Kauno Šv. Pranciškaus mokykla vs Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija (64:49)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 13 d., Antradienis, 13:00 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

Kauno „Šv. Pranciškaus“ mokykla palaužė svečius iš Lazdijų

2014 gegužės 13 d., Antradienis, 19:13 val., peržiūros: 1246

Antradienio popietę Kauno "Šv. Pranciškaus" mokyklos krepšininkai savo aikštelėje priėmė Lazdijų "Motiejaus Gustaičio" gimnaziją. Aistrų nestokojusiame mače pergalė rezultatu 64:49 atiteko kauniečiams, kurie su penkiomis pergalėmis užima antrąją vietą "vidurio Lietuvos" pogrupyje.

Rungtynių pradžioje abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir tik ketvirčiui įpusėjus į priekį išsiveržė svečiai – 9:13. Po pirmojo kėlinuko Lazdijų "Motiejaus Gustaičio" gimnazijos krepšininkai pirmavo 15:17.

Antrasis ketvirtis prasidėjo keturiais lazdijeičių taškais (15:21), į kuriuos šeimininkai atsakė serija 9:0 ir išsiveržė į priekį 24:21. Antroje kėlinuko pusėje kauniečiai surengė dar vieną spurtą 12:2 ir paisekė jau dviženklį pranašumą – 38:27. Po dviejų kėlinių rezultatu 41:30 pirmavo Kauno "Šv. Pranciškaus" mokykla.

Trečiajame kėlinyje abi komandos papuolė į "duobę" ir vargiai sugebėjo pataikyti į krepšį. Po itin nesėkmingo kėlinuko (4:7) vis dar pirmavo šeimininkai – 45:37.

Ketvirtajame kėlinyje pirmieji žaidimo ritmą susirgąžino kauniečiai, spurtavę 7:2 padidino savo persvarą iki 13-os taškų (52:39). Svečiai iš Lazdijų dar bandė priešintis, tačiau tolimi metimai skriejo pro šalį ir skirtumas beveik nemažėjo. Rungtynės baigėsi "Šv. Pranciškaus" mokyklos auklėtinių pergale rezultatu 64:49.

Kauno Šv. Pranciškaus mokykla: Tomas Valatkevičius – 21 tšk., Justas Furmanavičius – 15 tšk. (16 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Kastytis Karvelis – 8 tšk. (10 atk. kam.)

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija: Lukas Tamašauskas – 16 tšk., Arminas Bučinskas – 13 tšk., Marius Čėsna – 10 tšk. (12 atk. kam.)

Kauno Šv. Pranciškaus mokykla Žiežmariuose pasipriešinimo nesulaukė (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 19:43 val.) Kauno „Šv. Pranciškaus mokyklos“ triumfas Mažąjame Basketnews.lt Didžiosios taurės turnyre (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 14:25 val.)Kauno Šv. Pranciškaus mokykla, puikiai sužaidusi pirmąjį kėlinį, nugalėjo Lazdijų M. Gustaičio gimnaziją. (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 20:08 val.)Grupės lyderių kovoje stipresni buvo Kauno Šv. Pranciškaus mokyklos krepšininkai (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 15:55 val.)Žiežmarių gimnazija atsirevanšavo Kauno Šv. Pranciškaus mokyklai (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 15:22 val.)Vilkijos gimnazija be gailesčio sutriuškino svečius iš Lazdijų (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 19:29 val.)Birštono gimnazija toliau klumpa ‒ šį kartą lengvu grobiu tapo Šv. Pranciškaus mokyklai su J. Furmanavičiaus keturgubu dubliu priešakyje (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 17:03 val.)Eilinis puikus J.Furmanavičiaus pasirodymas atnešė pergalę „Kauno Šv. Pranciškaus mokyklai“ (2014 gegužės 19 d., pirmadienis, 18:15 val.)Įspūdingas Justo Furmanavičiaus šou bei pagerintas visų laikų KKL naudingumo rekordas bei Kauno „Šv. Pranciškaus mokyklos“ žingsnis į pusfinalį (2014 birželio 03 d., antradienis, 16:07 val.)Sunkioje kovoje Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija nugalėjusi kauniečius žengė į Basketnews.lt Didžiosios taurės finalą (2014 birželio 12 d., ketvirtadienis, 13:04 val.)