KMAIK & BREVITRA vs KAIŠIADORYS (79:43)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 29 d., Antradienis, 17:30 val. @ Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, Liepų g. 1, Girionys, Kauno raj., LT-53101

"KMAIK & Bretvitra" ekipa sutriuškino "Kaišiadorius"

2013 sausio 29 d., Antradienis, 23:29 val., peržiūros: 3510

Antradienį, sausio 29 dieną, KMAIK sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "KMAIK & Bretvitra" (šeimininkai) ir "Kaišiadorys" (svečiai). Pirmasis kėlinukas rungtynių vyko taškas į tašką, tačiau šeimininkai pademonstravo puikią gynybą , kur leido svečiams įmesti tik 4 taškus ir susikrovė dviženklį pranašumą, kur išlaikė iki rungtynių pabaigos ir šventė triuškinančią pergalę rezultatu -79:43.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, įgydami 2 taškų pranašumą ( 4:6), tačiau "KMAIK & Bretvitra" ekipai pavyko persverti rezultatą ir įsiveržti į priekį ( 9:6). Toliau šeimininkai išlaikė trijų taškų pranašumą, o "Kaišiadorims" sunku buvo įveikti tą ribą. Kėlinuko galą užtikrinčiau sužaidė šeimininkai ir prieš kėlinuko pabaigą įgijo 7 taškų pranašumą. Rezultatas -19:12.

Antrąjį ketvirtį "KMAIK & Bretvitra" ekipa pradėjo "sausai" 14:0, kur tai jiems leido atitrūkti nuo varžovų 21 tašku ( 33:12).Šeštają žaidimo minutę svečiams pavyko pelnyti pirmuosius taškus. Likus žaisti apie tris minutes šeimininkai toliau demonstravo gerą gynybą ir laimėjo kėlinio galą atkarpa 7:2, kur prieš ilgąją pertrauką rezultatas tapo – 40:16.

Trečiajam kėlinukui prasidėjus "užsivedę" svečių ekipos nariai pradėjo spausti varžovus po visą aikštelę ir kiekvienas mestas metimas skrosdavo tinkliuką, tai leido jiems sumažinti skirtumą iki 13 taškų ( 40:27). Po minutės pertraukėlės šeimininkai atsigavo po šalto dušo ir patys atsakė 18:0 atkarpa ( 58:27). Besibaigiant kėlinukui "Kaišiadorims" pavyko apmažinti deficitą iki 27 taškų. Rezultatas – 60:33.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus svečiai tik keliais taškais apmažino skirtumą ( 62:37), o "KMAIK & Bretvitra" ekipa toliau rinko taškus ir su kiekviena minute pranašumas augo ( 70:39). EInant kėlinukui į pabaigą šeimininkai tolia nestabdė apsukų ir ketvirčio pabaigą laimėjo 7:0, kur tai jiems leido įgyti 36 taškų pranašumą. Rezultatas galutinis – 79:43.

Po laimėtų rungtynių "KMAIK & Bretvitra" komandos treneris, P.Vyšniauskas, teigė:"Susirinkom šiandien bent jau aštuoni žmonės, nes kai žaidėm prieš "Dumblą" buvom tik penkiese ir tai iš jų trys sirgo. Matyt, noras nulėmė laimėti ir užgaužtos ambicijos prieš "Dumblą". Varžovai žaidžią greitą krepšinį ir protingai, bet šį kartą sėkmė buvo mūsų pusėje."

Po pralaimėtų rungtynių "Kaišiadorių" ekipos treneris, S.Žičkus, kalbėjo:" Komanda yra labai didelėje duobėje. Jau kelios varžybos niekas nesiseka. Kamuolio ir to nepagaunam. Pataikyt – nepataikom. Labai tragiškai gynyboje atrodom. Pagrindas į varžybas nesirenka ir šiaip šita salė labai maža. Tas tikrai daug davė, nes nesam įpratę tokioje salėje žaisti. Jie įpratę žaisti. Sekėsi jiems, pataikė. Šiandien jie tikrai buvo geresnii."

"KMAIK & Bretvitra" :A.Gudaitis ( 22 tšk.), K.Jonikas ( 13 tšk.), D.Dragūnas ( 12 tšk., 11 rez.perd., 7 išpr.praž.)

"Kaišiadorys": T.Butkevičius ( 12 tšk., 11 atk.kam.), G.Janonis ( 8 tšk.), V.Ratkevičius ( 6 tšk.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

MariusZ2013 sausio 30 d., 12:45 val.

Gera komanda kaisiadorys, gal ne visi susirinko, o be to tokioj salej zaisti yra visiska nesamone, ten is kolidoriaus mokyklos sale padaryta, vietos visai nera, tritaskis baigiasi ties 45 laipsniais, nesamone visiska, o brevitra ten kai treniruojasi tai issimatave viska zino jau kaip pulti ir gintis tokioj salej, ir laimi dazniausiai toj nesamonej

Anonimas2013 sausio 30 d., 10:33 val.

122 naudingumas prieš 3 ... ką Jūs veikiat tamstos iš Kaišiadorių Didžiojoj taurėj?!

"KMAIK & Brevitra" laimėjo, bet toliau žygiuoja "Kaišiadorys" (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 00:06 val.)"KMAIK & Brevitra" nesunkiai nugalėjo "Kėdainius" (2013 kovo 01 d., penktadienis, 08:04 val.)"KMAIK & Brevitra" krito savo tvirtovėje prieš "Kėdainius" (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:38 val.)"KMAIK & Brevitra" nesulaukė rimto pasipriešinimo iš "VU KHF" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 22:38 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "KMAIK & Brevitra" sutriuškino SK" Mattas" ekipą (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)"KMAIK & Brevitra" iškovojo sunkią pergalę (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 19:56 val.)"KMAIK & Brevitra" iškovojo lengvą pergalę (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 22:17 val.)SK "Mattas" susitvarkė su "Kaišiadorių" komanda (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 23:49 val.)"Grizliai" lengvai nugalėjo "Kaišiadoris" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 22:22 val.)"Kmaik & Brevitra" nesunkiai susidorojo su Bc "Gazuotu pienu" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 00:45 val.)