Sporto manija – 2 vs Kauno Rami (120:46)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 rugsėjo 28 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto Manija ‒ 2“ nepaliko jokių vilčių „Kauno Rami“ ekipai

2015 rugsėjo 28 d., Pirmadienis, 20:44 val., peržiūros: 1120

Rugsėjo 28-ąją dieną, pirmadienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko „Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ dvikova tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusios „Sporto Manijos – 2“ ir svečių rolėje buvusių „Kauno Rami“ krepšininkų.

Pirmosiomis dvikovos minutėmis sėkmingų atakų nebuvo daug, tačiau nuo pat pirmųjų akimirkų į priekį šovė „Sporto Manija – 2“, kuri susitikimą pradėjo 4 taškais be atsako. Po 2,5 minutės, savo taškų sąskaitą atidarė ir „Kauno Rami“ (4:2), bet tuomet M.Vaškūno kariauna kilo į šturmą, spurtavo 8:0 ir atitrūko į priekį dviženkliu skirtumu (12:2). Ketvirčio viduryje svečiai surezgė porą tikslių atakų ir priartėjo iki 6 taškų (12:6), tačiau tuomet žaidimo vadžias į savo rankas vėl perėmė „Sporto Manija – 2“. Aikštės šeimininkai surinko dar 9 taškus be jokio priešininkų atsako ir po M.Kudirkos dvitaškio, ekipas skyrė jau 15 taškų (21:6). Vis dėlto tai nebuvo pabaiga ir paskutinėmis ketvirčio minutėmis „Sporto Manija – 2“ toliau didino atotrūkį ir demonstravo savo galybę. Po pirmųjų 10 minučių „Kauno Rami“ atsilikinėjo 21 taško skirtumu – 32:11.

Pirmojo antrojo kėlinio minutė praėjo be taškų, tačiau vėliau „Sporto Manija – 2“ vėl ėmėsi ryžtingų veiksmų ir toliau negailėjo varžovų. „Kauno Rami“ beveik 6 minutes nesugebėjo pralaužti ledų ir pelnyti pirmųjų taškų, o per tą laiką aikštelės šeimininkai pasismagino iš peties ir žaibiško didino atstumą. „Sporto Manija – 2“ oponentų tylos minutes pavertė spurtu 14:0 ir atitrūko jau 35 taškų skirtumu (46:11). Nors antroje ketvirčio pusėje „Kauno Rami“ krepšininkams pagaliau pavyko nutraukti tylą ir surengti kelias tikslias atakas, bet deficitas netirpo ir įpusėjus mačui rezultato skirtumas nekėlė abejonių net dėl visų rungtynių baigties – 59:18.

Po didžiosios pertraukos M.Vaškūno armija toliau meistriškumu lenkė varžovus, tačiau pastarieji taip pat rasdavo būdų pasižymėti ir bent jau šiek tiek pristabdė nepadoraus skirtumo augimą. Įpusėjus kėliniui „Sporto Manija – 2“ turėjo tą patį 41 taško pranašumą (67:26), tačiau antroje ketvirčio pusėje aikštelės šeimininkai vėl primetė sau naudingą žaidimo ritmą ir vėl paspartino žingsnį, Paskutinę trečiojo ketvirčio atkarpą „Sporto Manija -2“ laimėjo įspūdingu rezultatu 18:2 ir po po pusvalandžio kovos triuškino varžovus rezultatu 85:28.

Paskutinė susitikimo dalis tebuvo formalumas, kuriame „Sporto Manija – 2“ ir toliau visa galva lenkė prieišininkus. Vis dėlto, aikštės šeimininkai leido sau atsipalaiduoti gynyboje ir tuo pasinaudoje „Kauno Rami“ krepšininkai, kurie sužaidė rezultatyviausią kėlinį šiame mače (pelnė 18 taškų). Tiesa prieš vėja papūsti svečiams nepavyko ir „Sporto Manija – 2“ ketvirtąjį ketvirtį laimėjo 17 taškų skirtumu (35:18), o visas rungtynes nepadoriu, 74 taškų skirtumu. Galutinis rungtynių rezultatas – 120:46.

Modestas Vaškūnas („Sporto Manija – 2“):

Treniruočių pobūdžio rungtynės. Matėsi, jog komandų lygiai aiškiai skyriasi. Kokius tikslus šiandien mėginot įgyvendinti?

„Labai smagu, kad šios rungtynės buvo be traumų. Pastaruoju metu nelabai kas gaunasi, kadangi žaidėjai renkasi traumas. Varžovai silpnesni. Ką padarysi… Atėjom, pažaidėm ir tiek.“

„Sporto Manijos – 2“ gretose smaginosi M.Kudirka (31 tšk., 13 atk. k., 5 rez. p., 7 išpr. pr., 55 naud. b.), M.Mackevičius (18 tšk., 16 atk. k., 3 bl., 32 naud. b.), R.Vainikevičius (15 tšk., 9 atk. k.), R.Issak (14 tšk., 5 išpr. pr.), A.Šukys (13 tšk., 6 atk. k., 8 rez. p.), T.Ilčiukas (13 tšk., 9 rez. p.), M.Kvedaras )10 tšk.) ir T.Bietkis (6 tšk., 5 rez. p.).

„Kauno Rami“ ekipoje išsiskyrė S.Matusevičius (9 tšk., 11 atk. k.), T.Gudas (8 tšk., 5 per. k.), J.Jančiukas (6 tšk.), N.Urba (6 tšk., 6 atk. k.), A.Beržininkaitis (6 tšk.) ir L.Levulis (4 tšk.).

„Sporto Manijai – 2“ tai buvo antrojo pergalė „Kauno Mero Mažojoje taurėje 2015“ iš tiek pat galimų (2-0). „Kauno Rami“ padėtis visiškai priešininga – abu pralaimėjimai (0-2).

„Sporto manija ‒ 2“ nugalėjo BC „BOOM“ ir keliauja į pusfinalį (2015 spalio 13 d., antradienis, 22:38 val.)„Sporto manija ‒ 2“ su žeme sulygino savo varžovus (2015 rugsėjo 25 d., penktadienis, 22:47 val.)Dramatiškame finale „Sporto Manija ‒ 2“ minimaliu skirtumu nuskriaudė BC „Sporto Fėją & Detagamą“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)BC „Sporto Fėja & Detagama“ su „Kauno Rami“ vargo tik rungtynių pradžioje (2015 spalio 04 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Sporto manija ‒ 2“ prieš dieną patirtą pralaimėjimo kartėlį išliejo ant „UNO“ (2015 spalio 07 d., trečiadienis, 22:53 val.)Visas rungtynes pirmavę „UNO“ atlaikė „Kauno Rami“ šturmą (2015 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 22:43 val.)Po atkaklios ir emocingos kovos finalą pasiekė „Sporto manija ‒ 2“ (2015 spalio 16 d., penktadienis, 23:06 val.)Išsvaistyta 20 taškų persvara ir pralaimėtas pratęsimas prieš „Galerą“ „Kauno Rami“ paliko už atkrintamųjų varžybų barjero (2015 spalio 11 d., sekmadienis, 22:37 val.)Mūšyje dėl pirmos vietos grupėje pergale džiaugėsi BC „Sporto fėja & Detagama“ (2015 spalio 06 d., antradienis, 22:15 val.)