Lietuviški patiekalai vs BK Centre (102:33)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 04 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „BK Centre“ ekipos.

2014 lapkričio 05 d., Trečiadienis, 00:24 val., peržiūros: 1430

Antradienį, lapkričio 4 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Lietuviškų patiekalų" ir "BK Centre" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie nuo pirmų minučių ėmė įrodinėti jog šiandien susirinko dviejų skirtingų pajėgumu komandos, sužaidus 2 kėlinius komandas jau skyrė 46 taškai – (58:12). Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, "Lietuviški patiekalai" toliau didino skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (102:33).

Rungtynes geriau pradėjo "Lietuviški patiekalai", kurie pirmieji pelnė 5 taškus iš eilės, vėliau sekė tolimas "BK Centre" metimas ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (5:3). Prabėgus dar 4 minutėm šeimininkai pelnė 12 sausų taškų ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 14 – (17:3). Per likusį laiką svečiai pralošė dar vieną įspūdingą atkarpą – (20:5) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (37:8).

Antrą kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos po dvi rezultatyvias atakas, vėliau šeimininkams pavyko išsaugoti sausą krepšį, o patys pelnė 17 taškų ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (58:12).

Trečią kėlinį abi komandos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis, sužaidus dar 3 minutes komandas jau skyrė 50 taškų – (66:16). Veliau svečiams pavyko laimėti vieną atkarpą (2:5) ir kėliniui įpusėjus rezultatas sumažėjo iki 47 taškų – (68:21). Per likusį laiką surengė spurtą – (7:3) ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (75:24).

Ketvirtą kėlinį "Lietuviški patiekalai" pradėjo spurtu – (9:0) ir skirtumas tarp komandų iš karto šoktelėjo iki 58 taškų – (84:26). Vėliau abi komandos sugebėjo apsikeisti rezultatyviomis atakomis ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (89:28). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai surengė paskutinį spurtą – (13:5) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (102:33).

Lietuviški patiekalai: Vaidas Palaikis – 18 tšk., Edgaras Zaidelis – 16 tšk., Arūnas Kalnutis – 14 tšk. (10 atk. kam.), Henrikas Paulauskas – 11 tšk., Mindaugas Daraškevičius – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

BK Centre: Dima Gostev – 11 tšk., Karolis Zokas – 10 tšk., Ričardas Prūsaitis – 3 tšk.

„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“ ekipos. (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Lietuviški patiekalai“ nesunkiai nugalėjo „Kėdainiai & Addeco“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:03 val.)„Lietuviški Patiekalai“ palaužė „“R2P SPORT-2“ ekipą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:45 val.)„Lietuviški patiekalai“ palaužė „Dumblą“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:21 val.)„Lietuviški patiekalai“ neturėjo vargo su „Nepyk“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 22:58 val.)„Lietuviški patiekalai“ sutriuškino „Nepyk“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Lietuviški patiekalai“ vos neužbaigė „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ sezono (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:36 val.)„Lietuviški patiekalai“ be didesnio vargo įveikė „Žaliai ‒ Baltų“ ekipą. (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Lietuvisški patiekalai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ICE“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Lietuviški patiekalai“ tik po atkaklios kovos palaužė „ICE“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 00:16 val.)