OnRoll vs Baltijos „Mirtini pingvinai“ (61:46)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 05 d., Antradienis, 20:30 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą.

2016 sausio 05 d., Antradienis, 23:12 val., peržiūros: 1210

Antradienį, sausio 5 dieną, Šv. Mato gimnazijos salėje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "OnRoll" ir svečių teisėmis žaidę Baltijos "Mirtini pingvinai" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "OnRoll" ekipa, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (14:12). Antrame kėlinyje komandos sužaidė lygiai ir po dviejų kėlinių priekyje vis dar buvo šeimininkai – (24:22). Trečiasis kėlinys nebuvo labai sėkmingas Baltijos "Mirtinų pingvinų" ekipai, kuri leido šeimininkams atitrūkti iki 10 taškų – (39:29). Ketvirtame kėlinyje "OnRoll" išlaikė įgytą persvarą ir laimėjo rungtynės rezultatu – (61:46).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "OnRoll" ekipos pelnytais 3 taškais, netrukus tuo pačių atsakė ir Baltijos "Mirtinų pingvinų" ekipa ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo lygus – (3:3). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko padidinti skirtumą iki 6 taškų ir rezultatas tapo – (9:3). Antroje kėlinio dalyje svečiai sužaidus 4 minutes surengė savo spurtą – (0:8) ir pirmą kartą rungtynėse persvėrė rezultatą savo naudai – (9:11). Visgi kėlinį geriau pavyko užbaigti šeimininkų ekipai, kuriai pavyko persverti rezultatą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (14:12).

Antro kėlinio pradžia kiek geriau susiklostė svečių ekipai, kuriai sužaidus 3 minutes pavyko vėl persverti rezultatą savo naudai – (16:18). Vėliau sekė dar vieną geresnių sužaistų atkarpų - (2:4), po kurios skirtumas tarp komandų padvigubėjo – (18:22). Visgi kėliniui baiginėjantis "OnRoll" ekipai pavyko surengti spurtą – (6:0) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (24:22).

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininkų 6 S. Ziutelio pelnytais taškais, vėliau komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau dviženklis skirtumas – (37:27). Antroje kėlinio dalyje komandos žaidė nelabai rezultatyviai, apsikeitė vos po vieną tikslią ataką ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (39:29).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms keičiantis tiksliomis atakomis. Šiek tiek geriau pavyko sužaisti "OnRoll" ekipai, kuri kėliniui įpusėjus sugebėjo padidinti skirtumą iki 14 taškų – (51:37). Antroje kėlinio dalyje sužaidus 2 minutes Baltijos "Mirtini pingvinai" sugebėjo sumažinti skirtumą iki 10 taškų – (51:41). Visgi per likusį laiką svečiai pavargo, ėmė klysti, leido šeimininkams padidinti skirtumą iki 15 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (61:46).

OnRoll: Simonas Ziutelis – 15 tšk., Tomas Ziutelis – 12 tšk. (14 atk. kam.), Mažvydas Juščius – 8 tšk.

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Mindaugas Mikalauskas – 12 tšk. (7 išpr. praž.), Marius Savickas – 9 tšk., Giedrius Liutkevičius – 6 tšk.

„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Lapės“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipos. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 21:30 val.)SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)Jonavos LSK „Technoera“ be vargo sutriuškino Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)„Laipsnių“ penketukas palaužė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ krepšininkus (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:33 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)Per anksti pergale patikėję „Laipsniai“ turėjo vargo su Baltijos „Mirtinais pingvinais“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ iškovojo sunkią pergalę (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 23:06 val.)„OnRoll“ išvargo pergalę prieš BC„Ambi“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:48 val.)