Callcredit vs Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (67:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ išplėšė pergalę iš „CallCredit“ ekipos rankų

2015 vasario 24 d., Antradienis, 03:18 val., peržiūros: 1031

Vasario 23 dieną, Vidaus reikalų ministerijos sporto centro sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė „CallCredit“ (šeimininkai) ir „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ ekipos. Nors Didžiają rungtynių dalį, šeimininkai pirmavo ir atrodė, jog jie išeis kaip nugalėtojai, tačiau svečiai parodė charakterį ir nustebino visus išplėšdami pergalę iš „CallCredit“ ekipos rankų. Galutinis rungtynių rezultatas (67 – 73).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo visišku šeimininkų dominavimu. „CallCredit“ ekipa pradėjo rungtynes spurtu (14-2). Visgi, kėlinukui įsibėgėjus, svečiai irgi pajuto savo žaidimą ir kiek geriau sužaidę antrą kėlinuko pusę sumažino skirtumą iki 7 taškų (20 – 13).

Antrasis kėlinukas šeimininkams prasidėjo ne taip gerai. Nors šeimininkai ir pradėjo kėlinuką (6-2), tačiau svečiai nenusileido ir netrukus sumažino deficitą iki 5 (26-21). Tačiau, nuo to momento šeimininkai atgavo savo žaidimo tembrą, ir kiek geriau sužaidę likusią kėlinuko dalį, ilgosios pertraukos metu pirmavo rezultatu (38 – 29).

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino. Nors „CallCredit“ visąlaik pirmavo, tačiau antroje rungtynių pusėje, neatrodė taip užtikrintai. Pradėjo nemažai klysti, bei daryti daug pražangų. Vis dėl to, nors žaidimui ir šlubuojant, šeimininkams pavyko po trijų kėlinių išlikti priekyje (49 – 47).

Prasidėjus ketvirtam kėlinukui, rodės, jog šeimininkai savo bėdas išsprendė. Pradėję kėlinuką (7-2), „CallCredit“ ekipos krepšininkai galėjo vėl sau leisti lengviau kvėpuoti. Tačiau jie matyt atsipalaidavo kiek per daug. Dar kelias minutes prilaikę sukauptą pranašumą, vėl pradėjo klysti ir žaisti neatsargiai. Likus kelioms minutėms iki galo, šeimininkai pirmavo (65-61). Tačiau svečiai matyt pajautę, jog šeimininkai jau pradėjo tikėti savo pergale, stvėrė jautį už ragų. „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ spurtavo (0-12) ir visas rungtynes atsilikinėję, staiga, pačioje rungtynių pabaigoje išsiveržė į priekį. Šeimininkai dar bandė desperatiškai gelbėtis tolimais metimais, tačiau jiems nepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas (67 – 73). “Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ komandos naudai.

Callcredit: Arūnas Rimas – 19 tšk., Darius Šiumeta – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Valdas Šluta – 13 tšk.

Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont: Tomas Bakanauskas – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Juras Kulvecas – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Gintaras Sabas – 12 tšk., Vilmantas Vainauskas – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

„CallCredit“ trenerio T.Konovalovo nuomonė apie varžybas buvo labai konkreti:

„Neturiu nė ką pasakyt… be komentarų..“

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Kmitulis302015 vasario 24 d., 10:31 val.
"CallCredit“ išplėšė pergalę iš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ ekipos rankų"   - neturetu buti atvirksciai ???
zilinis2015 vasario 24 d., 10:13 val.
O kodel nepilna statistika?
„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ nušlavė „Celsio“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:13 val.) „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 21 d., antradienis, 22:42 val.)„Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 21:12 val.)Antroje rungtynių rungtynių pusėje „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ palaužė „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 01:04 val.)„Lietuvos dujos“ įrodė pranašumą prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ komandą (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:44 val.)„KAMS“ po sunkios kovos privertė pasiduoti „Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:09 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„Chemcentras“ po permainingos kovos palaužė „Callcredit“ komandos pasipriešinimą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 00:46 val.)Fantastiškas A.Rimo tritaškis paskutinę sekundę padovanojo pergalę „Callcredit“ ekipai (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:11 val.)