Šernai vs Remza (55:44)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 07 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antrąją rungtynių pusę geriau sužaidę „Šernai“ iškovojo pergalę

2015 sausio 07 d., Trečiadienis, 23:11 val., peržiūros: 837

Trečiadienį, sausio 7 dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko "30+" lygos rungtynės tarp "Šernai" (šeimininkai) ir "Remza" (svečiai) komandų. Pirmojoje rungtynių pusėje geriau atrodę svečiai, sukrito trečiajame kėlinyje ir paleido varžovus į priekį. Vėliau jiems jų pasivyti taip ir nepavyko, tad šeimininkai iškovojo nelengvą pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo keturiais paeiliui šeimininkų taškais, tačiau tuomet jie įkrito į duobę ir ilgai dar nepelnė taškų. Svečiai tuo pasinaudojo ir spurtavo 0:10, o kėlinuką užbaigė komandos pelnydamos po du taškus. Po nerezultatyvaus pirmojo ketvirčio rezultatas 6:12. Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo "Remzos" ekipa ir netrukus padidino savo pranašumą iki dviženkio. Kėlinuką jie pradėjo 5:14 spurtu ir turėjo susikrovę 15 taškų pranašumą, tačiau "Šernai" kėlinuką užbaigė stipriu 10:0 spurtu ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 21:26.

Trečiajame ketvirtyje tiesiog dominavo "Šernai". Antrąjį kėlinį pabaigę 10:0 spurtu, šį kėlinį jie pradėjo 17:0 spurtu ir taip pelnė 27 taškus be atsako. Ir tik praėjus 8 trečiojo kėlinio minutėms "Remzos" ekipai pavyko pralaužti ledus ir pelnyti taškus. Jie per šį kėlinį įmetė vos penkis taškus ir po trečiojo ketvirčio jau atsilkinėjo nuo varžovų – 39:31. Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo dar vienu spurtu – šįkart 13:4 ir padidino pranašumą iki 17 taškų. Visgi, po to jie atsipalaidavo ir leido varžovams kiek sumažinti atsilkimą, tačiau tai jau nieko nekeitė šios dienos rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 55:44.

Šernai: Paulius Juchnevičius – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Egidijus Plenta – 12 tšk. (11 atk. kam.), Paulius Atkočiūnas – 11 tšk. (16 atk. kam., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Skirmantas Staniulis – 11 tšk.

Remza: Marius Šumlinskas – 21 tšk. (17 atk. kam., 6 išpr. praž.), Raimondas Baliūnas – 9 tšk. (6 rezult. perd.), Darius Dzimidavičius – 6 tšk. (11 atk. kam.)

„ACME grupė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Šernų“ pranašumą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Remza“ antroje rungtynių pusėje nugalėjo SK „Vertigo“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:28 val.)Puikiai startavę „Šernai“ išsaugojo pranašumą ir sugebėjo iškovoti pirmą pergalę (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Makroflex“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Šernus“ bei žengė į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 23:36 val.)„Remza“ iškovojo antrąją pergalę (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 00:30 val.)„Korys“ iškovojo užtikrintą pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 07:02 val.)Emocijų kupinose rungtynėse,pergalę šventė „Šernai“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:30 val.)Nerezultatyvios rungtynės baigėsi „RBnuoma ‒ IVnet“ komandos pergale (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:34 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkęs SK „Vertigo“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)