Kauno savivaldybė & Policija vs Makroflex (72:97)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 15 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Makroflex paskutines grupes rungtynes užbaigė pergalę.

2015 kovo 15 d., Sekmadienis, 21:49 val., peržiūros: 966

Sekmadienį Kovo 15 dieną „Sport turas“ 30+ lygos pirmenybėse antrąjį kartą susitiko „Makroflex“ ir „Kauno savivaldybė & Policija“. Pirmoji šių komandų akistata rezultatu (65:58) buvo sėkmingesnė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipai. Šiandien Kauno centro mokykloje šeimininkai „Kauno savivaldybė & Policija“ buvo nusiteikusi antrąjį kartą parklupdyti svečių ekipą „Makroflex“. Tai ,kad kova vyko atkakli parodo rezultatas po dviejų kėlinukų (44:45) priekyje buvo svečiai. Vis dėlto „Makroflex“ vyrai nebuvo nusiteikę pralaimėti ir trečiajame kėlinuke šovė į priekį ir po 30 minučių žaidimo laiminėjo (54:76). Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai nesugebėjo pasivyti varžovų ir tūrėjo pripažinti svečių pergalę rezultatu (72:97).

Pirmajame kėlinuke abi komandos žaidė pozicinį krepšinį ir rezultatas vyravo apylygis iki 4 minutės, kuomet svečių ekipa spurtavo (0:9) ir atitolo nuo varžovų. Kėlinio pabaigą geriau sužaidė šeimininkai, tačiau vis dar turėjo 8 taškų deficitą (20:28).

Antrajame pirmąsias 2 minutes ekipos keitėsi taikliais metimais ir skirtumas nekito. Šeimininkai pradėjo gintis aktyviau ir perėmė kelis kamuolius taip greituose atakose pelnydami lengvus taškus ir išlygindami rezultatą (38:38). Kėlinuko pabaigoje ekipos pasikeitė rezultatyviomis atakomis ir į rūbinę keliavo „Makroflex“ turėdamas 1 taško persvarą (44:45).

Po ilgosios pertraukos pirmąsias minutes žaidimas buvo apylygis, bet vėliau svečiai smeigę 3 tritaškius iš eilės, iš kurių du įmetė A.Knezys ir taip skirtumas išaugo iki 11 taškų. Šeimininkų ekipoje dar T.Ališauskas vienintelis rinko taškus puolime, tačiau įsibėgėjusiu svečių ekipa toliau žaidė puikiai ir po 3 kėlinukų buvo priekyje (54:76).

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai nesukūrė intrigos ir pripažino svečių pergalę rezultatu (72:97).

Po rungtynių laimėtojų ekipos žaidėjas Tadas Litinskas paklaustas kas lėmė pergalę teigė:

Gausiai šiandien susirinkom į varžybas. Pavyko trečiajame kėlinyje suprtuoti į priekį ir vėliau išlaikyti pranašumą.

Pralaimėtojų komandos treneris po varžybų teigė:

Tiesiog paleidom varžovus trečiame kėlinyje ir nebepasivijom. Iš tikro tai šiandien nesisekė dviem ekipoms, tai „Kauno savivaldybė & Policija“ ir teisėjų komandai.

Kauno savivaldybė & Policija: Tadas Ališauskas – 23 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Martynas Balkus – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Audrius Vaivada – 10 tšk. (10 atk. kam.), Evaldas Sparnauskas – 10 tšk.

Makroflex: Andrius Knezys – 28 tšk., Andrius Matuzevičius – 20 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Martynas Motiejaitis – 19 tšk., Nerijus Dirsė – 10 tšk.

„Makroflex“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:53 val.)Gausiau susirinkusi „Makroflex“ ekipa pasiekė pergalę. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:41 val.)E.Bacevičiaus tritaškis paskutinę rungtynių sekundę išplėšė pergalę „Makroflex“ ekipai (2015 sausio 06 d., antradienis, 20:04 val.)„Makroflex“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Šernus“ bei žengė į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Makroflex“ gan lengvai susitvarkė su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Makroflex“ be vargo sutiuškino „Remzą“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 19:14 val.)„Makroflex“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:43 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ emocingose rungtynėse pranoko „Korį“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:59 val.)„Makroflex“ užtikrintai įveikė „Remzos“ krepšininkus (2015 kovo 31 d., antradienis, 22:59 val.)Karštoje vakaro dvikovoje "Makroflex" įrodė savo pranašumą (2015 kovo 09 d., pirmadienis, 23:18 val.)