Vilkijos gimnazija - Ecowood vs Širvintų rajono Musninkų A. Petrulio gimnazija (62:55)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 9 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2012 balandžio 25 d., Trečiadienis, 16:30 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko vidurinė mokykla, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

Mažąjame finale bronzos medaliais pasipuošė "Vilkijos gimnazija - Ecowood"

2012 balandžio 25 d., Trečiadienis, 21:29 val., peržiūros: 2303

Trečiadienį balandžio 25 dieną, Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Basketnews.lt Lietuva" taurės 2012m. 9 klasių mažojo finalo rungtynės tarp "Vilkijos gimnazija – Ecowood" ir "Širvintų rajono Musninkų vidurinės mokyklos" ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje keturiolikos taškų pranašumą įgijo Vilkijos gimnazistai, tačiau trečiame kėlinuke šis pranašumą sumažėjo iki devynių taškų. Lemiamoje rungtynių dalyje kova buvo atkakli, tačiau svečiams iš Kauno pavyko išsaugoti persvarą ir iškovoti pergalę bei bronzos medalius. 62:55 (17:12, 19:10, 13:18, 13:15).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, tačiau vieno taško pranašumą turėjo Širvintų rajono žaidėjai. Ilgai netrukus "Vilkijos gimnazija – Ecowood" ekipos krepšininkai surengė spurtą 6:0 ir persvėrę rezultatą įgijo penkių taškų persvarą. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau truputį geriau pasisekė svečiams iš Vilkijos gimnazijos ir jie įgijo septynių taškų pranašumą. Toliau sekė du netaiklūs "Širvintų rajono Musninkų vidurinės mokyklos" baudos metai, po kurių Vilkijos gimnazistai pelnė du taškus ir įgijo devynių taškų persvarą. Kėlinuko pabaigoje daug geriau pasirodė Musninkų vidurinės mokyklos krepšininkai ir jie sugebėjo sumažinti atsilikimą iki penkių taškų. Antrojo kėlinuko pradžioje "Vilkijos gimnazija – Ecowood" žaidėjai pelnė šešis taškus iš eilės ir padidino skirtumą tarp komandų iki vienuolikos taškų. Į tai jų varžovai atsakė keturiais taškai be atsako ir sumažino deficitą iki septynių taškų. Ilgai netrukus kauniečiai surengė dar vieną spurtą 6:0 ir įgijo trylikos taškų persvarą. Vėliau žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau nežymiai geriau sekėsi Vilkijos krepšininkams ir jie, prieš ilgąją pertrauką jau turėjo keturiolikos taškų pranašumą. 36:22.

Antroje rungtynių pusėje "Širvintų rajono Musninkų vidurinės mokyklos" krepšininkai ėmė po truputį mažinti atsilikimą. Jau pačioje trečiojo kėlinuko pradžioje jie sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų, o dar vėliau, po atkarpos 4:2, skirtumas tarp komandų ištirpo iki dešimties taškų. Toliau žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau vienu žingsniu priekyje vis buvo širvintiečiai, kurie, po trijų kėlinukų buvo sumažinę atsilikimą iki devynių taškų, Lemiamoje rungtynių dalyje "Vilkijos gimnazijos – Ecowood" ekipos krepšininkai padidino skirtumą tarp komandų iki keturiolikos taškų, tačiau Musninkų vidurinės mokyklos krepšininkai nesiruošė pasiduoti ir surengė spurtą 8:0 ir taip sumažino atsilikimą iki septynių taškų. Ilgai netrukus Vilkijos gimnaziečiai dar padidino pranašumą iki devynių. Nors rungtynių pabaigą ir geriau sužaidė širvintiečiai, tačiau pasiekti pergalės jiems nebepavyko ir bronzos medaliai džiaugėsi "Vilkijos gimnazija – Ecowood" krepšininkai. 62:55.

Mažojo finalo naudingiausiu žaidėju tapo nugalėtojų ekipos "Vilkijos gimnazijos – Ecowood" krepšininkas Paulius Pustelninkas.

"Vilkijos gimnazija – Ecowood" : P.Pustelninkas 18 (15 atk.kam., 6 per.kam.), R.Vaičiūnas 17 (13 atk.kam.), T.Vyšniauskas 12 taškų.

"Širvintų rajono Musninkų vidurinė mokykla" : Ž.Čižius 21, V.Kairevičius 10, D.Rolis 8 (6 rez.perd.) taškai.

Sėkmingo paskutiniojo ketvirčio dėka "Kaišiadorių A.Brazausko gimnazija" žengė į finalą (2012 balandžio 25 d., trečiadienis, 21:10 val.)"Žiežmarių gimnazija" sutriuškino "Širvintų rajono Musninkų vidurinę mokyklą" ir žengė į finalą (2012 balandžio 25 d., trečiadienis, 21:19 val.)