Acme vs Lietuvos geležinkeliai (69:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 05 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Acme“ išplėšė pratęsimą, tačiau jame pergale džiaugėsi „Lietuvos geležinkeliai“

2016 sausio 05 d., Antradienis, 22:15 val., peržiūros: 1091

Antradienį, sausio 5 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio įmonių lygos, „RIND“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Acme" krepšininkai ir svečių teisėmis žaidusi „Lietuvos geležinkelių“ ekipa. Iki šio susitikimo viena pergale daugiau buvo iškovoję svečiai: „Lietuvos geležinkeliai (3-7), „Acme“ (2-8).

Susitikimas prasidėjo apylygiu žaidimu ir sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus 7:7. Tačiau tada penkių minučių atkarpą 0:7 laimėjo „Lietuvos geležinkeliai“, kurie ir išlaikė turimą persvarą iki ketvirčio pabaigos, kuris pasibaigė rezultatu 13:18.

Antrasis ketvirtis geriau prasidėjo „Acme“ krepšininkams, kurie po keturių iš eilės P. Katkevičiaus taškų išlygino rezultatą 23:23. Tačiau kėlinuko pabaigė priklausė svečiams, kurie laimėjo atkarpą 5:13 ir nutolo 28:36.

Trečiąjį ketvirtį vėlgi geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie taiklių tolimų metimų dėka priartėjo prie varžovų per vieną metimą 38:40. Visgi, daugiausia D. Grušausko pastangų dėka „Lietuvos geležinkeliams“ pavyko išlaikyti trapią persvarą iki kėlinuko pabaigos, kuris pasibaigė rezultatu 48:51.

Ketvirtasis kėlinukas pasižymėjo labai atkaklia ir nervinga kova. Po taiklaus R. Vanago tolimo šūvio šeimininkai įsiveržė į priekį 60:57. Tačiau tada kelių minučių atkarpą 2:10 laimėjo „Lietuvos geležinkeliai“, kurie atitrūko 62:67, o iki kėlinuko pabaigos buvo likę žaisti pusantros minutės. Tada tritaškį įsūdė „Acme“ žaidėjas A.Kmita, o rungtynių likimas sprendėsi prie baudų metimų linijos. Likus žaisti šešias sekundes šeimininkų žaidėjas K.Ignatavičius stojo mesti dviejų baudos metimų. Nors ir abu metimai skriejo pro šalį, tačiau pats žaidėjas atsikovojo kamuolį ir pelnė du taškus iš po krepšio, taip pasiųsdamas komandas žaisti pratęsimo.

O pratęsime karaliavo „Lietuvos geležinkelių“ krepšininkai, kurie pratęsimą laimėjo 2:14, o rungtynes 69:81.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneriu šiose rungtynėse buvęs A.Grabauskas džiaugėsi komandos iškovota pergale ir kalbėjo: „sudėtingos rungtynės, daug nervų, įtampos buvo iš abiejų pusių, matėsi abiejų komandų noras laimėti. Džiugu, kad pradėjome šiuos metus su pergale, tikiuosi, kad daugiau tokių pergalių bus. Ne tokių, lengvesnių, aišku, tikiuosi. Daug nervų kainavo, bet svarbiausia, kad iškovojome pergalę“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Acme: Paulius Katkevičius – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Darius Arlauskas – 12 tšk., Audrius Kmita – 10 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Lietuvos geležinkeliai: Dalius Grušauskas – 20 tšk. (18 atk. kam.), Simas Ragauskas – 16 tšk., Deividas Šilanskas – 14 tšk., Mindaugas Visockis – 14 tšk.

„Senukai“ tik paskutinėmis sekundėmis įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 00:44 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Vilmista“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)Sunkiai įsibėgėjusi „Legama“ susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 19:56 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Senukai“ palaužė negausiai susirinkusius „Lietuvos geležinkelius“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)Atkakli kova baigėsi „Lietuvos Geležinkelių“ pergale (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:19 val.)Puikiai sužaistas trečiasis ketvirtis leido „Senukų“ ekipai įveikti „Lietuvos geležinkelius“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:30 val.)„Vilmista“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“, taip peržengdami aštunftfinalio barjerą (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:18 val.)Dramatišką trilerį, tik po pratęsimo, laimėjo „Best 4 You“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:13 val.)Taiklūs tolimi metimai leido „Lietuvos geležinkeliams“ atstatyti pusiausvyrą serijoje su „Vilmista“ (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:05 val.)