KAUNO NTI-PN vs KAUNO RAMI (72:65)Kauno Mero taurė 2012 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 spalio 11 d., Ketvirtadienis, 18:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ po labai atkaklios ir įnirtingos kovos palaužė „Kauno Rami“ ekipą

2012 spalio 11 d., Ketvirtadienis, 21:55 val., peržiūros: 2261

Ketvirtadienį (10.11), „Kauno NTI-PN“ sporto salėje atkrintamąsias „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos „Kauno Mero taurės 2012“ rungtynes sužaidė „Kauno NTI-PN“ (šeimininkai) ir „Kauno Rami“ (svečiai) ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo „Kauno NTI-PN“ ekipa, kuri įpusėjus pirmam ketvirčiui turėjo 8 taškų pranašumą (13:5), antroje ketvirčio dalyje skirtumas kiek sumažėjo, tačiau po pirmojo kėlinio priekyje „Kauno NTI-PN“ (21:16). Antrajame kėlinyje ir toliau kova klostėsi labai atkakliai, o antrajam ketvirčiui pasibaigus lygiu rezultatu 16:16, įpusėjus rungtynėms vis dar 5 taškais (37:32) priekyje „Kauno NTI-PN“. Trečiajame ketvirtyje „Kauno Rami“ ekipai pavyko kiek sumažinti deficitą, o prieš paskutinį ketvirtį „Kauno NTI-PN“ pirmavo jau tik 2 taškais (51:49). Paskutiniajame ketvirtyje „Kauno NTI-PN“ ekipai pavyko išsaugoti pergalingą pranašumą ir rungtynes laimėti rezultatu 72:65.

Rungtynes dviem taikliais baudos metimais pradėjo „Kauno Rami“ komandos kapitonas Šarūnas Petraitis, tačiau jau kitoje atakoje „Kauno NTI-PN“ ekipos narys atsakė taikliu tolimu metimu ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai (3:2). Į taiklų varžovų ekipos tritaškį taikliu dvitaškiu metimu atsakė tas pats Šarūnas Petraitis ir vėl išvedė „Kauno Rami“ komandą į priekį. „Kauno NTI-PN“ komandos žaidėjai nesutriko po geros varžovų ekipos kapitono pradžios ir surengę spurtą 10:0 įgijo 9 taškų pranašumą (13:4). Į šį šeimininkų komandos spurtą taip pat spurtu 10:0 atsakė „Kauno Rami“ ekipa ir susigrąžino sau minimalų pranašumą (14:13). Permainingai vykstančio pirmojo kėlinio pabaigą geriau sužaidę „Kauno NTI-PN“ įgijo 5 taškų pranašumą (21:16).

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliais abiejų komandų metimais ir sužaidus 1 minutę antrajame ketvirtyje skirtumas liko nepakitęs (23:18). Sužaidus 5 minutes šiame kėlinyje, po taiklaus Pauliaus Lepinaičio („Kauno NTI-PN“) dvitaškio metimo šeimininkai įgijo 7 taškų pranašumą (29:22). Tai dar nebuvo pabaiga šiame kėlinyje, po taiklių Pauliaus Leipinaičio ir Roko Imbraso („Kauno NTI-PN) metimų ir laimėtos atkarpos 8:4 skirtumas „Kauno NTI-PN“ komandos naudai išaugo iki 11 taškų (37:26). Kėlinio pabaigoje „Kauno Rami“ ekipos atstovų Manto Karausko ir Šarūno Petraičio pastangomis pavyko skirtumą sumažinti iki 5 taškų (37:32).

Trečiasis ketvirtis klostėsi pagal panašų scenarijų kaip ir pirmeiji du. Po 4 iš eilės „Kauno Rami“ komandos taškų trečiojo ketvirčio pradžioje skirtumas ištirpo iki minimumo (37:36). „Kauno NTI-PN“ komandos žaidėjai nesutriko ir į tai atsakę sėkminga atkarpa 7:0 padidino savo pranašumą iki 8 taškų (44:36). Įpusėjus trečiajam ketvirčiui ir vykstant lygiai ir atkakliai kovai komandos apsikeitė taikliais metimais ir skirtumas išliko nepakitęs (48:40). Antrąją trečiojo kėlinio dalį kur kas geriau sužaidė „Kauno Rami“ ekipos krepšininkai, kuriems pavyko sumažinti savo atsilikimą prieš ketvirtąjį kėlinį iki 2 taškų (51:49).

