KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs KK PERSVARA - 2 (89:44)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 04 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Kauno technikos kolegija" be vargo iškovojo pergalę

2013 vasario 04 d., Pirmadienis, 19:36 val., peržiūros: 1559

Pirmadienį, sausio 4 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno technikos kolegijos" ir KK "Persvaros-2" ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai paėmė iniciatyvą į savo rankas ir jau po pirmojo kėlinuko turėjo penkiolikos taškų pranašumą. Antrame kėlinuke svečiai dar buvo šiek tiek prisiviję varžovus, tačiau vėliau "Kauno technikos kolegijos" žaidėjai susiėmė ir antroje rungtynių pusėje sutriuškino savo varžovus bei iškovojo pergalę rezultatu 89:44 (25:10, 14:17, 22:8, 28:9).

Rungtynes šeimininkai pradėjo pelnydami penkis taškus iš eilės, į kuriuos svečių krepšininkai atsakė tik vienu taikliu dvitaškiu metimu. Netrukus sekė dar šeši iš eilės šeimininkų taškai, suteikę jiems devynių taškų pranašumą. Toliau sekė taiklus svečių ekipos tolimas metimas, po kurio "Kauno technikos kolegijos" žaidėjai spurtavo 8:0 ir padidino skirtumą tarp komandų iki keturiolikos taškų. Vėliau komandos žaidė apylygiai, tačiau šeimininkams pavyko įgyti penkiolikos taškų persvarą. Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai pelnė dar keturis taškus iš eilės ir padidino skirtumą tarp komandų jau iki devyniolikos taškų. Toliau sekė svečių ekipos žaidėjo M.Marčenkovo keli tritaškiai iš eilės, po kurių KK "Persvaros-2" deficitas ištirpo iki aštuonių taškų. Prieš ilgąją pertrauką kiek geriau sužaidė šeimininkai ir įgijo dvylikos taškų pranašumą. 39:27.

Po ilgosios pertraukos abi komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių sekė šeimininkų spurtas 11:0, kuris suteikė jiems 23 taškų persvarą. Į tai svečiai atsakė tik vienu taikliu dvitaškiu metimu, tačiau iškart po jo sekė dar šeši iš eilės "Kauno technikos kolegijos" taškai, kurių dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki 27 taškų. Iki trečiojo ketvirčio pabaigos abi komandos žaidė panašiai, todėl skirtumas tarp jų pasikeitė nežymiai. Paskutinė rungtynių dalis buvo jau tik formalumas, tačiau šeimininkų krepšininkai apsukų mažinti nesiruošė. Nors pačioje paskutiniojo kėlinuko pradžioje abi komandos panašiai keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau netrukus sekė "Kauno technikos kolegijos" krepšininkų spurtas net 18:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų tapo jau, tiesiogine ta žodžio prasme, triuškinantis – 45 taškai. 89:44.

Po rungtynių nugalėtojų trenerė, Sigita Donėlaitė, sakė : " Nenoriu aš įžeisti varžovų, bet jie buvo truputį silpnesni negu mes, tai tas ir lėmė, kad šį kartą buvome geresni ". Kas nutiko, kai varžovai buvo stipriai sumažinę deficitą? : " Todėl, nes žaidė atsarginiai žaidėjai, galbūt nesusikaupę buvo ar panašiai, tai taip ir gavosi, juk norisi visiems leisti pažaisti ".

Pralaimėtojų treneris, Edgaras Bartusevičius, kalbėjo : " Visiškai nesusižaidę esame, galima sakyti, kad kiekvienas individualiai žaidžia, nieko nemokam, net gynyboje neatidirbam to, ką esam suplanavę ".

"Kauno technikos kolegija" : M.Dirgėla 22, N.Aleknavičius 16, V.Dirgėla 12 (12 atk.kam.), S.Vaitkus 11 (11 atk.kam.), M.Židanavičius ir D.Podžiūnas – po 10 taškų.

KK "Persvara-2" : M.Marčenkovas 20, R.Vasiliūnas 7 (5 rez.perd.), P.Vaičius 6 taškai.

"Kauno Technikos Kolegija" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:06 val.)"Kauno Technikos Kolegija" šventė pirmąją pergalę (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:59 val.)"Kauno Technikos Kolegija" pusfinalį pradėjo pergale (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 09:22 val.)"Kauno technikos kolegija" nesunkiai įveikė "Kauno švogerius" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 21:36 val.)"Kauno technikos kolegija" žengia toliau (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 19:01 val.)"Kauno Technikos Kolegija" neturėjo vargo su BC"Ambi" (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 19:59 val.)"Kauno Liberalai" iškovojo sunkią pergalę (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:24 val.)"Kauno technikos kolegija" įveikė "Baldus jums" (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 19:51 val.)"Kauno Technikos Kolegija" šventė daugiau nei užtikrintą pergalę (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 19:29 val.)"Kauno Technikos Kolegija" išbarstė persvarą ir pralaimėjo (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 02:19 val.)