KAMS vs Kauno grūdai (85:99)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą.

2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 22:57 val., peržiūros: 1267

Trečiadienį, gruodžio 10 dieną, Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "KAMS" ir svečių "Kauno grūdai" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (15:25). Antrą ir trečią kėlinį komandos sužaidė identiškai, įmesdamos po 22 taškus – (37:47) ir (59:69). Ketvirtame kėlinyje "KAMS" komandai nepavyko sumažinti skirtumo ir "Kauno grūdai" šventė pergalę rezultatu – (85:99).

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu – (2:17), po kurio skirtumas tarp komandų iškart šoktelėjo iki dviženklio. Antroje rungtynių dalyje "KAMS" ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki 10 taškų ir po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo – (15:25).

Antrą kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos keliais tolimais metimais, vėliau "Kauno grūdams" pavyko pelnyti lengvus taškus po perimtu kamuolių ir kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 13 taškų – (32:41). Per likusį laiką "KAMS" komandai pavyko sumažinti skirtumą iki 10 taškų ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (59:69).

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininkų 6 pelnytais taškais, po kurių skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 4 taškų – (43:47). Sužaidus dar 3 minutes svečiai laimėjo atkarpą – (3:14) ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 15 taškų – (46:61). Antroje kėlinio pusėje šeimininkams vėl pavyko sumažinti skirtumą iki 10 taškų ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (59:69).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo svečiams laimint 3 minučių atkarpą – (6:9), vėliau dar sužaidus 2 minutes šeimininkai laimėjo trumpą atkarpą – (7:5) ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (72:83). Per likusį kėlinio laiką "Kauno grūdai" sužaidė geriau, laimėjo atkarpą – (13:16) ir rungtynes baigėsi rezultatu – (85:99)

Po pralaimėtų rungtynių "KAMS" komandos treneris nebuvo labai kalbus: "Trūko mūsų žaidėjų, kas traumuoti, kas komandiruotėse. Sekančiose rungtynėse sieksime revanšo. "

KAMS: Gintautas Mažeika – 28 tšk. (19 atk. kam.), Edgaras Pūkas – 18 tšk., Tautvydas Juknevičius – 16 tšk., Henrikas Butkus – 15 tšk. (6 rezult. perd.)

Kauno grūdai: Aidas Makūnas – 33 tšk. (8 rezult. perd., 12 perimt. kam.), Domantas Sprindys – 24 tšk., Tautvydas Barštys – 24 tšk. (6 rezult. perd.)

„Celsis“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ nesunkiai įveikė „KAMS“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Kauno grūdai“ atsilaikė prieš „LSMU VA & Statybų Viziją“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:00 val.)„Restauratoriai & Hausa“ 1 tašku nusileido „KAMS“ ekipai (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 06:39 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ neprilygo „KAMS“ šešetukui (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Baubilas“ smogė atsaką „KAMS“ ir išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:46 val.)„KAMS“ nesunkiai susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:15 val.)„KAMS“ penketukas pirmose ketvirtfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Baubilą“. (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 00:45 val.)„Kauno grūdai“ pademonstravo kovingumą ir išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:06 val.)„KAMS“ užtikrintai įveikė savo artimiausius persekiotojus (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:07 val.)