Šilainiai vs Remza (75:114)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 26 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Šilainių“ penketas nepasipriešino gerokai gausesnėms „Remzos“ pajėgoms

2016 sausio 26 d., Antradienis, 22:48 val., peržiūros: 1032

Sausio 26-osios vakarą Tado Ivanausko progimnazijos sporto arenoje vyko 30+ lygos „Jabra“ pirmenybių atsakomosios rungtynės, kuriose susitiko „Šilainiai“ ir „Remza“. Nors pirmąjį susitikimą laimėjo „Šilainių“ ekipa, tačiau susirinkę vos penkiese, šį kartą nesugebėjo prilygti „Rezmai“ ir teko pripažinti jų pranašumą rezultatu 75:114 (19:32, 20:27, 23:28, 13:27).

Rungtynes gerokai rimčiau nusiteikę pradėjo „Remzos“ krepšininkai, pajautę oponentų spragas gynyboje dėl nepilnos sudėties ir netruko išsiveržti į priekį, o pagrindinis spurto 16:5 iniciatorius buvo Mindaugas Gilius, pataikęs tris tolimus metimus iš eilės. Vėliau žaidimas truputį apsilygino ir svečiai, nedėdami pernelyg daug pastangų tik palaikė skirtumą, o pirmąjį ketvirtį laimėjo rezultatu 19:32.

Antrąjį kėlinį „Remza“ vėl pradėjo spurtu 10:0 ir pasiekė net 23 taškų persvarą, o toliau vėl žaidė apylygiai iki paskutiniųjų ketvirčio minučių, kai pražangomis pradėjo stabdyti „Šilainių“ žaidėjus, kurie nuo baudų metimo linijos atakavo beveik be klaidų ir pavyko atlošti keletą taškų, o pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 39:59.

Po ilgosios pertraukos „Šilainių“ komandos žaidėjai pradėjo labiau nervintis ir leidosi užvaldomi emocijoms. Vos prasidėjus kėliniui, techninę pražanga buvo nubaustas Eduardas Katerinič, o šiek tiek vėliau ir žaidžiantysis komandos treneris Vitoldas Kapočius. Po pastarosios „Remza“ surengė dar vieną spurtą rezultatu 9:0 ir skirtumas šoktelėjo iki 28 taškų. Tendencingai sužaidę antrąją kėlinio pusę apylygiai, po trečiojo ketvirčio jie turėjo 25 taškų persvarą (62:87).

Paskutiniame kėlinyje, kuris, rodos, tebuvo formalumas, žaidimo stilius pasikeitė iš esmės – „Šilainių“ komanda daugiau veržėsi po krepšiu ir tai leido išprovokuoti daugiau pražangų bei taškus pelnyti netrukdomiems nuo baudų metimo linijos, tačiau gynyba atrodė sugriuvusi – po klaidų puolime ir netaiklių metimų „Remzai“ nebuvo jokių kliūčių tolimais perdavimais kamuolį perduoti laisviems savo žaidėjams po varžovų krepšiu, o „Šilainiams“ per kėlinį pelnius vos 6 taškus iš žaidimo, varžovams neliko nieko kito, kaip dar labiau įtvirtinti pergalę ir gerokai viršyti komandos pelnomų taškų vidurkį.

„Remza“ vyr. treneris Žilvinas Zakrasas:

– Šiandien, kaip matėsi, komandos nekankino antros rungtynių pusės sindromas, kai tuo metu prasčiau sužaidžiama.

– Na taip, bet kad priešininkų žaidėjų nebuvo. Paprasčiausiai pas juos nebuvo gynybos. Tiesiog žaidėme prieš keturis – tris žaidėjus. Jų komanda iš tikrųjų yra stipri, bet šiandien nesusirinko.

„Šilainių“ strategas Vitoldas Kapočius:

– Komandą kamuoja ligos?

– Ne, komanda simuliuoja – tvarkaraščių nemato, tai su šešiasdešimties metų veteranais pradėjome žaisti, dvigubai vyresniais.

„Šilainiai“: Vitoldas Kapočius – 31 tšk. (5 išpr. praž.), Vaidas Dambauskas – 30 tšk. (14 išpr. praž.), Eduardas Katerinič – 10 tšk.

„Remza“: Tadas Dudzevičius – 25 tšk. (14 atk. kam.), Mindaugas Gilius – 24 tšk., Raimondas Baliūnas – 21 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Darius Dzimidavičius – 14 tšk., Narūnas Čekaitis – 10 tšk.

„Šilainiai“ įrodė savo pranašumą prieš „Remzą“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:39 val.)„Šilainiai“ atlaikė „Uno“ spurtą ir išsaugojo pergalę (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo susitvarkė su Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipa. (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 23:14 val.)„Korys“ be vargo susitvarkė su „Remza“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:37 val.)SK „Vertigo“ nesulaukė didesnio „Remzos“ ekipos pasipriešinimo (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 20:21 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ namuose sutriuškino „Remza“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 00:42 val.)Paskutinių sekundžių drama baigėsi „Šilainių“ pergale prieš „Makroflex“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 22:35 val.)„Acme ‒ Jabra“ rungtynių antroje pusėje palaužė „Remzos“ pasipriešinimą (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:07 val.)Šilainiai išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remzą“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:29 val.)