Kauno r. „Tornado“ vs Sporto manija (77:94)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 27 d., Antradienis, 19:20 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

Prastai startavusi „Sporto manija“ atsigavo ir iškovojo pergalę

2014 gegužės 27 d., Antradienis, 22:34 val., peržiūros: 930

Antradienį, gegužės 27 dieną, Prekybos ir verslo mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, "Laikinosios sostinės" Didžiosios taurės 2014 rungtynės tarp vietos Kauno r. "Tornado" ir svečių "Sporto manijos" ekipų. Rungtynių pradžią kiek geriau sužaidė šeimininkai ir įgijo nedidelę persvarą, kurią antrojo ketvirčio pradžioje dar šiek tiek padidino, tačiau vėliau svečių žaidimas pagerėjo ir jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai. Po ilgosios pertraukos "Sporto manija" neužleido pirmaujančios komandos vaidmens ir tik didino persvarą. Ketvirtame kėlinuke stebuklų neįvyko ir pergalę džiaugėsi svečiai. 77:94 (18:13, 19:26, 20:32, 20:23).

Rungtynių pradžioje pirmieji taškų sąskaitą atidarė svečiai, tačiau netrukus aikštės šeimininkai pelnė šešis taškus iš eilės ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau abi ekipos dar apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais, po kurių "Sporto manija" metė eilę baudos metimų, iš kurių tik du pasiekė tikslą. Minimalia persvara svečiai ilgai nesidžiaugė, nes tuoj pat sekė septyni iš eilės "Tornado" taškai, suteikę jiems šiokį tokį pranašumą. 18:13.

Antrojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai ir toliau sėkmingai rungtyniavo puolime ir padidino skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų, tačiau čia "Sporto manija" ir pradėjo atsigaudinėti. Svečiai rinko taškus trumpomis atkarpomis, kai, tuo tarpu, "Tornado" atsakydavo pavieniais metimais, ko pasekoje jų pranašumas sumažėjo iki aštuonių taškų, o pačioje kėlinuko pabaigoje "Sporto manija" spurtavo 0:10 ir sugebėjo perimti iniciatyvą. 37:39.

Po ilgosios pertraukos tarp komandų dominavo greitas krepšinis ir jos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau šiek tiek geriau sužaidę aikštės šeimininkai sugebėjo rezultatą išlyginti, bet ne ilgam, nes netrukus sekė svečių spurtas 0:7, leidęs jiems šiek tiek atitrūkti. Vėliau abi komandos ir vėl keitėsi trumpomis, bet rezultatyviomis atkarpomis, tik pačioje kėlinuko pabaigoje sėkmingai sužaidę svečių krepšininkai padidino savo komandos pranašumą iki keturiolikos taškų. 57:71.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje "Sporto manijos" žaidėjai dar labiau atitrūko, tačiau netrukus aikštės šeimininkai surinko keletą taškų be varžovų atsako ir šiek tiek sušvelnino atsilikimą. Vis tik svečiai nesiruošė stovėti vietoje ir netrukus surengę spurtą 0:8 skirtumą tarp komandų padidino iki dvidešimties taškų. Vėliau žaidimas tarp komandų klostėsi panašiai, todėl jokių stebuklų neįvyko ir pergalę šventė "Sporto manija". 77:94.

Kauno r. „Tornado“: Karolis Šarukas – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Vladislovas Razumnovas – 17 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vilius Sajekas – 9 tšk.

"Sporto manija": Justas Furmanavičius – 22 tšk., Martynas Linkevičius – 20 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vytautas Edvardas Pikalavičius – 16 tšk., Deividas Rinkūnas – 10 tšk., Karolis Pupinis – 10 tšk.

„Sporto Manija“ pogrupio varžybas baigė be klūptelėjimų (2014 birželio 03 d., antradienis, 23:46 val.)„Laikinosios Sostinės“ Didžiosios taurės finale „Sporto Manija“ pranoko „Kauno Autobusus“ (2014 birželio 18 d., trečiadienis, 00:47 val.)Mato Sapiegos tritaškiai pražudė BC „Sporto Fėjos“ viltis kautis finale (2014 birželio 09 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Sporto Manija“ pergalingai pradėjo „Laikinosios Sostinės“ Didžiąją taurę (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 22:23 val.)Visas rungtynes pirmavę Kauno raj. „Tornado“ įveikė BC „Sporto fėjos“ penketuką ir pasidabino bronzos medaliais (2014 birželio 17 d., antradienis, 20:04 val.)Kauno rajono „Tornado“ laimėjo dar vieną įtemptą trilerį (2014 gegužės 23 d., penktadienis, 00:58 val.)„Kauno Autobusai“ tvirtu spyriu pravėrė finalo duris (2014 birželio 11 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Tornado“ tik po pratęsimo palaužė „DNC ‒ Sports Fairy“ (2014 gegužės 21 d., trečiadienis, 00:01 val.)