Ryterna vs Sanitex (73:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 18 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Sanitex“

2015 vasario 18 d., Trečiadienis, 21:10 val., peržiūros: 1021

2015 vasario 18 dieną, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybėse, Kauno energijos sporto salėje susitiko „Ryterna“ (šeimininkai) ir „Sanitex“ (svečiai).Rungtynių pirmas kėlinys klostėsi taškas į tašką ir po pirmų dešimties minučių – 15:12. Antras ketvirtis prasidėjo puikiai „Ryternos“ komandai ir jie pasididino skirtumą iki dviženklės, tačiau antroje kėlinio pusėje svečiai kiek priartėjo ir po dviejų kėlinių – 36:29. Trečias kėlinys klostėsi lygiai ir nė viena komanda nesugebėjo nutolti toliau – 51:43. Ketvirtame kėlinyje galingai spurtavo šeimininkai ir padidinę pranašumą iki dvidešimties taškų, laimėjo rungtynes užtikrintai – 73:59.

Pirmasis kėlinys kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus po tris dvitaškius metimus ir rezultatas buvo lygus – 6:6. Tritaškį pataikė Gintaras Rinkevičius, o keturiais taškais atsakė svečiai – 9:10. Du tritaškius pataikė Mantautas Neverbickas, o kėlinį užbaigė du taškus pelnęs – Paulius Stankūnas15:12. Antrasis ketvirtis prasidėjo komandoms apsikeitus po penkis taškus, o tada šešis taškus be atsako surinko „Ryterna“ ir jie buvo priekyje – 26:17. Penkis taškus pelnė „Ryterna“, o aštuoniais atsakė „Sanitex“ ir skirtumas kiek aptirpo – 31:25. Iki antro kėlinio pabaigos šeimininkai skirtumą padidino dar vienu tašku ir po dviejų ketvirčių – 36:29.

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 8:2 ir „Ryterna“ nutolo – 44:31. Du baudos metimus sumetė Paulius Stankūnas, o tritaškiu atsakė Nerijus Zikas – 47:33. Po du taškus apsikeitė komandos, o kėlinio pabaigoje du taškus pelnė šeimininkai, o aštuoniais atsakė „Sanitex“ ir po trijų kėlinių – 51:43. Ketvirtas kėlinys prasidėjo „Ryternos“ atkarpa 12:2 ir rezultatas – 63:45. Netrukus skirtumas pasiekė ir dvidešimt taškų – 67:47. Toliau skirtumas dar augo – 71:48, o tada kėlinį užbaigė „Sanitex“ atkarpa 11:0 ir galutinis rungtynių rezultatas – 73:59.

„Ryterna“: Mantautas Neverbickas – 15 tšk., Gintaras Rinkevičius – 11 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Antanas Silvestravičius – 11 tšk.

„Sanitex“: Paulius Stankūnas – 31 tšk., Mindaugas Krūvelis – 15 tšk., Tadas Bubliauskas – 8 tšk. (12 atk. kam.)

„Ryterna“ gana nesunkiai įveikė „Baubilą“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Rapala“ palaužė „Sanitex“ ekipą (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Ryterna“ solidžiu žaidimu palaužė „Best 4 U“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje atsilaikė prieš „Sweco“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:11 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ ekipą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno „Tiltus“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 23:16 val.)„Sanitex“ nesunkiai įveikė „Lesto“komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:59 val.) „Restauratoriai & Hausa“ šventė pergalę prieš „Sanitex“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:46 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „KMT“ krepšininkais (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Sanitex“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:00 val.)