojo atkakliai. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus (14:14), o minutės pertraukėlės paprašė „ASS & Endress H“. Dar po dviejų minučių „Elmova“ buvo priekyje (30:28). Aštuntą minutę šeimininkai pirmavo (21:19), bet kėlinio pabaigą geriau sužaidė „ASS & Endress H“ (21:24).

Antrą antro kėlinio minutę „ASS & Endress H“ buvo priekyje rezultatu 24:28. Ketvirtą minutę „Elmova“ persvėrė rezultatą (30:28), o „ASS & Endress H“ paprašė minutės pertraukėlės. Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (40:36). PAskutinėmis pirmos rungtynių pusės minutėmis persvarą išsaugojo „Elmova“ (42:37).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Elmova“. Šeimininkai pamažu rinko taškus, o ketvirtą minutę šeimininkų pranašumas padidėjo iki 10 taškų (48:38). „ASS & Endress H“ paprašė minutės pertraukėlės. „ASS & Endress H“ pamažu viso varžovus, o sužaidus aštuonias minutes rezultatas jau buvo lygus (51:51). Per likusį laiką komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais. Sužaidus 30 minučių rezultatas buvo lygus (57:57).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes svečiai buvo priekyje rezultatu 57:59. „Elmova“ niekaip nesugebėjo pelnyti taškų, o „ASS & Endress H“ tuo pasinaudoję pamažu didino persvarą. Įpusėjus kėliniui „Elmova“ vis dar nebuvo pelniusi taškų, o komandas skyrė septyni (57:64). Po „Elmovos“ minutės pertraukėlės svečių pranašumas padidėjo iki 12 taškų (57:69). Per likusį laiką „ASS & Endress H“ neleido varžovams atkurti intrigos ir įveikė juos rezultatu 65:78.

„ASS & Endress H“ iškovojo šeštą pergalę, o „Elmova“ pralaimėjo 12 kartą.

„ASS & Endress H“ komandos treneris A.Šalaševičius: „Tikslas šiandien buvo revančuotis, nes vakar pralaimėjome šiems varžovams. Labai gerai kad nesenai, vakar žaidėme, pasimokėme iš savo klaidų ką ne taip darėme. Vakar varžovai gerai dengėsi, sunkiai mums sekėsi jų gynybą pralaužti. Šiandien jau jiems sunkiai sekėsi mūsų gynybą įveikti.“ Paklaustas, ar daug emocijų buvo dėl vakarykščio pralaimėjimo, treneris atsakė: „Taip, čia kaip atkrintamosios gaunasi, kai dvi dienas iš eilės žaidi su tuo pačiu varžovu. Nori revančuotis, dėl to ir emocijos buvo. Labai norėjome laimėti.“

„Elmovos“ treneris A.Lingė: „Šiandien varžovai trims žaidėjais atėjo daugiau nei vakar, po šešis įmetė ir gavosi trylikos taškų skirtumas.“ Paklaustas, ko komandai truko šiandien, treneris atsakė: „Komandos gan panašaus pajėgumo, tai jiems tikriausiai tiesiog labiau pasisekė. Visas rungtynes žaidėme lygiai, bet mūsų bėda, kad varžovus paleidžiame rungtynių pabaigoje.“

Elmova: Vytautas Juknevičius – 16 tšk., Andrius Butkus – 14 tšk., Andrius Lingė – 12 tšk., Paulius Juchnevičius – 11 tšk. (8 išpr. praž.)

ASS & Endress H: Almantas Sutkus – 17 tšk., Giedrius Prabulis – 15 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Čepkauskas – 14 tšk. (14 atk. kam.), Andrius Zakarevičius – 11 tšk. (12 atk. kam.), Artūras Nausėda – 11 tšk.

„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:38 val.)Atkakliai besipriešinusi „Elmova“ turėjo pripažinti „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ komandos pranašumą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:00 val.)„ASS & Endress H“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Omegos“ penketukas nepaliko vilčių „ASS & Endress H“ komandai (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Vilmista“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:19 val.)Pirmajame kėlinyje atitrūkę „ASS & Endress H“ nugalėjo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:13 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „ASS & Endress H“ pratęsime turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Lemora“ po permainingos kovos palaužė „ASS & ENDRESS H“ ekipą. (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 23:13 val.)Antroje rungtynių pusėje „Omega“ įrodė pranašumą prieš „ASS & Endress H“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Hidraulinių Sistemų“ penketukas tiesiog nušlavė „ASS & Endress H“ krepšininkus (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)