Pikenpokas vs Kautech ‒ 2 (75:70)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 29 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Pikenpokui“ teko gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Kautech ‒ 2“

2023 sausio 29 d., Sekmadienis, 20:34 val., peržiūros: 247

Sekmadienį, sausio 29 d., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje įvyko „II“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „Pikenpokas“ ir svečių „Kautech ‒ 2“.

Rungtynių pradžia abejoms komandoms sekėsi gana sunkiai. Daug pramestų metimų tarp abiejų komandų. Visgi, vėliau ekipoms pavyko įgyti šiokį tokį ritmą ir tuomet svečiai buvo įgiję keturių taškų atotrūkį ir jį išlaikė iki ketvirčio pabaigos – 15:18. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos žaidė gana apylygiai ir keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Kėliniui perkopus į antrąją pusę, komandas skyrė vos keli taškai, tačiau tuomet svečiai laimėjo atkarpą 0:10, kuri leido jiems įgyti jau didesnį pranašumą. Visgi, šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki 2 taškų – 36:38.

Po pertraukos žaidimas aikštelėje jau buvo lygus, abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviais išpuoliais, tačiau nei vienai komandai nepavyko ženkliau įrodyti savo pranašumo. Svečiai beveik visą ketvirtį išlaikė saugų 8-12 taškų pranašumą, tačiau T. Ziutelio dvitaškis kėlinio pabaigoje svečiams paliko 8 taškų persvarą – 49:57. Ketvirtasis ketvirtis prasidėjo abi komandų rezultatyviais išpuoliais, bet sužaidus tris minutes „Pikenpokas“ laimėjo atkarpą 8:4 ir likus žaisti kiek daugiau nei minutei išlygino rezultatą - 70:70. Nors šeimininkai sužaidė prastą atkarpą, tačiau rungtynių pabaigoje vėl susiėmė ir užtikrintai sužaidę likusį laiką iškovojo pergalę rezultatu – 75:70.

Nerijus Petrauskas

Ketvirtajame kėlinyje išplėšė „Alta transportas“ pergalę prieš „Kautech ‒ 2“ (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 21:02 val.)Lengva žalgiriečių pergalė prieš Kautech-2 (2022 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Pikenpokas“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Pikenpokas“ turėjo vargo su BC „Rhino“ ekipa (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:04 val.)„Skroblų alėja“ po atkaklios kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 18:48 val.)II lygoje: užtikrinta „Pikenpokas“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:17 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Pikenpokas“ įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:52 val.)„Pikenpokas“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:11 val.)Atkaklioje dvikovoje „Lympo“ įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 18:55 val.)Puiki antra rungtynių pusė atnešė „Kautech ‒ 2“ pergalę prieš „KSM '93 ‒ Bulvaras“ ekipą (2023 vasario 15 d., trečiadienis, 21:39 val.)