KAMS vs Kautra & Mesoderma – DB (88:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 04 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KAMS“ iškovojo užtikrintą pergalę

2015 vasario 05 d., Ketvirtadienis, 00:07 val., peržiūros: 1006

Trečiadienį, vasario 4 dieną, Kauno mechanikos mokykloje įvyko "Įmonių" lygos, antrojo etapo, I pogrupio dvikova tarp vietos "KAMS" ir svečių "Kautra & Mesoderma – DB". Pirmojoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai, tačiau viskas apvirto trečiajame kėlinyje. "KAMS" pasinaudojo varžovų spragomis gynyboje bei nemažą dalį taškų rinko greitose atakose. Taip jie susikrovė užtikrintą pranašumą, kurį ir išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įsiveržė į priekį 2:5, bet tuomet "KAMS" pelnė septynis taškus be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir komandas vis skirdavo tie patys keturi taškai. Tačiau tuomet šeimininkų ekipos žaidėjas K.Čepukas pelnė savo komandai penkis taškus paeiliui bei padidino ekipos pranašumą iki devynių. Tačiau "Kautra & Mesoderma – DB" taip pat pelnė penkis taškus paeiliui bei atstatė tą keturių taškų deficitą – 21:17. Praktiškai visą antrąjį kėlinį komandos žaidė taškas į tašką ir "KAMS" pranašumas siekdavo 2-4 taškus. Vis tik kėlinuko pabaigoje šeimininkai pelnė tris taškus, kurie leido padidinti pranašumą iki šešių taškų po pirmosios rungtynių pusės – 35:29.

Sužaidus kelias trečiojo ketvirčio minutes, komandas teskyrė tie patys šeši taškai ir jos buvo pataikiusios po tris dvitaškius. Tačiau tuomet savo sąlygas pradėjo diktuot "KAMS" ekipa. Jie spurtavo 17:0 ir smarkiai atitolo nuo varžovų. Šeimininkai pasinaudodavo varžovų netaikliais metimais bei klaidomis ir skuosdavo į greitąją ataką, kur ir pelnydavo gan lengvus taškus. Po trečiojo ketvirčio rezultatas buvo 63:42. Ketvirtasis kėlinukas liko tik formulumas. Šeimininkai neleido svečių ekipai priartėti bei taip grąžinti intrigos į šias rungtynes bei taip iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu 88:68.

KAMS: Justinas Pavlavičius – 25 tšk. (22 atk. kam., 7 išpr. praž.), Laimonas Alionis – 21 tšk. (8 rezult. perd.), Gintautas Mažeika – 17 tšk. (11 atk. kam., 5 perimt. kam.), Karolis Čepukas – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Kautra & Mesoderma – DB: Paulius Grėbliūnas – 18 tšk. (12 atk. kam.), Jonas Grigaras – 16 tšk., Mantas Karauskas – 13 tšk.

Pakalbinus J. Pavlavičių ("KAMS") ir paklausus kas pasikeitė antroje rungtynių pusėje, kad jie įgavo triuškinantį pranašumą, šis atsakė:

"Pakeitėm gynybos sistemą, pradėjom gintis vienas prieš vieną, aikštės nebestatėm, nes varžovai gerai pataikė tritaškius. O vienas prieš vieną gynyboje, paprasčiausiai mūsų gynėjai gerai padirbo, uždarė varžovų mažus žaidėjus. Ir iš to gavosi rezultatas – paprasčiausiai pas juos nebevaikščiojo kamuolys taip, kaip vaikščiojo prieš zoną. Mūsų greitas puolimas ir atkovoti kamuoliai, manau, buvo pagrindinės pergalės priežastys. Taip pat norėčiau padėkoti varžovams, buvo smagi kova, tačiau šiandien pasisekė mums".

„KAMS“ iškovojo pirmąją pergalę antrame etape (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 22:59 val.)„KAMS“ aštuntfinalį pradėjo sunkia pergale (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)Pakiliai rungtyniavęs „Baubilas“ iškovojo lengvą pergalę (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„KAMS“ užtikrintai įveikė savo artimiausius persekiotojus (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:07 val.)„KAMS“ rungtynių pabaigoje atsibudo ir išplėšė pergalę (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 22:38 val.)Fenomenalus Justino Pavlavičiaus pasirodymas leido „KAMS“ iškovoti pergalę. (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 23:36 val.)„KAMS“ palaužė „Baubilas“ ekipą (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 22:58 val.)„KAMS“ po atkaklios kovos palaužė „Baubilą“ ir keliauja į pusfinalį (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 00:28 val.)„KAMS“ bokštų nesustabdę „Kauno Grūdai“ krito aštuntą kartą iš eilės (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 23:06 val.)„Baubilas“ smogė atsaką „KAMS“ ir išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:46 val.)