LSK „Technoera“ vs KK „Kauno Partizanas“ (86:68)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 04 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

LSK „Technoera“ pasiekė nesunkią pergalę

2015 spalio 04 d., Sekmadienis, 19:34 val., peržiūros: 1113

Spalio 4 dieną, 17:00 val., Batėgalos sporto centre, susitiko Kauno mero Mažosios taurės 2015 komandos LSK „Technoera“ (šeimininkai) ir KK „Kauno Partizanas“ (svečiai). Nors iki ilgosios pertraukos abi komandos rungtyniavo gana lygiai, tačiau antroje susitikimo pusėje LSK „Technoera“ įjungė aukštesnę pavarą, nesunkiai pasiekė dviženklį pranašumą, o rungtynių pabaigoje jau užtikrintai kontroliavo situaciją aikštelėje. LSK „Technoera“ įveikė varžovus užtikrintu rezultatu 86:68.

Rungtynių pradžioje abi komandos sunkiai rinko taškus, žaidėjai labai koncentravosi gynyboje, ir visa krepšininkų energiją buvo skirta būtent tik tam. Vis tik LSK „Technoera“ sugebėjo pirmieji pajusti savo žaidimą puolime, bei pasiekė nedidelį pranašumą. tačiau netrukus atsibudo ir svečiai, kurių žaidimas po minutinės pertraukėlės ženkliai pagerėjo ir jiems pavyko ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai. Vėliau abi ekipos jau rungtyniavo rezultatyviau, nors pranašumas vėl sugrįžo į šeimininkų pusę, bet intriga išsilaikė iki pat ilgosios pertraukos ir LSK „Technoera“ po dviejų kėlinukų pirmavo tik 6 taškais 43:37.

Po ilgosios pertraukos LSK „Technoera“ žaidėjai varžovams vos perkeltą minučių sudavė mirtiną smūgį. Galingas spurtas 15:2 leido jiems pasiekti ir beveik 20 taškų pranašumą, o KK „Kauno Partizanas“ komandos žaidimas atrodė išsiderinęs ir žaidėjai buvo priversti tik akimis palydėti tolstančius varžovus. Nors vėliau skirtumas ir sumažėjo, bet LSK „Technoera“ komandos žaidime jautėsi pasitikėjimas savimi, krepšininkai ne kartą pabaigė atakas ne tik 2 taškais, bet ir papildomu baudos metimu, o laiku pataikyti tritaškiai nubraukdavo visas svečių viltis. Paskutinės minutės tebuvo formalumas, puikus ir užtikrintas žaidimas leido pergalę pasiekti LSK „Technoera“ ekipai 86:68.

Nugalėtojų komanda kaip pagrindinę pergalęs priežastį išskyrė tai, jog žaidėjai šį kartą susirinko gausiau nei įprastai.

LSK „Technoera“: Henrikas Paulauskas – 22 tšk. (7 išpr. praž.), Tomas Kepežinskas – 20 tšk., Gediminas Butkus – 19 tšk. (10 rezult. perd.)

KK „Kauno Partizanas“: Vilius Černiauskas – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Donatas Petrauskas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Edvinas Zaurys – 11 tšk.

„Galera“ išsivežė pergalę iš Batėgalos (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)Tomo Kepežinsko vedama LSK „Technoera“ perlipo „Laipsnių“ barjerą (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 22:32 val.)Vos penkiese susirinkęs KK „Kauno Partizanas“ patyrė eilinę nesėkmę (2015 spalio 09 d., penktadienis, 21:57 val.)Po atkaklios kovos, negausiomis pajėgomis susirinkusi LSK „Technoera“ iškovojo bronzą (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 16:31 val.)Kovingai rungtyniavęs KK „Kauno Partizanas“ gerokai patampė nervus „Kauno Aerouostui“ (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 22:34 val.)Atkaklioje kovoje stipresni buvo „Kauno aerouosto“ krepšininkai (2015 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 19:08 val.)23-ijų taškų pranašumą iššvaisčiusi „Advoktų kontora Konsus“ rungtynių pabaigoje išsaugojo pergalę (2015 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 19:27 val.)Taškų lenktynėse pranašesni buvo „Kauno SRC“ krepšininkai (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Kauno SRC“ gana nelengvai įveikė KK „Kauno Partizaną“ (2015 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 21:20 val.)