UNITED & Radijas Tau vs Jaunalietuviai – R2P Sport (93:86)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 09 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

"United & Radijas Tau" palaužė "Jaunalietuvius - R2P Sport"

2015 kovo 09 d., Pirmadienis, 22:41 val., peržiūros: 921

Pirmadienio vakarą Lietuvos „Elito“ lygoje „UNITED & Radijas Tau“ savo aikštėje egzaminavo lygos autsaiderius – „Jaunalietuvius – R2P Sport“. Nepaisant autsaiderių etiketės svečiai varžovams metė rimtą iššūkį ir su jais kovojo iki susitikimo pabaigos. Nors rungtynių pabaigoje komandas skyrė vos 4 taškai, tačiau lemiamu metu „UNITED & Radijas Tau“ sugebėjo atirūkti saugesniu atstumu bei laimėti susitikimą rezultatu (93:86).

Rungtynes komandos pradėjo be didesnės žvalgybos ir susitelkė į puolimą. Nors ilgą laiką abi ekipos žengė koja kojon ir rezultatas buvo lygus, tačiau ketvirčio viduryje, kuomet švieslentė rodė lygybę (11:11), šeimininkai spurtavo 12:0 ir atrodė, jog tai gali būti svarus žingsnis į pergalę (23:11). Vis tik, ketvirčiui baigiantis „Jaunalietuviai – R2P Sport“ sugebėjo atsakyti taip pat sėkmingu spurtu 2:7 ir skirtumas tarp ekipų sumažėjo iki 7-ių taškų (25:18).

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai pabandė dar kiek padidinti apsukas ir skirtumas sumenko iki minimumo (27:26). Rezultatui esant (32:30) šeimininkai ir vėl pamėgino pabėgti bei pelnė 5-is taškus be atsako (37:30). Tačiau ketvirčio pabaigoje ir vėl solidžiau atrodė „Jaunalietuviai – R2P Sport“. Pasitelkę toliašaudę artileriją svečiai sugebėjo savo nuostolius prieš ilgąją pertrauką sumažinti iki dviejų taškų (43:41).

Prasidėjus trečiajam kėliniui „UNITED & Radijas Tau“ pelnė dar du taškus, bet svečiai atsakė 5-iais iš eilės ir išsiveržė į priekį (45:46). Žaidimas aikštėje ir vėl išsilygino, tačiau didesnę laiko dalį nors ir nežymiai įvykius aikštėje kontroliavo šeimininkai. Kėliniui įpusėjus švieslentėje vėl buvo fiksuojama lygybė (56:56). Čia ir vėl pasižymėjo „UNITED & Radijo Tau“ puolimas, kuris pelnė 10 taškų be atsako ir svarstyklės dar kartą pakrypo šeimininkų naudai (66:56). Ketvirtį dvitaškiu užbaigti sugebėjo „Jaunalietuviai – R2P Sport“ (66:58).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų ir vėl greit sumažėjo iki trijų taškų (70:67), o čia pat ir vėl tapo lygus (72:72). Dar vienas šeimininkų spurtas 11:2 leido jiems kiek lengviau atsipūsti (83:74). Ilgai nereikėjo laukti, kol „UNITED & Radijas Tau“ sugebėjo susigrąžinti dviženklį pranašumą (88:76). Pernelyg anksti atsipalaidavę šeimininkai buvo priversti vėl sunerimti. „Jaunalietuviai – R2P Sport“ pelnė 8-is taškus be atsako ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 4-ių taškų (88:84). Tačiau daugiau aikštės šeimininkai juokauti nebuvo linkę. Jie pelnė 5-is taškus iš eilės ir susitikime viskas tapo aikšku (93:86). Nors paskutinieji taškus pelnė svečiai, tačiau tai jų nuo dar vieno pralaimėjimo neišgelbėjo (93:86).

Po rungtynių „UNITED & Radijo Tau“ komandos snaiperis Andrius Gedminas sakė: „Atėjome tiesiog pasižaisti. Stengėmės žaisti paprastai. Varžovai į šį susitikimą susirinko taip pat negausiai. Nebuvo nei didesnės gynybos nei ypatingo puolimo – tiesiog mėtėme ir viskas. Kartais gerai tokios rungtynės atsipalaidavimui“.

„Jaunalietuvių – R2P Sport“ komandos treneris Vytautas Andrulevičius kalbėjo: „Šiandien manau pritrūko disciplinos, perskubėjome puolime kai kuriose vietose, nepataikėme reikalingų metimų, startinio penketo žaidėjų pritrūko. Vis tik, džiaugiuosi, komanda sužaidė gerai ir pats nesitikėjau, kad taip sužaisime šį mačą. Vyrai stebgėsi, kabinomės dantimis ir nagais iki pat galo (juokiasi), tačiau pralaimėjome. Pralaimėjome dėl to, kad varžovams leidome išmesti daug laisvų tolimų metimų – neapsigynėme. Vis tik, sužaidėme geresnį mačą nei įprastai“.

UNITED & Radijas Tau: Liutauras Lukošenkinas – 28 tšk., Andrius Gedminas – 25 tšk. (7 rezult. perd.), Giedrius Jevstignejevas – 23 tšk. (19 atk. kam.), Linas Vėlavičius – 15 tšk. (14 atk. kam., 7 rezult. perd.)

Jaunalietuviai – R2P Sport: Mantas Stankevičius – 34 tšk. (10 atk. kam.), Robertas Talevičius – 19 tšk. (16 atk. kam., 7 rezult. perd.), Paulius Grėbliūnas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Kazickas – 12 tšk.

Vilniaus kolegija nugalėjo Jaunalietuvių - R2P Sport komandą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„United & Radijas Tau“ pasiekė revanšą prieš „Šilainius & Noriuauto.lt (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Vilniaus kolegija“ nesulaukė pasirpeišinimo iš „Jaunalietuvių – R2P Sport“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 16:04 val.)„United & Radijas Tau“ po sunkios kovos tapo bronzine „Elito“ lygos komanda (2015 gegužės 12 d., antradienis, 21:16 val.)„United & Radijas Tau“ antrą kartą pripažino „Tegros“ pranašumą (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:16 val.)Tryse rungtynes baigę „Jaunalietuviai ‒ R2P Sport“ išlaikė pergalę savo rankose (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:29 val.)„PazintysXXX.com“ nesvetingai sutiko „Jaunalietuviai – R2P Sport“ ekipą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:08 val.)Elito lygoje „UNITED & Radijas Tau“ iškovojo kelialapį į pusfinalį (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 00:14 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusi „United & Radijas Tau“ ekipa turėjo pripažinti „Vilniaus Kolegijos“ pranašumą (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Jaunalietuviai ‒ R2P Sport“ beviltiškai nusileido Janui Jurgo & CO (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:01 val.)