KMT vs Celsis (68:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 20 d., Penktadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Celsis“turėjo gerokai pavargti dvikovoje su „KMT“.

2015 kovo 21 d., Šeštadienis, 01:21 val., peržiūros: 952

Kovo 20-ąją, „J.Dobkevičiaus vidurinėje“ įvyko „Įmonių“ lygos pirmasis aštunfinalio susitikimas tarp šeimininkų „KMT“ ir svečių „Celsis“. Žiūrint į komandų sudėtis „ant popieriaus“,svečių ekipa buvo laikoma favorite ne tik šios dienos rungtynėse,tačiau ir visoje serijoje. Visgi varžovų neįvertinimas ir per didelis atsipalaidavimas lėmė tai,kad visų rungtynių metu „KMT“ lipo varžovams ant kulnų ir neleido laisvai kvėpuoti. Tačiau rungtynių pabaigoje sėkmingiau sužaidę „Celsio“ žaidėjai šventė pirmąją pergalę rezultatu 74:68.

Rungtynes svečiai pradėjo gan įspūdingai ir beveik tobulai mesdami išsiveržė į priekį 13:2.Vis dėlto kaip ir viso sezono metu „Celsio“ ekipa gerai pradeda tačiau vėliau jų puolimas ima buksuoti,taip nutiko ir šį kartą,o šeimininkai įsibėgėję ėmė sparčiai vytis,ko pasekoje likusią kėlinio dalį „KMT“ laimėjo 17:7 ir po pirmųjų 10-ies minučių „Celsis“ priekyje buvo tik 21:19.

Antrajame šeimininkai ir toliau kvėpavo varžovams į nugarą ir komandas teskyrė 3taškais. Tuomet savo žodį tarė Ignas Krukonis,pataikęs du tolimus metimus,jis padėjo savo ekipai atitolti 7taškais ir nors „KMT“ buvo vėl priartėję,kėlinio pabaigą geriau sužaidė svečiai ir prieš didžiąją pertrauką susikrovė 9taškų pranašumą 45:36.

Po pertraukos šeimininkai atsigavo puolime ir laimėję kėlinio pradžią 12:3 išlygino rungtynių rezultatą. „Celsio“ ekipa atrodė kiek sutrikusi ir pasimatė pirmieji panikos požymiai,visgi juos gelbėjo tai,kad varžovai bandydami greitai perlaužti rungtynių eigą dažnai klydo bei gynyboje nespėdami prieš greitesnius svečių gynėjus dažnai pažeidinėdavo taisykles. „Celsis“ prieš lemiamą ketvirtį išlaikė trapų dviejų taškų pranašumą 55:53.

Ketvirtajame kėlinyje „Celsio“ ekipa sukatyvino savo puolimo veiksmus ir privertė varžovus prasiženginėti. Šaltesniais nervais vadovaudamiesi svečių gynėjai stabdė žaidimą ir stengėsi tempti laiką poziciniame puolime,kas nelabai tiko šeimininkų žaidimui. Daugelis „KMT“ metimų būdavo neparuošti ir nepasiekdavo tikslo. Po M.Valatkevičiaus tolimo šūvio ekipas skyrė jau 10taškų ir tai buvo tvirtas pamatas į pergalę šiose rungtynėse. Nors šeimininkai dar bandė kilti į lemiamą šturmą,tačiau viskas,ką jiems pavyko padaryti,tai tik sumažinti skirtumą. Glautinis rungtynių rezultatas 74:68 „Celsio“ ekipos naudai,kuri išsiveržė serijoje iki dviejų pergalių 1:0 ir kitas rungtynes žais savo namų salėje,kur niekam nebūna lengva.

Ignas Krukonis (Celsis) : „Nors ir laimėjom, bet žaidėm labai prastai. Prastai gynėmės ir padarėm daug vaikiškų klaidų. Norint kažką pasiekti atkrintamosiose, reikia žymiai pagerinti savo žaidimą.

KMT: Arvydas rudžianskas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Raimondas Savulis – 13 tšk., Darius Vaitkevičius – 12 tšk.

Celsis: Žilvinas Balynas – 19 tšk. (14 atk. kam.), Ignas Krukonis – 16 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Gediminas Pečkaitis – 15 tšk., Audrius Bartkus – 13 tšk. (5 išpr. praž.)

„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „KTU“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 16:55 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „KMT“ krepšininkais (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Acme“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:46 val.)„Celsis“ aštunfinalyje eliminavo „KMT“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:41 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Omegos“ ekipą. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:34 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ lengvai pasivaikščiojo rungtynėse su „KMT“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Celsis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agava ASS & E+H“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:59 val.)„Fima & Elmova“ turėjo dar kartą pripažinti varžovų pranašumą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:39 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Celsis“ įrodė pranašumą prieš nepilnos sudėties rungtyniavusią „ACME“ (2015 kovo 03 d., antradienis, 22:03 val.)