KAUNO GRŪDAI - 2 vs KRASTA AUTO KAUNAS (73:42)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Kauno Grūdai - 2" antroje varžybų pusėje įveikė "Krasta Auto Kaunas"

2011 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 23:33 val., peržiūros: 4341

Trečiadienį(11.09), J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybės. Kuriose susitiko dvi A pogrupio komandos „Kauno Grūdai – 2“ (šeimininkai) ir „Krasta Auto Kaunas“ (svečiai) ekipos. Po sunkios ir įtemptos pirmosios varžybų pusės, antroje šeimininkai įtikinamai įrodė savo pranašumą ir laimėjo rezultatu – 73:42(11:7, 13:13, 25:10, 24:12).

Pirmajame kėlinyje vyko lygi kova, abi komandos žaidė banguotai. Žaidimas nebuvo gražus, nes abi ekipos klydo. Nei vienai komandai po šio kėlinio nepavyko įgyti didelio pranašumo. Tačiau geriau sužaidę kėlinio pabaigą į priekį išsiveržę aikštės šeimininkai. Rezultatas po kėliuko – 13:13.

Antrojo kėlinuko pradžia buvo kur kas sėkmingesnė svečių komandai, kuri sugebėjo išsiveržti į priekį 15:16, tačiau jie pirmavo ne ilgai. Taip pat, kaip ir pirmojo kėlinuko, antrojo kėlinuko pabaiga buvo sėkmingesnė šeimininkams, kurie susigražino pranašumą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 24:20.

Trečias ketvirtis prasidėjo šeimininkų spaudimu per visą aikštė ir gausiu svečių komandos klaidų skaičiumi. Šeimininkai be vargo rinko taškus, o jų varžovams tik retkarčiais pavykdavo pereiti į kitą aikštės pusę. Rezultatas po ketvirčio – 49:30.

Ketvirtasis kėlinys buvo toks pats, kaip trečiasis. Svečiai vėl klydo ir sunkiai rinko taškus, o šeimininkai mėgavosi greitu žaidimu, kuris jiems leido susikrauti gan didelę persvarą. Taigi rezultatas po varžybų – 73:42.

Po varžybų "Kauno Grūdai – 2" komandos kapitonas, Marius Balčiūnaitis sakė: "Na pradžioje buvome pasimetę, kadangi šitoje lygoje žaidžiame vien darbuotojai, o treniruojamės kartu su visais žaidėjai, su kuriais žaidžiame B lygoje, taigi reikėjo laiko apsiprasti. Tačiau šiandien buvome visa galva geresni ".

„Krasta Auto Kaunas“ treneris Rimvydas Klizas sakė: „ Pasimetėm prieš spaudimą ir tai nulėmė rungtynes. Bet mes žaidėme ne visos sudėties, trūko kelių pagrindinių žaidėjų, kurie yra traumuoti arba serga“.

Rezultayviausi žaidėjai: " Kauno Grūdai – 2" – Marius Balčiūnaitis 20tšk., Naglis Dunčikas 17tšk., Raimondas Skrynius 12tšk.

"Krasta Auto Kaunas" – Justinas Leitanas 22tšk.(16 at. kam), Simonas Staniukynas 9tšk

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2011 lapkričio 09 d., 23:37 val.

"Kauno Grūdai - 2" žaidėjo D.Poškaus statistika užrašyta  Dariui Jakui, nes žaidėjo nėra sudėtyje, kai bus sutvarkyta pakeisiu.

"Kauno Grūdai - 2" antrojoje rungtynių pusėje nesunkiai palaužė varžovus (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Kauno Grūdai - 2" nesunkiai įveikė "Vijora" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 23:01 val.)"Kauno Grūdai - 2" įveikė "Viči Banzai" (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 23:07 val.)„Statybų Vizija & LSMU VA“ įveikė " Krasta Auto Kaunas" (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:49 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" įveikė "Krasta Auto Kaunas" komandą (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 23:12 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" pažemino "Krasta Auto Kaunas" ekipą (2011 lapkričio 02 d., trečiadienis, 21:57 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" nepasigailėjo "Krasta Auto Kaunas" (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)Rungtynių pabaigoje "Kauno grūdai - 2" įveikė "Kauno energiją" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:09 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" antrą kartą įveikė "Krasta Auto Kaunas" ekipą ir pateko į "Iššūkio" taurės finalą (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 21:57 val.)Lygiaverčių varžovų dvikovoje sėkmė šypsojosi "Krasta auto Kauno" komandai (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 22:43 val.)