BC AMBI vs PARTIZANAI (49:40)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 19 d., Antradienis, 21:00 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

BC "Ambi" atsirevanšavo "Partizanams"

2013 vasario 20 d., Trečiadienis, 00:59 val., peržiūros: 1386

Antradienį, Vasario 20 dieną, Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų „Iššūkio“ taurės M pogrupio komandų: BC „Ambi“ (šeimininkai) ir „Partizanų“ (svečiai) ekipų. Visas rungtynes užtikrintą pranašumą turėję aikštelės šeimininkai tik ketvirtajame kėlinuke leido savo varžovams šiek tiek sušvelninti persvarą, tačiau pergalę vis tiek iškovojo. Rungtynių rezultatas – 49:40 (16:6, 12:8, 14:10, 7:16).

Pirmą kėlinuką taškais pradėjo svečiai, tačiau netrukus šeimininkai surengė spurtą 10:0 ir atitrūko nuo savo varžovų. Vėliau sekė dar penki iš eilės šeimininkų taškai ir skirtumas po pirmo kėlinio tapo dviženkliu. Daugiausiai prie gero šeimininkų žaidimo prisidėjo šešis taškus pelnęs A.Žibortovičius. Svečiams penkis taškus pelnė A.Vasaitis. Rezultatas po kėlinio – 16:6.

Antrajame ketvirtyje žaidimas šiek tiek išsilygino ir šeimininkai savo pranašumo taip stipriai nebedidino, tačiau jie vis tiek sugebėjo prisidėti dar keturis taškus prie savo sukauptos persvaros ir prieš didžiąją pertrauką komandas skyrė keturiolika taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 28:14.

Trečiasis kėlinukas buvo labai panašus į antrąjį. Komandos žaidė daugmaž lygų žaidimą, tačiau vis tik šeimininkai atrodė geriau ir dar labiau padidino savo pranašumą, kuris tapo jau aštuoniolika taškų. Rezultatas po trijų kėlinių – 42:24.

Ketvirtajame kėlinuke jau geriau sekėsi svečiams, jie pakankamai sparčiai mažino skirtumą, tačiau arčiau nei per dešimties taškų skirtumą šeimininkai jų neprisileido ir sugebėjo išlaikyti pergalę savo rankose. Rezultatas po keturių kėlinių – 49:40.

Šeimininkų komandos žaidėjas V.Čypas sakė: „Mums visą laiką taip būna, varžovai pabaigoje pradeda vytis. Praeitą kartą įvyko toks netikėtumas, kai mes pralaimėjom jiems, tačiau manau mes esame stipresni ir tai sėkmingai įrodėme šiandien. Šiemet tikimės laimingai pabaigti sezoną ir ruoštis kitiems metams.“

Svečių komandos treneris T.Kivyta sakė: „Pradžioje paleidom savo varžovus į priekį ir tik ketvirtajame kėlinuke pradėjo žaisti. Aišku, mums trūko dviejų žaidėjų, aš pats negalėjau žaisit dėl skaudančios nugaros. Taip ir gavosi, pritrūko kelių taškų. Šiemet jau nieko nebesitikim nuveikti, bet ruošiamės kitiems metams surinkti pajėgesnę komandą, nes šiemet labai daug žaidėjų iškrito.

BC "Ambi" - Alius Žibortovičius 15 taškų, Vytautas Čypas 13 taškų, Mindaugas Laukaitis 11 taškų.

"Partizanai" - Andrius Vasaitis 13 taškų, Justas Jaunius 11 taškų, Vaidas Dambauskas 6 taškai.

BC "Studentai" neturėjo vargo su "Partizanais" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 21:37 val.)"BC Ambi" nepasipriešino "Green Death" ekipai (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 22:46 val.)Veiverių "Amberis" išsaugojo pergalę rungtynėse su "Partizanais" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 18:11 val.)"Remza & Irmco" nugalėjo "Partizanus" (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 00:14 val.)"BC Gazuotas Pienas" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Partizanus" (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 18:16 val.)Nebajeris nesulaukė pasipriešinimo iš Partizanų (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 19:49 val.)"Nebajeris" be didesnio vargo įveikė "Partizanų" šešetuką (2013 sausio 26 d., šeštadienis, 16:38 val.)Tik po atkaklios kovos "Partizanai" iškovojo pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 20:52 val.)"Robotukų armija" antroje rungtynių pusėje įveikė "Partizanus" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 23:43 val.)"Galera" startavo nesunkia pergale (2012 spalio 28 d., sekmadienis, 22:41 val.)