Kėdainiai vs Hidraulinės sistemos (66:81)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 18 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinukas nutiesė „Hidraulinėms sistemoms“ kelią į ketvirfinalį

2016 kovo 18 d., Penktadienis, 21:59 val., peržiūros: 1388

Kovo 18 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės antrosios aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštelės šeimininkų teisėmis žaidę „Kėdainiai“ kovojo su „Hidraulinėmis sistemomis“. Pirmąsias šių ekipų rungtynes „Hidraulinės sistemos“ buvo laimėję rezultatu 77:94 ir pirmavo serijoje iki dviejų pergalių 0:1.

Rungtynes atidarė tritaškį įmetęs „Kėdainių“ ekipos žaidėjas T.Lukoševičius, kuris ir davė pradžią savo ekipos spurtui kėlinuko pradžioje 9:2. Tačiau „Hidraulinės sistemos“ greitai atsitiesė ir po taiklaus I. Krukonio tolimo šūvio išlygino rezultatą 11:11. Kėlinuko pabaigoje puikią atkarpą sužaidė M.Kudakas, po kurio taiklių metimų svečiai pirmavo 16:19.

Įpusėjus antrajam ketvirčiui po trečiojo šiose rungtynėse T. Lukoševičiaus tritaškio „Kėdainiai“ sumažino svečių persvarą iki minimumo 24:25. Tačiau I.Krukonis ir S.Klimkevičius atsakė tuo pačiu, ir po šių žaidėjų tolimų metimų „Hidraulinės sistemos“ pirmavo 26:31. Visgi, likusias tris minutes ketvirtajame kėlinuke „Kėdainiai“, daugiausia tolimų E. Daukšos ir K. Zinkaus metimų dėka, laimėjo atkarpą 13:0 ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 39:31.

Trečiajame kėlinuke „Hidraulinės sistemos“ susiėmė, ypatingai gynyboje, ir beveik šešias minutes neleido varžovams pelnyti taškų. I.Krukonis smeigė du tritaškius, dvitaškį pridėjo V.Šalčius ir rezultatas tapo lygus 39:39. Visgi, kėlinuko pabaigoje „Kėdainiai“ atsigavo ir dėka K. Zinkaus dviejų tolimų šūvių šeimininkai pasibaigus trims ketvirčiams pirmavo 52:47.

Ketvirtą kėlinuką „Hidraulinės sistemos“ pradėjo spurtu 0:7 ir po taiklaus M. Markevičiaus tritaškio pirmavo 52:54. Nors dar kelias minutes „Kėdainiams“ ir pavyko atsilaikyti ir nepaleisti toliau priešininkų į priekį, tačiau greitai „Hidraulinės sistemos“ visiškai perėmė iniciatyvą į savo rankas, surakino priešininkų puolimą savo gynybos gniaužtuose, ko pasekoje labai greitai įgijo dviženklią persvarą ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 66:81. Sekančiame etape „Hidraulinių sistemų“ jau laukia puikų sezoną žaidžianti Advokatų kontora „Konsus“.

„Antroje rungtynių pusėje labai neblogai susigynėte. Tai buvo raktas į pergalę?“

„Hidraulinių sistemų“ treneris V. Kirilovas: „tas labai neblogai yra sąlyginas dalykas, iš tikrųjų, rungtynės buvo tokios svyruojančios, negalima buvo įgauti didesnės persvaros, nes priešininkai nužudydavo savo tolimais metimais. Antroje pusėje, sakyčiau, vaikinai, patys per ilgąją pertrauką nutarė, kad šiek tiek reikia kitaip žaisti. Pradėjo labiau komunikuoti gynyboje, agresyviau pradėjo puolime žaisti, tas po taškelį taškelį nuvedė į pergalę“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Kėdainiai: Egidijus Daukša – 21 tšk., Kęstutis Zinkus – 16 tšk., Tadas Lukoševičius – 14 tšk., Audrius Lukauskas – 11 tšk.

Hidraulinės sistemos: Ignas Krukonis – 23 tšk., Marius Šumlinskas – 16 tšk. (14 atk. kam.), Martynas Kudakas – 14 tšk. (5 rezult. perd.)

Nuožmioje kovoje „Hidraulinės Sistemos“ išplėšė kelialapį į pusfinalį (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Ketvirtame kėlinuke atsibudusios „Hidraulinės sistemos“ panaikino septyniolikos taškų deficitą ir išplėšė pergalę (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Po kietos kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė emobilus.lt & SK „Mattas“ ir žengia į C lygos finalą (2016 balandžio 18 d., pirmadienis, 23:06 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)BC „BOOM“ patyrė pirmąją nesėkmę, nusileisdami „Hidraulinėms sistemoms“ (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 22:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ metus pradėjo užtikrinta pergale (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Įtemptos ketvirto kėlinio pabaigos kulminacijoje ‒ sunki „Kėdainių“ pergalė (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:33 val.)Puikiai kamuoliu dalinęsi „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai nugalėjo KK „Kauno partizanai“ komandą (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ privertė „ICE“ ekipą patirti pirmąjį pralaimėjimą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:10 val.)