Kauno SRC – 2 vs Sportija (88:53)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 29 d., Šeštadienis, 12:00 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno SRC -2“ nesunkiai įveikė „Sportija“.

2014 lapkričio 29 d., Šeštadienis, 14:34 val., peržiūros: 1168

Šeštadienį, lapkričio 29 dieną, Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių dvikova tarp "Kauno SRC – 2" ir "Sportija" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (24:9). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, svečiai toliau strigo "Kauno SRC -2" komandos gynyboje ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 28 taškai – (51:23). Trečiame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai, svečiams pavyko pagerinti gynybą ir skirtumas beveik nepakito – (70:40). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai toliau žaidė savo žaidimą, neleido "Sportijai" mažinti skirtumo ir rungtynės baigėsi – (88:53).

Pirmasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant rezultatyviomis atakomis, sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (7:7). Vėliau "Sportija" įstrigo į šeimininkų gynybos gniaužtus, pralošė atkarpą – (17:2) ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo – (24:9).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Kauno SRC -2" komandos laimėta atkarpa – (10:2), po kurios sužaidus 2 minutes skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 23 taškų – (34:11). Vėliau svečiai sužaidė vieną geresnių atkarpų – (2:5) ir sužaidus 4 minutes tarp komandų skirtumas aptirpo iki 20 taškų – (36:16). Antroje kėlinio dalyje ėmė kartotis pirmo kėlinio scenarijus, šeimininkai laimėjo dar vieną atkarpą – (15:7) ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo - (51:23).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Sportija" komandos sužaista sėkminga atkarpa – (6:12), po kurios sužaidus 5 minutes tarp komandų skirtumas aptirpo iki 22 taškų – (57:35). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai perėmė iniciatyvą, laimėjo atkarpą – (13:5) ir po trijų kėlinių komandas skyrė 30 taškų – (70:40).

Ketvirtasis kėlinys "Kauno SRC -2" komandai buvo tik formalumas. Geriau kėlinį pradėję šeimininkai pirmų 5 minučių atkarpą laimėjo – (10:6), po kurios skirtumas šoktelėjo iki 34 taškų – (80:46). Per likusį laiką komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis, svečiams nepavyko sumažinti skirtumo ir rungtynės baigėsi rezultatu – (88:53).

Po pralaimėtų rungtynių "Sportija" komandos treneris kalbėjo: "Mes nuo pat pradžių žinojome, kad varžovai yra stiprus. Kai varžovas stipresnis visada stengies sužaisti kiek įmanoma geriau, bet ne visada pavyksta. Sveikinu varžovus ir linkiu sėkmės jiems ateityje."

Kauno SRC – 2: Andrius Bubelis – 26 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Paulius Aleksynas – 19 tšk. (8 rezult. perd.), Mantas Birutis – 16 tšk. (10 atk. kam.), Marius Juozapavičius – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Sportija: Lauras Mizgeris – 17 tšk. (6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Šarūnas Žemgulis – 11 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Laimonas Luižys – 8 tšk. (5 išpr. praž.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Zaidejas12014 lapkričio 29 d., 15:10 val.
Čia gal bajeris su tuo Darčanovu? 17 tritaškių? Kobė Bryantas ir kkle atsirado :)
„BK Centre“ nesunkiai įveikė „Sportija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 02:05 val.)„Naujokai“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 02:15 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „KK – „13“ komandą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:59 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „Kulautuvos“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:47 val.)BK „Centre“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 20:41 val.)„KMAIK“ nesunkiai susidorojo su „Sportija“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:36 val.)„KMAIK“ užtikrinta persvara įveikė „Sportiją“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 20:52 val.)„Kauno SRC-2“ sunkioje dvikovoje palaužė „Vaistinė.LT“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:18 val.)„Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)BC „Straight“ be didesnio vargo nukovė „Sportija“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 01:43 val.)