ICE vs Hidraulinės sistemos (50:67)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Hidraulinės sistemos“ privertė „ICE“ ekipą patirti pirmąjį pralaimėjimą

2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 22:10 val., peržiūros: 1479

Sekmadienį V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ primenybių rungtynės, kuriose jėgas surėme „ICE“ (šeimininkai) ir „Hidraulinės sistemos“ (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios tarp ekipų užvirė labai atkakli kova taškas į tašką, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Hidraulinės sistemos“ surengė spurtą 13:0, kur persvėrė rungtynių eigą į savas rankas ir privertė patirtį pirmąjį pralaimėjimą „ICE“ komandą, rezultatu – 50:67.

Rungtynėms prasidėjus nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo, tačiau pirmieji mini spurtą surengė svečiai, kurie įgijo 3 taškų pranašumą ( 9:12). „ICE“ greitai susitvarkė su gynyba ir atsakė atkarpa 5:0, kur pirmą kartą šios dienos rungtynėse įsiveržė į priekį. Toliau ekipos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir šeimininkai išlaikė dviejų taškų pranašumą, tačiau likus žaisti apie minutę „Hidraulinės sistemos“ surengė keletą sėkmingų atakų ir po pirmo kėlinio įgijo 4 taškų pranašumą – 18:22.

Antram ketvirčiui prasidėjus T.Gudaitis padidino pranašumą iki 6 taškų, tačiau O.Lauciaus du tritaškiai metimai leido „ICE“ ekipai išlyginti rezultatą ( 24:24). Toliau komandos demonstravo kietą gynybą ir abi ekipos taškus rinko tik baudų metimais. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus – 32:32.

Po ilgosios pertraukos „Hidraulinės sistemos“ iškart įgijo keturių taškų pranašumą, tačiau greitai sulaukė atsako iš šeimininkų, kurie persvėrė rezultatą į savas rankas ( 39:38). Toliau „ICE“ sėkmingiau žaidė puolime ir išlaikė pranašumą savose rankose ( 44:41). „Hidraulinės sistemos“ turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau tolimi metimai skriejo pro šalį ir po trijų kėlinukų „ICE“ išsaugojo dviejų taškų pranašumą – 46:44.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus „ICE“ įkrito į duobę, kur nei užpuolė, nei apsigynė nuo varžovų atakų. „Hidraulinės sistemos“ laimėjo atkarpą net 13:0, kur įgijo 11 taškų pranašumą ( 46:57). Aikštelės šeimininkai tik šeštąją žaidimo minutę sugebėjo pelnyti pirmuosius taškus šiame kėlinyje. „ICE“ ekipai nepavyko atsigauti po šalto dušo, o „Hidraulinės sistemos“ toliau žaidė lyg ant bangos ir iškovojo pergalę, rezultatu – 50:67.

Po laimėtų rungtynių „Hidraulinių sistemų“ ekipos treneris, V.Kirilovas, kalbėjo:“ Šiandien buvo principinės rungtynės. Mes susirinkome ne visi, nes iš rikiuotės iškrito keletą žaidėjų. Praktiškai neturėjome aukštų žaidėjų, tai žaidėme mažu penketu. Lūžis rungtynių įvyko ketvirtame kėlinyje. Po trečio kėlinuko visi susėdome ir nusprendėme, kad užtenka kalbėti ir diskuoti su teisėjais, nes reikia pradėti žaisti. Tiems žaidėjams, kuriems nėjo žaidimas pramušė ketvirtame kėlinyje. Tas užsidegimas davė savo. Varžovai per daug darė klaidų , o ketvirtame ketvirtyje pajautę spurtą patys sustojo.“

ICE: Aurimas Plytnikas – 14 tšk., Ovidijus Laucius – 12 tšk. (12 atk. kam.), Airidas Kurauskas – 10 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.)

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 26 tšk. (9 išpr. praž.), Tomas Vainoris – 14 tšk. (13 atk. kam.), Ignas Krukonis – 12 tšk. (6 išpr. praž.)

„Hidraulinės Sistemos“ palaužė BC „Boom“ pasipriešinimą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 20:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kaišiadorių“ ekipą. (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)Po kietos kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė emobilus.lt & SK „Mattas“ ir žengia į C lygos finalą (2016 balandžio 18 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ metus pradėjo užtikrinta pergale (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:57 val.)Nuožmioje kovoje „Hidraulinės Sistemos“ išplėšė kelialapį į pusfinalį (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Baltic Transline“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:30 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)