Kauno savivaldybė & Policija vs Korys (71:65)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos palaužė „Korį“

2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 23:08 val., peržiūros: 1145

Sekmadienio vakarą KKL „30+“ lygos „Vaigoros“ pirmenybėse į akistatą stojo „Kauno savivaldybė & Policija“ bei „Korys“. Viso susitikimo metu vyko atkakli ir permaininga kova, o rungtynių nugalėtojo klausimas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Nors abi ekipos susirinko negausiomis pajėgomis, tačiau panašu, jog šeimininkai lemiamoms mačo akimirkoms išsaugojo daugiau jėgų ir varžovus palaužė rezultatu (71:65).

Susitikimą užtikrinčiau pradėjo „Korio“ ekipa. Svečiai greit spurtavo 2:8 ir atrodė ryžtingai nusiteikę. Vis tik, čia pat sekė šeimininkų atsakas 10:2, po kurio pirmaujanti komanda pasikeitė (12:10). Vėliau žaidimas išsilygino ir komandos panašiu, lėtu ritmu užbaigė pirmąjį ketvirtį, po kurio „Kauno savivaldybė & Policija“ buvo priekyje trimis taškais (17:14).

Antrąjį kėlinuką „Kauno savivaldybė & Policija“ pradėjo užtikrintai 7:2 ir skirtumas išaugo iki 8-ių taškų (24:16). Tačiau neilgai trukus „Korys“ atsakė ne mažiau sėkminga atkarpa, po kurios skirtumas tarp ekipų sumenko iki trijų taškų (26:23). Vienu metu aikštės šeimininkai savo pranašumą vėl padidino iki 7-ių taškų (32:25). Vis tik, kėlinį užtikrinčiau pabaigė svečiai. Jie pelnė 6-is taškus be atsako ir skirtumas tarp komandų prieš ilgąją pertrauką sumažėjo iki minimumo (32:31).

Trečiasis kėlinukas ne daug skyrėsi nuo prieš tai buvusių. Komandos ir toliau žengė koja kojon, o skirtumas tarp ekipų visą laiką buvo trapus. Kėliniui įpusėjus rungtynėse ir vėl buvo atstatyta pusiausvyra (41:41). Rezultatas lygus buvo dar keletą kartų. Kėlinio pabaigoje „Koriui“ pavyko pelnyti keturis taškus be atsako ir prieš lemiamą ketvirtį svečiai turėjo 4-ių taškų pranašumą (47:51).

Paskutines dešimt minučių „Kauno savivaldybė & Policija“ pradėjo itin susitelkę gynyboje. Sunkus darbas ginantis šeimininkams palengvino dalią ir puolant varžovų krepšį. Spurtas 10:1 leido šeimininkams ir vėl susigrąžinti pirmaujančiųjų pozicijas (57:52). „Koriui“ dar kartą buvo pavykę išlyginti rezultatą (57:57), tačiau per likusį laiką žaidimo kontrolę susigrąžino „Kauno savivaldybė & Policija“, kuri įtrvirtino pergalę rezultatu (71:65).

Kauno savivaldybė & Policija: Tadas Ališauskas – 19 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Martynas Balkus – 19 tšk., Gintautas Eirošius – 18 tšk.

Korys: Dainius Balkus – 20 tšk., Laimonas Zvegas – 16 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd.), Nerijus Paulauskas – 15 tšk.

„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ emocingose rungtynėse pranoko „Korį“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ atsilaikė prieš „Makroflex“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ patyrė penktą pralaimėjimą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ užtikrintai įveikė „ACME Grupę“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 22:10 val.)„Kauno savivaldybės & Policijos“ penketukas neatsilaikė prieš SK „Vertigo“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ lengvai nugalėjo „Remza“ penketuką (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ir toliau lieka be pergalių (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:04 val.)Tik po atkaklios kovos „Korys“ palaužė SK „Vertigo“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Korys“ po atkaklios kovos žengė žingsnį finalo link (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)