KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA vs SPORTO MANIJA& EKODORA 30+ (54:52)30+ lyga, "Sport turas" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 balandžio 01 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno Savivaldybė & Policija“ sulaukė pasipriešinimo iš „Sporto Manija & Ekodora 30+“ , tačiau žengė į kitą etapą

2012 balandžio 01 d., Sekmadienis, 23:26 val., peržiūros: 2348

Sekmadienį (04.01), KCSM sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos "Sport Turas" pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Kauno Savivaldybė & Policija“ (šeimininkai) ir „Sporto Manija & Ekodora 30+“ (svečiai). Pirmą tarpusavio susitikimą laimėjo „Kauno Savivaldybė & Policija“. Šiandien, po atkaklios ir pakankamai sunkios kovos šeimininkai iškovojo antrąją pergalę ir žengė į pusfinalį. Rungtynių rezultatas – 54:52 (18:18, 11:12, 10:15, 15:7).

Pirmą kėlinį kur kas geriau pradėjo svečių komanda. Jie pelnė 8 taškus be atsako ir įgijo 8 taškų pranašumą. Šio spurto metu 2 tritaškius pataikė R.Petraitis. Vėliau šeimininkai atsakė trimis tritaškiais ir sumažino skirtumą iki minimumo. Kėliniui artėjant į pabaigą komandos apsikeitė tiksliomis atakomis ir rezultatas tapo lygus. Šiame ketvirtyje šeimininkus į priekį vedė 8 taškus pelnęs T.Simutis. Svečius R.Petraitis taip pat pelnęs 8 taškus. Rezultatas po kėlinio – 18:18.

Antrą ketvirtį svečiai pradėjo 4 iš eilės R. Turskio taškais. O kėliniui įpusėjus K.Masiulis smeigė tritaškį su pražanga ir padidino savo komandos pranašumą iki 7 taškų. Tačiau šeimininkai kėliniui baigiantis atsakė G. Klimavičiaus ir T. Simučio tritaškiais ir sumažino skirtumą iki minimumo. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 29:30.

Trečią kėlinį šeimininkai pradėjo 5 iš eilės T. Simučio taškais. Taip jie persvėrė rezultatą savo naudai. Tačiau svečiai atsakė spurtu 13:0 ir įgijo kol kas didžiausią 9 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje šeimininkai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 6 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 39:45.

Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo agresyviai. Spaudė savo varžovus ir stengėsi surengti greitas atakas. Tačiau jiems tai sunkiai sekėsi. Po keturių iš eilės A. Slavinsko taškų skirtumas buvo trys taškai, tačiau tada tritaškį smeigė R.Kulikauskas ir vėl atstatė 6 taškų pranašumą. Bet kėlinio pabaigą tiksliau sužaidė šeimininkai. Likus žaisti 30 sekundžių svečiai dar turėjo šansą išlyginti rezultatą, R.Turskis metė du baudos metimus, tačiau nei vienas tikslo nepasiekė. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 54:52.

Po rungtynių „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandos žaidėjas, Andrius Slavinskas sakė: "Sunkią pergalė lėmė, tai, kad vėl neatėjo mūsų pagrindinis snaiperis Darušas. Jis jau antras atkrintamųjų varžybas praleidžia. Nesitikėjom tokios kovos, nes vis tiek jautėm, kad jis gali ateiti.“.

Šeimininkus į pergalę vedė Tadas Simutis 20 tšk., Andrius Slavinskas 15 tšk., Giedrius Klimavičius 9 tšk.

Svečių komandoje pasižymėjo Modestas Vaškūnas 13 tšk., Ričardas Petraitis 10 tšk., Robertas Turskis 9 tšk.

"Kauno savivaldybė & Policija" su "Sporto manija & Ekodora 30+" vargo tik vieną kėlinį (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 21:53 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" pasiekė sunkią pergalę prieš "Sporto Manija & Ekodora +30" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 23:57 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" pasidabino aukso medaliais ir tapo pajėgiausia 30+ lygos ekipa (2012 gegužės 21 d., pirmadienis, 23:50 val.)"Kauno savivaldybės & Policijos" ekipa turėjo pripažinti" Makroflex" pranašumą (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 23:28 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ - 30+ lygos finale (2012 gegužės 11 d., penktadienis, 22:40 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" nesunkiai nugalėjo "Lesto" krepšininkus (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 23:14 val.)30+ lygos atidarymo varžybose sunkią pergalę iškovojo "Sporto manija & Ekodora 30+" (2011 gruodžio 02 d., penktadienis, 22:29 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" po pratęsimo įveikė "ESS & Kauno Autobusus" (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 00:04 val.)"Sporto Manija & Ekodora 30+" nesunkiai įveikė "Lesto" komandą (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 20:47 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" palaužė negausiai susirinkusią "Makroflex" komandą (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 21:40 val.)