Kleboniškio „Vilkai“ vs Buritus (70:103)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Buritus“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“

2015 lapkričio 17 d., Antradienis, 23:53 val., peržiūros: 1458

Antradienio vakarą S. Lozoraičio mokyklos sporto salėje buvo sužaistos C lygos, G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų Kleboniškio „Vilkų“ ir svečių „Buritus“ komandos. Rungtynės iškart prasidėjo svečių dominavimu. Per pirmąsias kelias minutes jie laimėjo „sausą“ atkarpą 0:11. Nepavykus pelnyti taškų ir apsiginti kėlinio pradžioje šeimininkai iškart paprašė minutės pertraukėlės. Trumpam vilkams pavyko sumažinti savo atsilikimą iki vienženklio, bet neilgam. Kėliniui įpusėjus svečiai vėl susikrovė dviženklį pranašumą – 7:20. Likusį kėlinuko laiką svečiai tik didino savo pranašumą, o šeimininkai nerado priešnuodžių varžovų puolimui – 12:32.

Antrojo ketvirčio pradžioje atrodė, kad „Vilkų“ krepšininkams pavyko stabilizuoti padėti ir išlyginti žaidimą. Įpusėjus kėliniui šeimininkai buvo sušvelninę savo atsikimą iki 14-os taškų. Tačiau likusį kėlinio laiką svečiai vėl dominavo puolime ir prieš ilgąją pertrauką įgijo jau triuškinantį pranašumą – 28:54.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino. „Buritus“ krepšininkai leido sau truputį atsipalaiduoti gynyboje, o laisvumą puolime pajautę šeimininkai pradėjo lengviau pelnyti taškus. Komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, bet šeimininkams niekaip nepavyko bent kiek sumažinti savo atsilikimo prieš ketvirtąjį kėlinuką – 50:77.

Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Šeimininkų komandai staigmenos pateikti nepavyko, taip pat nepavyko ir sušvelninti savo atsikilimo. Rungtynių laimėtojas jau buvo aiškus ir abi komandos tai puikiai suprato. Paskutiniame ketvityje abi komandos žaidė laisvesnį labiau puolimu paremtą žaidimą. Nuaidėjus finaliam teisėjo švilpukui „Buritus“ šventė triuškinančią pergalę rezultatu 70:103.

Po rungtynių pakalbintas „Buritus“ komandos krepšininkas Karolis Klimas apie rungtynes kalbėjo:„Komandų lygiai skiriasi. Mes esame žymiai brandesnė komanda, kartu žaidžiame jau nepirmi metai. Yra keletas naujų veidų bet jie puikiai įsiliejo į mūsų žaidimą. Manau, mūsų tikrasis žaidimo lygis pasimatys su rimtesniais varžovais. Pralaimėjome „emobilus.lt & SK „Mattas“, gaila, bet jeigu ateityje dar susitiksime su jais tikrai neduosim taip lengvai jiems pergalės“

Kleboniškio „Vilkai“: Liudas Bajer – 27 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Benas Narbutas – 19 tšk. (9 išpr. praž.), Marius Geštautas – 9 tšk.

Buritus: Ramūnas Švagždys – 23 tšk. (10 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Vilius Černiauskas – 21 tšk., Karolis Klimas – 12 tšk., Mantas Šateika – 11 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 11 tšk.

Nebajeris susitvarkė su Kleboniškio „Vilkais“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Lituanica“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš Kleboniškio „Vilkų“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:42 val.)„ASU“ penketukas įrodė pranašumą prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 21:08 val.)„BuyPCgame.eu“ ekipa nesunkiai susidorojo su Kleboniškio „Vilkų“ komanda. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:29 val.)„A. S. K. „Persvara“ šventė lengvą pergalę prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Buritus“ nesunkiai susitvarkė su Veiverių „Amberiu“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:47 val.)MRU VSF nepaliko vilčių Kleboniškio „Vilkams“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:20 val.)Sunkiai įsibėgėję KK „13“ įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš KK „13“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:26 val.)„Buritus“ gana nesunkiai susitvarkė su Birštono SC ‒ „Olimpu“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 23:19 val.)