Ketvirtasis kėlinys, kaip ir visos rungtynės, klostėsi itin atkakliai ir įnirtingai, nors beveik visą laiką vienu žingsniu priekyje buvo šeimininkai, „Kauno NTI-PN“ ekipos krepšininkai. Kėlinys prasidėjo vienu taikliu Manto Karausko („Kauno Rami“) baudos metimu ir skirtumas vėl ištirpo iki minimumo (51:50). Šeimininkai nepasimetė ir pelnę 6 taškus be atsako susigrąžino sau 7 taškų pranašumą (57:50). Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, po taiklių Pauliaus Lepinaičio ir Roko Imbraso („Kauno NTI-PN) metimų, skirtumas išaugo iki 10 taškų (62:52). „Kauno Rami“ nuolat alsavo varžovų ekipai į nugaras mėgindama mažinti savo atsilikimą, tačiau „Kauno NTI-PN“ ekipai pavyko atsilaikyti. Nepaisant „Kauno Rami“ ekipos nario Tomo Petrošiaus šou pasirodymo rungtynių pabaigoje, kai jis pelnė 11 savo komandos taškų iš eilės pataikydamas tris tritaškius ir pridėdamas dvitaškį, rungtynių pabaigą užtikrintai žaidę „Kauno NTI-PN“ ekipos žaidėjai iškovojo pergalę rezultatu 72:65.

„Kauno NTI-PN“: Paulius Lepinaitis (26 tšk., 7 atk. kam., 6 išpr. praž., 7 kld., 24 naud. bal.), Rokas Imbrasas (22 tšk., 16 atk. kam., 6 išpr. praž., 29 naud. bal.), Pijus Imbrasas (11 tšk., 7 atk. kam., 11 naud. bal.).

„Kauno Rami“: Tomas Petrošius (21 tšk., 7 atk. kam., 5 išpr. praž., 6 kld., 21 naud. bal.), Mantas Karauskas (15 tšk., 6 išpr. praž., 15 naud. bal.), Šarūnas Petraitis (13 tšk., 5 atk. kam., 7 išpr. praž., 6 kld., 13 naud. bal.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2012 spalio 12 d., 12:27 val.

nei stiprus,nei ne,bet kai isizaidzia,gali daug ka nugaleti

RBD2012 spalio 12 d., 12:20 val.

Nu kokia dar sencacija. :) ar RAMI tokie stiprus?

Žiedų valdovas2012 spalio 12 d., 08:40 val.

Baikit kalbėt apie sensacijas paruošiamuoju sezonui periodu :) Tai, aišku, nemenkina NTI-PN pergalės :)

"Kauno NTI-PN" be didesnio vargo įveikė "A.Sabonio KC" (2012 rugsėjo 27 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę BC "Šernai & 3PigsCasino" pabaigoje laimėjo prieš "Kauno Rami" (2012 spalio 03 d., trečiadienis, 21:28 val.)Kauno "SRC" nepasigailėjo Kauno "Rami" (2012 rugsėjo 27 d., ketvirtadienis, 00:44 val.)"Kauno Rami" įveikė "Energijos sistemų servisą" (2012 rugsėjo 24 d., pirmadienis, 22:37 val.)"Topo Centras" antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus su Kauno "NTI - PN" ekipa (2012 rugsėjo 24 d., pirmadienis, 23:32 val.)"Sporto manija & Amici pizza & FSM apskaita" nesunkiai žengė į pusfinalį (2012 spalio 17 d., trečiadienis, 20:50 val.)"Sporto manija&Ekodora" be didesnio vargo įveikė "Kauno NTI-PN" (2012 spalio 04 d., ketvirtadienis, 20:59 val.)