Valpainiai vs Nemunas (87:83)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 birželio 05 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Valpainiai“ po atkaklios kovos palaužė „Nemunas“ ekipos pasipriešinimą

2022 birželio 05 d., Sekmadienis, 21:51 val., peržiūros: 317

Birželio 5 d., Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistas Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės aštuntfinalio susitikimas tarp „Valpainiai“ ir „Nemunas“ ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Valpainiai“, kurie iškart rovė į priekį 17:8. Bet į tai „Nemunas“ atsakė dviem E. Ušpico tolimais metimais, kurie užvedė komandą bei po šešių G. Čižausko taškų paskutinėmis kėlinio sekundėmis svečiai netgi sugebėjo laimėti kėlinuką 24:28.

Antrasis kėlinys geriau prasidėjo šeimininkams, kurie po R. Petraškos metimo išsiveržė į priekį 35:31. Nors „Nemunas“ labai greitai vėl persvėrė rezultatą 37:40, tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė „Valpainiai“, kurie įpusėjus susitikimui buvo priekyje 48:46.

Trečiajame kėlinyje po dviejų tolimų tritaškių „Valpainiai“ įgijo dviženklę persvarą 58:48. Bet tada svečius į priekį patraukė rezultatyvus M. Kudzmano žaidimas, kuris leido šiek tiek priartėti jo atstovaujamai ekipai. Po trijų kėlinių 69:64.

Lemiamame kėlinyje po R. Banio tritaškio šeimininkai vėl kiek nutolo – 76:68. Bet „Nemunas“ nepasidavė ir labai greitai išlygino rezultatą 80:80. Bet tada iškart tritaškį smeigė R.Banys, keturis taškus pridėjo R.Petraška, o „Valpainiai“ po atkaklios kovos palaužė „Nemunas“ ekipos pasipriešinimą. Galutinis susitikimo rezultatas 87:83 (24:28, 24:18, 21:18, 18:19).

Tadas Každailis

„Valpainiai“ po įnirtingos kovos palaužė „Niekam nereikalingi“ komandą (2022 gegužės 17 d., antradienis, 23:34 val.)„Sparta“ išvargo pergalę prieš „Nemuną“ (2022 gegužės 10 d., antradienis, 22:37 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Valpainiai“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 20:46 val.)„Snaiperiai“ Pavasario „Sportturo“ taurėje pasiekė pirmą pergalę įveikę „Nemuną“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 16:30 val.)„Alligator“ iššvaistė dviženklę persvarą, tačiau išsaugojo pergalę prieš „Valpainiai“ ekipą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Kelių priežiūra“ pavasario taurę pradėjo pergalingai (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 19:46 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Valpainius“ (2022 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)