Lemora & Minaltra & Deirama vs Glasma Service (96:77)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 19 d., Trečiadienis, 20:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Lemora & & Minaltra & Dereima nesunkiai įveikė Glasma Service

2020 vasario 19 d., Trečiadienis, 21:34 val., peržiūros: 980

Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje, trečiadienio vakarą, KKL Įmonių lygos rungtynėse susitiko aikštės šeimininkai Lemora & & Minaltra & Dereima bei jų varžovai – Glasma Service. Rungtynes nuo pat pradžių užtikrinčiau pradėjo aikštės šeimininkai, puikiai metę tolimus metimus bei užtikrintai žaidę du prieš du puolime. Jų varžovams užbaigti savo atakas sekėsi kur kas sunkiau. Didelis klaidų skaičius bei netaiklūs metimai lėmė, jog sužaidus vos du kėlinius komandas skyrė jau net 20 taškų.

Antroje rungtynių dalyje savo žaidimą galiausiai atrado ir Glasma Service komanda. Aktyviai sirgalių palaikomi svečiai suregė spurtą bei priartėjo prie savo varžovų jau vos iki 7-ių taškų. Glasma Service komandos spurtas ilgai netruko. Taiklus jų varžovų tolimas metimas ir vėl padidino skirtumą tarp komandų iki dviženklio skaičiaus, o pasibaigus trečiam kėlinukui ekipas skyrė jau 15 taškų. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje ir toliau vyravo itin greito pobūdžio krepšinis. Abiejų komandų atakos netruko ilgiau dešimties sekundžių, tad išsimestų metimų bei klaidų skaičius čia buvo labai didelis. Įpusėjus kėliniui aukštesnę pavarą įjungė Lemora & & Minaltra & Dereima komandos vyrukai, dar labiau atitolę nuo savo varžovų atlaikė jų pasipriešinimą bei galutinai uždarė šias rungtynes.

„Lemora & Minaltra & Deirama” užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” septintukas gana lengvai įveikė „Ulmo“ septintuką (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:06 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 21:39 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įitikinamai nukovė „Tiki & ITAB“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)Freda be didesnių nesklandumų susitvarkė su Glasma Service (2020 sausio 30 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Tiki & ITAB“ ir užsitikrino pirmą vietą grupėje (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:18 val.)„Freda“ nesunkiai laimėjo namuose prieš „Glasma Service“ (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“įtikinamai nugalėjo penkiese žaidusius „Cramo“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 16:35 val.)