Kauno oro uostas & KAMS vs ASS & Endress H (77:38)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno oro uostas & KAMS“ lengvai pasivaikščiojo su „ASS & Endress H“

2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 23:37 val., peržiūros: 1353

Trečiadienį, lapkričio 18 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių C pogrupio rungtynės, tarp vietos „Kauno oro uosto & KAMS“ ir svečių „ASS & Endress H“ ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios po krepšiu dominavę aikštės šeimininkai pamažu tolo nuo varžovų. Antrame kėlinuke kiek pagerinę puolimą svečiai sugebėjo sušvelninti deficitą, tačiau po ilgosios pertraukos greitu puolimu varžovus bombardavę „Kauno oro uosto & KAMS“ ėmė tolti ir po trijų kėlinių įgijo 26-ių taškų persvarą. Ketvirtame kėlinuke ir toliau dominavę aikštės šeimininkai vis labiau didino skirtumą tarp komandų, ko pasekoje rungtynių pabaigoje jis siekė net 39-is taškus. 77:38 (14:5, 16:17, 26:8, 21:8).

Susitikimo pradžioje aikštės šeimininkai surinko šešis taškus iš eilės ir taip iškart šiek tiek atitrūko. Vangiai puolime rungtyniavę svečiai per kelias minutes sukrapštė vos du taškus, kai, tuo tarpu, „Kauno oro uosto & KAMS“ žaidėjai surinki dar keletą, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki devynių taškų. Per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos ir toliau sunkiai taškus rinkę „ASS & Endress H“ strigo priešininkų gynyboje, ko pasekoje pastarieji išsaugojo devynių taškų pranašumą. 14:5.

Antrą kėlinuką sėkmingiau pradėję aikštės šeimininkai įgijo dviženklę persvarą, tačiau čia pat atsigavę svečiai pelnė šešis taškus be jokio atsako ir sumažino skirtumą tarp komandų iki šešių taškų. Kiek vėliau susikaupę „Kauno oro uosto & KAMS“ žaidėjai spurtavo 0:7 ir susigrąžino solidesnę persvarą, tačiau du taiklūs tolimi A.Sutkaus metimai leido „ASS & Endress H“ krepšininkams prieš ilgąją pertrauką sumažinti deficitą iki aštuonių taškų. 30:22.

Po ilgosios pertraukos komandos dar pasikeitė rezultatyviais išpuoliais, tačiau nieko nelaukę aikštės šeimininkai pademonstravo žaibišką puolimą, ko pasekoje surengė spurtą 10:0 ir įgijo jau septyniolikos taškų pranašumą. Į tai svečiai atsakė vos vienu sėkmingu išpuoliu, po kurio sekė dar viena „sausa“ „Kauno oro uosto & KAMS“ atkarpa, kurios dėka skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo iki triuškinančių 26-ių taškų. 56:30

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje pradėtą spurtą ir toliau tęsė šeimininkai, ko pasekoje įgijo jau net nepadarų 35-ių taškų pranašumą. Kiek vėliau „ASS & Endress H“ dar prisiminė, jog reikia pelnyti taškų ir surengė pora rezultatyviai pasibaigusių atakų, tačiau nei kiek nusileisti neketinę „Kauno oro uosto & KAMS“ ekipos krepšininkai ir toliau didino atotrūkį, ko pasekoje rungtynių atomazgoje turėjo net 39-ių taškų pranašumą. 77:38.

Po pergalės nugalėtojų treneris Tomas Ananka kalbėjo: „Tokią pergalę šiandien, kaip ir patys matėte, lėmė aukštaūgių persvara. Dabar turime du didelius žaidėjus ir jeigu toliau visi susirinksime, manau, bus gerai. Tokiu dideliu skirtumu laimėti gal ir neplanavome, tačiau smagu, kad gerai pasižaidėme, visi gavome žaisti ir nieko nepadarysi, yra kaip yra“.

„Kauno oro uostas & KAMS“: Justinas Pavlavičius – 23 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Darius Šilinskis – 19 tšk. (15 atk. kam.), Artūras Stankevičius – 16 tšk., Laimonas Alionis – 15 tšk. (5 rezult. perd.)

„ASS & Endress H“: Giedrius Prabulis – 18 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam.), Almantas Sutkus – 9 tšk., Andrius Zakarevičius – 6 tšk.

„Kauno oro uostas & KAMS“ neturėjo vargo su „Lenora“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 02:45 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ antroje rungtynių dalyje nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kauno tiltais“. (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:43 val.)„Kauno oro uostas ‒ KAMS“ turėjo vargo su „LSMU ‒ Statybų vizija“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ nepaliko jokių vilčių „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Omegos“ penketukas nepaliko vilčių „ASS & Endress H“ komandai (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:11 val.) „Kauno oro uostas & KAMS“ tik ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Omegos“ krepšininkų. (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:41 val.)„Kauno Oro Uostas & KAMS“ nerezultatyvioje finalo dramoje nukarūnavo „Hidraulines Sistemas“ (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 21:27 val.)„Hidraulinių Sistemų“ penketukas tiesiog nušlavė „ASS & Endress H“ krepšininkus (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup lengvai nugalėjo ASS & Endress H (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:08 val.)