JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA - PLŽMMC (41:63)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

"Hidraulinės sistemos & kompiuterna - PLŽMMC" nesunkiai laimėjo prieš "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas"

2012 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 21:09 val., peržiūros: 1896

Lapkričio 21 dieną Švento Mato vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Sporto fėja" įmonių lygos rungtynės tarp "Hidraulinės sistemos & kompiuterna – PLŽMMC" ir "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" komandų. Rungtynės prasidėjo gana nerezultatyviai, tačiau intriguojančiai. Per pirmus du kėlinius nei viena komanda neturėjo didesnės nei penkių taškų persvaros. Pirmąjį kėlinį taikliu tritaškiu metimu beveik nuo pusės aikštės užbaigė "Hidraulinės sistemos & kompiuterna – PLŽMMC" ekipa kuri po pirmųjų dešimties minučių pirmavo rezultatu 16:14. Antrasis kėlinys taip pat vyko taškas į tašką, vienu tašku padidinę savo pervarą "Hidraulinės sistemos & kompiuterna – PLŽMMC" ekipa į ilgają pertrauką išėjo pirmaudama rezultatu 27:24. Trečiajame kėlinyje įvyko rungtynių lūžis, 14:0 spurtą surengė "Hidraulinės sistemos & kompiuterna – PLŽMMC" ir užsitikrino gana saugią pervarą prieš paskutinįjį kėlinį 48:29. Ketvirtasis kėlinys nesikeitė nuo pirmųjų dviejų, vyko įnirtinga kova, tačiau per trečiąjį kėlinį iškovota persvara leido "Hidraulinės sistemos & kompiuterna – PLŽMMC" ekipai iškovoti pergalę rezultatu 63:41.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gana vangiai komandos didžiąją taškų dalį rinko nuo baudų metimo linijos. Kiek geriau atakavę krepšį "Hidraulinės sistemos & kompiuterna – PLŽMMC" komandą vis išlaikė kelių taškų persvara. Kėlinio paskutinėmis sekundėmis gražiu metimu nuo vidurio linijos pradžiuginęs sirgalius "Hidraulinės sistemos & kompiuterna – PLŽMMC" žaidėjas T.Vasiliauskas iškovojo savo komandai dviejų taškų persvarą. 16:14.

Antrasis kėlinys vyko dar vangiau nei pirmasis, abi komandos gana retai surengdavo rezultatyvią ataką. Visą kėlinį nedidelę persvarą turėjo "Hidraulinės sistemos & kompiuterna – PLŽMMC". Baigiantis kėliniui nei viena komanda neturėjo apčiuopiamos persvaros. Šeimininkams pavyko padidinti savo pervarą tik vienu tašku 27:24.

Trečiajame kėlinyje prasidėjo tikras "Hidraulinės sistemos & kompiuterna – PLŽMMC" žaidėjų S.Klimkevičiaus ir M.Kudako šou. Jie iniciavo savo komandos spurtą 14:0 taip panaikindami intrigą. "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" ekipa per šį kėlinį sugebėjo pelnyti tik penkis taškus ir prieš paskutinįjį kėlinį jie jau turėjo 19 taškų deficitą. 48:29.

Ketvirtajame kėlinyje atsilikinėjusi komanda nesiėmė jokių efektyvių veiksmų kad sumažinti pervarą, todėl ketvirtajame kėlinyje "Hidraulinės sistemos & kompiuterna – PLŽMMC" ekipai reikėjo atlikti tik formalumus. Baigiantis kėliniui matėsi abiejų komandų nuovargis ir atsispindėjo laukimas galutinio švilpuko, kuris užtvirtintų "Hidraulinės sistemos & kompiuterna – PLŽMMC" pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 63:41.

"Hidraulinės sistemos & kompiuterna – PLŽMMC" treneris po rungtynių kalbėjo: Pirmuosiuose kėliniuose mus ištiko mūsų vadinama mažos aikštelės fobija, kuomet neturime vietos veiksmams. Trečiajame kėlinyje viskas buvo geriau, pataikėme nemažai metimų ir neblogai apsigynėme.

"Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" treneris kalbėjo: Smagu kad susirinko beveik visa komanda, bet negalėjome sustabdyti jų aukštų žaidėjų, taip pat mums trūksta žmogaus galinčios paskirstyti kamuolį. Iš šių rungtynių labai daug nesitikėjome nes žinojome kad jie yra galingas varžovas, bet du kėlinius įstengėme atsilaikyti, o trečiajame jie tiesiog pataikė daug tritaškių, o mes pavargome.

"Hidraulinės sistemos & kompiuterna – PLŽMMC": Martynas Kudakas (19tšk., 21 naud.b) Tadas Vasiliauskas (19tšk., 7išpr.praž., 28 naud.b)

"Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas": Juozas Kajokas (14tšk) Edgaras Kursevičius (9tšk)

"Hidraulinės sistemos & kompiutera - PLŽMMC" nesunkiai įveikė "Dentist team" (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 00:58 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" nesunkiai įveikė "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2013 sausio 15 d., antradienis, 22:38 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" užtikrintai įveikė "Viči" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 21:50 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 21:02 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" susitikimo pabaigoje išsaugojo daugiau jėgų (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 21:45 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" po atkaklios kovo palaužė "Kauno orouostą & Lana Lecta" (2012 lapkričio 16 d., penktadienis, 00:53 val.)"Kauno Švara" laimėjo 45 minučių trilerį prieš "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 22:29 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" lengvai įveikė "Kauno Švara" ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:11 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" - bronzinė "Įmonių" lygos komanda (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 00:58 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" atsilaikė prieš "Juozo Vitkaus Inžinerinį Batalioną" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 22:24 val.)