Aurelinas vs Green Death (87:76)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Aurelinas“ iškovojo gan lengvą pergalę

2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 22:16 val., peržiūros: 975

Sekmadienį, lapkričio 30 dieną, A.Sabonio krepšinio centre, savas jėgas išbandė "C" lygos, E pogrupio komandos – "Aurelinas" (šeimininkai) ir "Green Death" (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios geriau atrodę šeimininkai vis didino savo pranašumą ir iškovojo gan nesunkią pergalę.

Pirmąjį kėlinį "Aurelino" ekipa pradėjo užtikrintu žaidimu bei spurtavo 13:3. Likusią kėlinio dalį, komandos žaidė taškas į tašką ir gynyba nei vienai, nei kitai ekipai per daug nerūpėjo. Po pirmojo kėlinuko rezultatas 27:18. Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo dar vienu spurtu. Šįkart 16:6 bei taip dar labiau padidino savo pranašumą. Visgi, likusią kėlinio dalį kiek geriau atrodė svečiai bei neženkliai apkirpo deficitą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 49:34.

Trečiąjį ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atkarpomis, o kėlinukui įpusėjus, šeimininkai spurtavo 7:0 bei pasiekė jau dvidešimties taškų pranašumą. Po trijų ketvirčių rezultatas buvo 72:51. Ketvirtasis kėlinys jau nieko nebelėmė. Rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus. "Green Death" ekipa šį kėlinį laimėjo net dešimties taškų pranašumu, tačiau šis rezultatas jiems jau niekuom negalėjo padėti. "Aurelinas" iškovojo šeštąją pergalę, rezultatu 87:76.

Aurelinas: Gintaras Smolskus – 16 tšk., Martynas Judickas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Gudžiūnas – 14 tšk., Rokas Šapalas – 13 tšk., Simas Šileika – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Vilius Sutkus – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

Green Death: Dalius Grušauskas – 24 tšk. (15 atk. kam.), Linas Stašinskas – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Igoris Konovalenko – 10 tšk.

„Aurelinus“ nušlavė nuo kelio „Savi“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 00:17 val.)„Aurelinas“ antrą kartą įveikė „Grizlius“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Aurelinas“ atsirevanšavo „ICE“ ekipai, tačiau į aštunfinalį žengė pastaroji (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Aurelinas“ nesunkiai įveikė „BC Liuksą“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:26 val.)„Aurelinas“ po atkaklaus mačo šventė pergalę prieš „Konsus“ advokatų kontorą (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 23:32 val.)„Green Death“ lengvai nugalėjo „Savus“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:59 val.)„Aurelinas“ nesunkiai palaužė „Abstinentus“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:35 val.)„Aurelinas“ įveikė „Grizlių“ pasipriešinimą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 14:42 val.)„Aurelinas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepsininkas.net“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Aurelinas“ turėjo pripažinti „Kėdainių & Addeco“ pranašumą (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:01 val.)