AGAVA vs PIENO ŽVAIGŽDĖS - MIAU (82:57)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 15 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

Permainingoje kovoje "Agava" sutriuškino "Pieno žvaigždžių -Miau" ekipą

2012 balandžio 16 d., Pirmadienis, 00:03 val., peržiūros: 2435

Sekmadienį, balandžio 15 dieną, Prekybos ir verslo mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriose susitiko "Agava" (šeimininkai) ir "Pieno žvaigždės – Miau" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko atkaklo kova, tačiau po pirmo ketvirčio nežymų pranašumą turėjo šeimininkai, tačiau svečiai sugebėjo per antrąjį kėlinuką įsiveržti į priekį. Po ilgosios pertraukos pradėjo dominuoti svečiai, kurie ne tik panaikino skirtumą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Šeimininkai per likusį kėlinuką dar labiau padidino pranšumą ir šventė triuškinančią pergalę rezultatu - 82:57.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai laimėdami 2:8, tačiau šeimininkai sugebėjo laimėti 11:0 atkarpą ir įsiveržti į priekį 13:10. Toliau komandos apsikeisavo taikliomis atakomis. Po taiklaus šeimininkų tritaškio metimo pranašumas padidėjo iki 6 taškų ( 20:14). Likus žaisti dvi minutes svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki 3 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 22:19.

ANtrajam ketvirčiui prasidėjus šeimininkai padidino savo pranašumą iki 8 taškų ( 27:19), tačiau svečių toliau puolimas buvo nesustabdomas, o šeiminikams niekaip nesisekė pelnyti taškų. Svečiai laimėjo atkarpą 14:0 ir įsiveržė priekį 27:33. Šeiminkams per likusią minutę pavyko tik vienu tašku sušvelninti rezultatą. Rezultatas po antro kėlinuko – 31:36.

Trečiasis ketvirtis sėkmingiau prasidėjo šeimininkams. Jie panaikino skirtumą ir įsiveržė minimaliu pranašumu į priekį ( 37:36), tačiau svečiai vėl perėmė kontrolę rungtynių ( 39:40). Likus žaisti 5 minutes šeimininkai spurtavo 10:0 atkarpą ir įgijo 9 taškų pranašumą ( 49:40). Svečiams pavyko sumažinti skirtumą perpus, bet per paskutinę minutę šeimininkai padidino pranašumą iki dviženklio, rezultatas po ketvirčio - 54:44.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus pranašumas "Agavos" išaugo iki 17 taškų, bet svečiams pavyko apmažinti iki 12 ( 61:49). Svečiams toliau sekėsi sunkiai stabdyti šeimininkų puolimą, kurie laimėjo atkarpą 9:0 ir įgijo 21 taško pranašumą ( 70:49). Toliau per likusį laiką "Agavai" pavyko padidino pranašumą net iki 29 taškų, tačiauper likusias minutes svečiams pavyko sumažinti skirtumą tik 4 taškais. Pergalę šventė "Agavos" ekipa rezultatu – 82:57.

Po laimėtų rungtynių "Agavos" treneris kalbėjo:" Sekmadienis. Sunkiai žaidėm, bet kai varžovų buvo susirinkę tik penkiese, tai ir visa problema išsispredė."

Po pralaimėtų rungtynių "Pieno žvaigždžių – Miau" treneris teigė:"Kai susirenka tik penki žmonės ,tai sunku išlaikyti tokį patį tempą. Šiaip, visa komanda yra išretinta visokių traumų ir apsinuodijimo grybais. Be įžaidėjo normalaus puolimas strigo, tokios ir bėdos. Aišku, trūksta dar ir susižaidimo, nes tik pirmos rungtynės."

"Agava": A.Šalaševičius ( 21 tšk.). S.Salmanavičius ( 17tšk.), A.Zakarevičius ( 16 tšk.), T.Čepkauskas ( 14tšk. 12 atk.kam.)

"Pieno žvaigždės – Miau": T.Žūtautas ( 19tšk. 13 atk.kam. 10 išpr.praž. 5 per.kam.), M.Stonkus ( 14tšk. 5 išpr.praž.), J.EIbukas ( 12tšk.)

Agava pirmose pavasario taurės rungtynėse pranoko KK Snaiperiai ekipą (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 22:09 val.)"Ice"rungtynių pabaigoje palaužė "Agavą" ir pateko į ketvirtfinalį (2012 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)Taiklus Tomo Jančausko tritaškis metimas paskutinę sekundę atnešė KK "Snaiperiams" pergalę po dviejų pratęsimų (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 22:50 val.)"Energijos Sistemų Servisas" įveikė varžovus ir pateko i pusfinalį (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 22:42 val.)Įtemptose ir dramatiškose rungtynėse pergalę šventė „Kauno energija“ (2012 balandžio 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)"Kauno Energija" pergalę išplėšė tik paskutiniosiomis sekundėmis (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 23:56 val.)