LESTO vs KMT (58:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 17 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„LESTO“ nusileido „KMT“ ekipai

2015 vasario 18 d., Trečiadienis, 01:18 val., peržiūros: 1046

Vasario 17 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje, įvyko Įmonių lygos „Rind“ reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė „LESTO“ (šeimininkai) ir „KMT“ ekipos. Rungtynių pradžią gan stipriai pradėjo svečiai. Susikrovę didelį pranašumą „KMT“ krepšininkai matyt per greit patikėjo savo pergale, nes rungtynių eigoje šeimininkai po truputį prisivijo savo varžovus. Visgi, ketvirtajame kėlinyje svečiai vėl susiėmė ir pabaigė darbą kurį puikiai pradėjo rungtynių pradžioje. Jie nugalėjo „LESTO“ ekipą rezultatu (58 – 69).

Rungtynėms prasidėjus, svečiai nieko nelaukę pradėjo visiškai dominuoti aikštelėje ir pirmam kėlinukui einant į pabaigą pirmavo rezultatu (4-21). Visgi, šeimininkų gretose, Martynas Gailiūnas pelnė 6 taškus be atsako ir taip kėlinukui baigiantis sušvelnino savo komandos deficitą iki 11 taškų (10 – 21).

Antrasis kėlinukas prasidėjo kiek kitaip. Šį kartą jau šeimininkai ėmėsi i niciatyvos ir spurtavę (8-2) sumažino atsilikimą iki 5 taškų (18-23). Likusi kėlinuko dalis buvo apylygi. Abi ekipos kiek sulėtino savo žaidimo tempą ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (28 – 31) svečių naudai.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje užvirė tikra kova. Pirmą kėlinuką taip prastai pradėję „LESTO“ krepšininkai, visgi galutinai pasivijo varžovus (40-40). Svečiams vis dėl to pavyko kiek geriau užbaigti kėlinuką ir po trijų kėlinių rezultatas buvo (42 - 45).

Paskutinis rungtynių kėlinukas buvo kupinas kovos. Šeimininkai pagavę reikiamą žaidimo ritmą bandė persverti rezultatą, tačiau metimai tiesiog nekrito į krepšį. Tai puikiai išnaudojo „KMT“ ekipa kuri po truputį vis tolo nuo sunkiai pataikančių varžovų. Likus porai minučių svečiai pirmavo 10 taškų skirtumu (54-64). Šeimininkų gretose Martynas Gailiūnas dar bandė gelbėti situaciją, tačiau nesėkmingai. Galutinis rungtynių rezultatas (58 – 69) „KMT“ komandos naudai.

LESTO: Martynas Gailiūnas – 33 tšk. (10 išpr. praž.), Linas Gasiūnas – 10 tšk., Virginijus Ramoška – 6 tšk.

KMT: Marius Zapalis – 12 tšk., Arvydas rudžianskas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Darius Rudis – 12 tšk., Eimantas Šabonas – 10 tšk.

„KMT“ komandos treneris – Marius Zapalis:

„Na pradėjome tikrai užtikrintai, bet poto tiesiog atsipalaidavome. Galbūt per greit patikėjome lengva pergale. Bet nieko tokio, ketvirtam kėlinį susiėmėm ir padarėm tai ko atėjom“

„Celsis“ aštunfinalyje eliminavo „KMT“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:41 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „KMT“ krepšininkais (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Sanitex“ nesunkiai įveikė „Lesto“komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:59 val.)Atkakliose rungtynėse „ACME“ įveikė „KMT“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:02 val.)„Vilmista“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Lesto“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 22:28 val.)ASU & NMA „AgroVIS“ nesunkiai susitvarkė su „Lesto“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 19:29 val.) ASU & NMA „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „KMT“ komandos pasipriešinimą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 22:55 val.)„Celsis“turėjo gerokai pavargti dvikovoje su „KMT“. (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:21 val.)„KMT“nesunkiai įveikė „Lesto“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Lesto“ neturėjo šansų prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 21:02 val.)